Hayallerin Peşinde (Yönetmen: Sam Mendes)

Sam Mendes’in yönettiği ve Leonardo DiCaprio, Kate Winslet, Kathy Bates ile Michael Shannon’ın oynadığı Hayallerin Peşinde (Revolutionary Road), 27 Şubat 2009’da UIP Filmcilik dağıtımıyla UIP Filmcilik tarafından vizyona çıkarıldı.
Frank ile April, Revolutionary Road’daki evlerine taşındıklarında Frank sinirleri bozulan, huysuz, huzursuz bir erkeğe dönüşürken, April de mutsuz bir ev kadını olup çıkar. Sonuç hayallerini kaybetmiş tipik bir Amerikan ailesidir. April cesur bir plân geliştirir: Lüks ve konforu bırakıp Paris’in bilinmeyen dünyasına gideceklerdir. Ancak birisi kaçmak isterken, diğeri sahip oldukları herşeyi korumaktan yanadır.

“Hayallerin Peşinde (Yönetmen: Sam Mendes)” üzerine 6 yorum

  1. Kate Winslet’in sonunda istediği oldu. Uzun zamandan beri Di Caprio ile bır film daha çekmek istiyordu, zaten Titanik filminden beri Leo’ya çok yakın, o zamanlar onu seviyordu belkide.

  2. Daha bir sene var vizyona girmesine. Sabırsızlıkla bekliyoruz. 2008 senesinde de Leonardo DiCaprio’nun Body of Lies adlı filmi vizyona girecek. Onu da sabırsızlıkla bekliyorum. Leonardo Dicaprio’nun eminim bu iki filmi de izlenilmeye değerdir.

  3. Ben Leonardo ve Kate’i birbirlerine çok yakıştırıyorum ama eminimki ikisininde çok güzel ve mutlu ayrı hayatları var. Titanik filmini o kadar çok izliyorumki neredeyse herşeyi ezberledim. İzledikçe ağliyorum. Böyle bir aşk, böyle bir tutku olamaz. Kate’in yerinde olmak için neler vermezdim. Yeni filmleride umarım ki çok güzel olacak (bundan kimsenin şüphesi olmasın) ama filme daha bir sene var, bu haksızlık Leonardo ve Kate, sizleri çoook seviyorum. Çoook başarılısınız.

  4. Leonardo DiCaprio’yu ben de çok beğeniyorum. Bütün filmlerinde çok güzel. Zaten eminim bu da diğerleri gibi güzel olacaktır. İnternette Titanic 2 var, belki doğrudur ama ben inanmıyorum, lütfen filmin büyüsünü bozmasınlar. Bende Leo ve Kate’i birbirlerine çok yakıştırıyorum ama ne yazık ki Kate evli.

  5. Leonardo ve Kate’e bayılıyorum. Titanik filminde süperlerdi, filmde muhteşem. İzleyince çok ağladım. Yine olsun, yine izlerim Leo ve Kate’in yeni filmlerin. Revolutionary Road, yani Devrimci Yol’u sabırsızlıkla bekliyorum. I love you Leonardo DiCaprio and Kate Elizabet Winslet.

  6. Umduğumu bulamadım ama yine de güzeldi. DiCaprio ve Winslet’i tekrar bir arada görmek isteyenler kaçırmasın derim.

Yorumlar kapalı.