Sadi Bey’in “Medyada Yansımaları”

sadibey.com’un basına ilk yansıması oldukça ilginç oldu. Cansu Dere’nin başrolünde oynadığı, Avşar Film’in dizisi ile ilgili yayınladığımız haberde “adı henüz belirlenmeyen dizinin ilk bölümlerinden fotoğrafların sadibey.com’dan indirilebileceği” belirtilmişti. Haberimizi kaynak alan Akşam Gazetesi’nin Pencere eki okurlarına dizinin adının “Sadibey” olarak belirlendiğini duyurarak bizi onore etti.
Yeni eklenen Medyada Yansımaları:
Ayvalık Uluslararası Film Festivali (21 – 24 Haziran 2012),
Arka Pencere Dergisi (22 – 28 Haziran 2012),
beyazperde.com (26 Haziran 2012),
tersninja.com (29 Haziran 2012).

 • Sadi Bey’in “Medyada Yansımaları”
 • “Sadi Bey’in “Medyada Yansımaları”” üzerine 2 yorum

  1. Sadi Abi, saygılarımı sunuyorum öncelikle,

   Siteden yeni haberim oldu. İsminden anladığım kadarıyla sizin hazırladığınız bir site sanırım. Bundan yaklaşık 15 – 16 yıl önce Antrakt Sinema Gazetesi’nde sizin yazılarınız çıkarken ben sizin takipçinizdim. Hatta bir yazınız sonrasında yaptığım bir yorum üzerine beni aramıştınız ve yazınızda benden bahsetmiştiniz. Aradan yıllar geçti, zaman insanları biryerlere savurdu, bende şu anda iş hayatında bir insan olarak eskisi gibi sinemaya çok gidemiyorum ancak hâlâ sinema dergilerini okuyarak sinema gündemini yakından takip ediyorum. Bu sitenin varlığını da Sinema Dergisi’nden öğrendim inanın büyük bir heyecanla interneti açtım ve buldum sizi. Şu an gerçekten müthiş duygular içinde 1990’lı yıllara gittim. Sizin yazılarınız, eski İstanbul sinemalarından ve filmlerden bahsettiğiniz harika yazılarınızı dün gibi hatırlıyorum. Artık bu siteyi hergün takip edeceğim, çünkü yıllar önce Beyoğlu ve Kadıköy’de görecek film kalmadığından sadece fragman seyretmeye sinemaya giden, filmlerin kurgucusundan, görüntü yönetmenine, müzik kompozitöründen, görsel efekt tasarımcısına kadar en ince ayrıntıları takip eden iflâh olmaz bir sinema manyağı olan ben, artık kendim gibi olanların biraraya geldiğini düşündüğüm bir mecra bulduğuma inanıyorum…

   Saygılarımla,

   Erdal Sürücü
   Türkiye İş Bankası
   Manyas/Balıkesir Şube Müdürü
   0555 4074114
   erdalsurucu@hotmail.com
   erdal.surucu@isbank.com.tr

  2. Sitedeki yazıları severek ve ilgiyle takip ediyorum. Bazen de kaynak göstererek haberlerinizi bir forumda iletiyorum. Ellerinize sağlık.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir