Afişler

A B C Ç D E F G H I İ J K L M N
O Ö P Q R S Ş T U Ü V W X Y Z

# 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9Diğer

NOT: 17 Kasım 2023 tarihinden sonra tüm dosyalara ve bu tarihten önce vizyona giren “Cehennem Melekleri 4” filminin dosyasına yüklenen görsellerden davetiye, ilan ve logolar bu listelere eklenmemiştir.

“Afişler” üzerine 9 yorum

  1. Arayıp da hiçbir yerde bulamadığım film afişlerini burada büyük boyutlu olarak buldum. Çok teşekkür ederim.

  2. Afiş için buradan daha kaliteli başka alternatif yok. Emeğinize tesekkürler. Güncellenen liste ile sık sık uğradıgım bir site.

  3. Mükemmel bir site, ancak bazı resimler çok düşük çözünürlüklü. Bir de yeni afişler atıldığında bulabileceğimiz bir buton eklesen iyi olur. Abi sana kalmış, yine de hani şu afişlere tıkladığında oraya bir de yeni afişler diye bir şey olsa güzel olur. Bir de dediğim gibi düşük olan resimler var ama tam aradığım site. Sağ olun böyle bir şey yaptığınız için. Cevaplarsanız sevinirim. İyi günler.

    1. Sevgili İbrahim, amatörce yürütülen bir site olduğumuzdan imkanlarımız çok kısıtlı. Senin istediğin şekilde bir buton koydurmak için yeni bir yazılım gerekir. Şu anda onu karşılayacak durumumuz yok. Ana sayfaya konulan haberlerdeki afişler en yenileridir. O şekilde bakabilirsin. İltifatlarına teşekkür ederiz.

  4. Hocam, ellerinize sağlık. Çok yerde aradığım ama bulamadığım afişleri sayenizde buldum bu sitede. Çok teşekkür ederim.

  5. Selamlar. Sultan (1978) ve Uyanık Kardeşler filmlerinin afişlerini baskı almak için yüksek çözünürlüklü dosyalarını arıyorum. Yardımcı olabilecek kimse varsa ilkerkur@gmail.com adresine ulaşabilir mi? Sevgiler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sinemacılık ve Filmcilik Yararına Bağımsız İletişim Platformu