Öldür Beni

Korhan Uğur’un yönettiği ve Burak Sarımola, Nihan Aslı Elmas, Erol Alpsoykan ile Aysan Sümercan’ın oynadığı Öldür Beni, 06 Şubat 2009′da Tiglon Film dağıtımıyla Saygın Film tarafından vizyona çıkarıldı.
Ozan ve Atilla, TV programı yapan iki yakın arkadaştır. Bir gün Dikili’nin bir köyüne gelirler. Orada Emine Teyze’nin esrarengiz şerbetinden içen Ozan’ın hayatı tamamen değişir, ölümsüz olduğunu fark eder. Ancak şerbetin bir etkisi de içenlerin köyü asla terk edememesidir. Şerbetten içmeyen Atilla korkar ve köyden kaçıp gider, Ozan köyde yalnız başına kalır. Bu köyde herkes önceki hayatlarında yapamadıklarını yapmaya çalışmaktadır.

“Öldür Beni” üzerine 3 yorum

  1. Basın gösterimini izledim. Konu çok iyi işlenmiş. Filmin sonu gerçekten iyi bağlanmış; izlemeye değer bir film olmuş. Özellikle ikinci yarısı sonuna kadar merakla izletiyor. Emeği geçenlerin ellerine sağlık.

  2. Film çok güzeldi. Bütün duygularını 90 dk. içinde yaşattınız bize. Filmden çok şey anladım. Emeği geçen herkese çok teşekkürler. Bize Türk sinemasını tekrar getirdikleri için.

  3. Film gerçekten çok farklı. Emeği geçenlere teşekkür ederim. Herkesin izlemesini isterim. Unutmayın hayat hep abuk sabuk, belden aşağı komedi filmlerinden ibaret değil. Başka fikirler, farklı senaryolarda çıkmalı ki anlamı olsun. Ne o, hep aynı tarz, küfürlü ve kaba karakter canlandırması. Bence Öldür Beni farklı bir şeyler anlatıyor. Birazda değişime bakalım. Filmi ve emeği geçenleri kutluyoruz, destekliyoruz. Sayın Korhan Uğur’u yazdığı bu ilginç senaryo için de tebrik ediyoruz.

Yorumlar kapalı.