Deli Deli Olma’nın Çekimleri Kars’ta Başlıyor

Yönetmenliğini Murat Saraçoğlu’nun üstlendiği, Aydın Film yapımı olan Deli Deli Olma filminin çekimleri Aralık ayının ilk haftası Kars’ta başlıyor. Senaryosu Hazel Sevim Ünsal tarafından yazılan filmin başrol oyuncuları ve canlandırdıkları karakterler şöyle: Tarık Akan (Mişka), Şerif Sezer (Popuç), Barış Üregül (Mişka Gençlik), Deniz Arna (Popuç Gençlik), Levent Tülek (Şemistan), Zuhal Topal (Figan), Korel Cezayirli (Öğretmen), Cemile Nihan Turhan (Alma), Ozan Erdoğan (Tavşan), Merve Altınkaya (Esme).

 • Film hakkında geniş bilgi için tıklayınız.
 • Yüksek çözünürlüklü fotoğrafa haberin devamından üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Tarık Akan – sadibey.com (Kars Sim-Er Otel’de)

 • “Deli Deli Olma’nın Çekimleri Kars’ta Başlıyor” üzerine 9 yorum

  1. Merhaba arkadaşlar. Tarık Akan’ın böyle bir filmi bizim köyümüzde çevirmesi çok gurur verici. Bu vesileyle herkesi köyümüze bekleriz. Eşmeyazı Köyü, Kars.

  2. Böyle bir filmin Kars’ta çekilmesi gerçekten çok gurur verici. Kars’ımız gerçekten çok güzel bir yer. Kışın daha da güzel olur. Buram buram tarih kokan bir şehir. Herkesin gelip görmesi lâzım. Saygılar.

  3. Ani harabelerinde çekilmesi bizim için çok güzel bir duygu. Anili ve Karslı olmaktan gurur duyuyorum. Marmaris’ten İkram Kaya. Herkese selâmlar ve Eşmeyazılı İlkay kardeşime, yani Görganali’ye.

  4. Türk sinemasının köşe taşlarını birleştiren bir film olacak gibime geliyor ama senaryoyu okuduktan sonrada sormadan edemeyeceğim: 93 harbi ve sonrasında konservatuar diye bir sınav var mıydı?

  5. Türk sinemasının jönlerinden Tarık Akan Beyin bizim köyde film çekmesinden dolayı çok memnunuz. Eşmeyazı köylü ve Kars’lı olmaktan gurur duyuyoruz. Herkese selâm.

  6. Merhaba. Ben Kars’lı bir öğrenciyim, Kars’ı çok seviyorum. Üstelik ben Eşmeyazı Köyü’ndenim. Kars’takilere selâm ederim. Herkes Kars’ın adı ve şanını duyacak. Başarılar sana Kars.

  7. Merhaba. Ben Tuğba, Kars’ın Eşmeyazı Köyü’ndenim. Annem Leyla’yı ve babam Kurban’ı ve tüm Kars’lıları çok seviyorum. Ben Çankırı’nın Sorgun ilçesinde ÇPL.de okuyorum ve Kars’ı çok seviyorum. Tarık Akan’a da teşekkür etmek istiyorum. Kars’ı tüm Türkiye’ye gösterdiği için başarılı olmanızı gönülden dilerim. Seni çok seviyorum Kars. Öncelikle annem Leyla’yı çok seviyorum, babamında ellerinden öpüyorum. Ailem sizi çok seviyorum. Kars, Kars, Kars, Eşmeyazı, Eşmeyazı, Eşmeyazı.

  8. Merhaba güzel köyümün güzel insanları. Sizlerle gurur duyuyorum. Rollerinizi çok güzeloynadınız. İlkay Özdemir.

  9. Kars’ta askerlik yaptım, Eşmeyazı Köyü’ne çok geldim. Köyünüz çok güzel. Orada güzel günlerim geçti. Halk çok misafirperver. Ben Tekirdağ Çerkezköy ilçesindeyim. Burada Eşmeyazı Köyü’nden ikâmet edenler varmış. Kendilerini her zaman beklerim. Bütün Eşmeyazı Köyü’ne selâmlar. Çerkezköy’de sigorta işleri ile uğraşmaktayım. Tel: 0282 726 29 34, GSM: 0532 6371944.

  Yorumlar kapalı.