Büyük Oyun, Sinema Filmi Yakında İzleyenlerle Buluşuyor

Yönetmenliğini Atıl İnaç’ın, yapımcılığını Ayfer Özgürel ve Avni Özgürel’in gerçekleştirdiği Büyük Oyun isimli sinema filminin çekimleri Kasım ayının başında Irak’ta başladı. Ailesini Irak’ta Amerikan baskınında kaybetmiş Cennet adlı Türkmen bir kızın sıradışı yolculuğunun hikâyesini aktaran yapımın senaryosu Avni Özgürel ve Atıl İnaç tarafından yazıldı. Proje Kültür Bakanlığı Yapım Desteği Fonu’nun katkıları ile gerçekleştiriliyor. Cennet’in Telafer’den Türkiye’ye uzanan zorlu yolculuğunun Irak bölümü Erbil ve Musul yakınlarında çekildi.

“Büyük Oyun, Sinema Filmi Yakında İzleyenlerle Buluşuyor” üzerine 3 yorum

  1. Bu haberleri sitemizde yayınlayamaz mıyız? Öyle bir link yapsanız. Çünkü bu ekipte birçok kişi çalıştı, bunlardan biride biziz. İsterseniz fotoğraflarda var elimizde, gönderebilir. Sitemizde yayınlamak için bir frame hazırlarsanız seviniriz. Saygılar.

  2. Ben Malatya’nın Doğanşehir ilçesine bağlı Erkenek kasabasındanım. Bu filmde az çok benimde emeğim oldu. Filmde emeği geçen tüm arkadaşlara başarılar dilerim. Filmin ne zaman vizyona gireceğini bildirmenizi rica ederim. Birde filmde emeği geçen Belgin Abla bana resimleri gönderecekti, göndermesini rica ediyorum. Umarım film çekimlerdeki kadar güzel olur. Tüm arkadaşlara tekrar başarılar dilerim. e-mail adresime (aykut_1117_gs@hotmail.com) bilgi gelirse sevinirim.

  3. Ben Nazım Karakuş, öncelikle sizi saygılarımla selâmlıyorum. Bu filmde taşımacılık ve diğer hizmetlerde görev yaptım. Biz sizleri unutmadık umarım sizde bizleri unutmasınız. Hepinize teşekkür eder, başarılar dilerim. Yeni filmin adı Ön Yüzün Arka Perdesi. Saygılar. Şanlıurfa’dan Nazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir