Güz Yangını

Avşar Film, yeni sezonda yine iddialı bir diziyle ekranlara geliyor. Kurşun Yarası, Çemberimde Gül Oya ve Sultan Makamı gibi sevilen ve beğenilen dizilerden sonra yeni dizisi Güz Yangını projesinin çekimleri İstanbul dışındaki görkemli ve özel yapılmış mekânlarda devam ediyor. Hikâyesi günümüzde geçen dizinin seti için özel dekorlar kuruluyor. Yönetmenliğini Zeynep Günay’ın yaptığı dizi filmin kadrosu da çok güçlü. Fikret Kuşkan, Cansu Dere, Işıl Yücesoy, Kenan Bal, Füsun Kostak, Ayşen Gruda, Goncagül Sunar ve Avşar Film’in geleceğin starı olarak gördüğü ve destek verdiği Tansel Öngel dizide üstün performans sergiliyorlar.

 • Basın Bülteni
 • Fotoğraflar
 • Web Sitesi
 • “Güz Yangını” üzerine 44 yorum

  1. Güz Yangını daha ilk bölümü olmasına rağmen çok çok çok beğendim. Hikâyesi çok güzel. Oyuncular rollerini çok gerçekçi oynuyorlar. Güz Yangını ekibine başarılarının devamını dilerim. Ayrıca Cansu Dere’yi çok beğeniyor ve çok seviyorum.

  2. Dizi süper, bayıldım. Özellikle de Kerem, bayıldım, çok yakışıklı, hasta oldum çocuğa. Cansu Dere’yi de ben o kadar güzel bilmezdim şahsen ama gerçekden de çok güzelmiş. Bu arada Tansel Öngel, yani Kerem, çoook tatlısınnn.

  3. Güz Yangını dizisine hasta oldum. Hiç kaçırmadan izliyorum. Daha fazla resim istiyoruzzz. Özellikle Tansel Öngel ve Cansu Dere’nin resimlerini istiyoruz.

  4. Güz Yangını gerçekten güzel bir konusu olan, ilgiyi hakeden bir dizi. Umarım bu kadar çok dizinin olduğu dönemde hakettiği ilgiyi görür. Ayrıca başrol oyuncusu Tansel Öngel’in çok daha başarılı olacağına inanıyorum. Yalnız neden başrol oynadığı halde hiçbir tanıtımda ismi geçmiyor. Radyo, televizyon daha çok öne çıkartmalı. Başarılarının devamını diliyorum. Hak ettiğin yerlere gelmesi dileğiyle…

  5. Tansel Öngel’e bayılıyorum. Çok tatlı ve yakışıklı, ayrıca daha çok resim istiyorum, daha çok. Kerem ve Ceylan ile ilgili olsun resimler.

  6. Ben Ihlamurlar Altında dizisinin tiryakisiyim. Her hafta Cuma günü ille izlemeliyim, hâttâ akşamları sevgilimle buluşamadığım için kavga bile ettim. Sırf Cuma günleri diziyi izleyeyim diye. 🙂 Bu diziyi çevirenlerin hepsine ayrı ayrı selâm yollayıp daha çok başarılar diliyorum.

  7. Bu diziyi çok beğenerek izliyorduk. Neden bittiğini yazar mısınız ve yeni bölümleri gösterilecek mi, bunun da cevabını bekliyorum. Oyuncu kadrosu süperdi. Kenan Bal, Fikret Kuşkan, herkes çok iyi yerine oturmuştu. Yetkililere sesleniyorum, bu kadar kalitesiz dizi içinde lütfen Güz Yangını yeni bölümleriyle tekrar başlasın. İnanın bu sefer pişman olmayacaksınız.

  8. Çok güzel ve kaliteli bir diziydi. Gerek konusu gerek oyuncuları bakımından gerçekten izlenmeye değer ender diziler arasındaydı. Çok da severek izliyordum, ancak neden yayından kaldırıldı anlayamadım. Özellikle Fikret Kuşkan’ın oyunculuğu süper. Cansu Dere de gerçekten beni bu dizide şaşırttı, ondan böyle bir performans beklemezdim. Keşke yeni bölümleriyle tekrar ekrana gelse!!!

  9. O dizide en çok Cansu Dere ve Tansel Öngel’i seviyorum, tabi Fikret Kuşkan da var. 😀 🙂

  10. Tansel’im seni çoook seviyorum… Diziyi kaçırmadan izliyordum. Seni yine kamerelar karşısında görmek istiyoruz; çünkü her bakımdan çok iyisin…

  11. Çok severek izlerken bir anda bitti. Başlayacağından ümitli değilim ama bari tekrarları bu yaz verilisin lütfen.

  12. Güz Yangını lütfen geri dönsün. O kadar güzeldi ki hâlâ bekliyorum. O kadar güzel bir hikâyeyle başlamışken nasıl yarıda bırakılır bu dizi ve neden?

  13. Tansel’e bayılıyorum, kendine, özgüvenine; çok yakışıklı. Belkide seviyorumdur ama bağırışı, konuşması, ağlaması, gülmesi, herşeyine hayranım…

  14. Güz Yangını’nı severek izliyorduk ama dizinin sonu gelmedi. Lütfen dizinin sonunu verin. O kadar güzel bir dizi ki ben bilgisayardan özetini izliyorum hiç bıkmadan. Lütfen Güz Yangını geri dönsün; bu dizinin sonunu merak edyoruz. Bence dizinin sonuda güzel bitmeli. Yani Kerem ile Ceylan evlenseler çok sevinirim. Kısa zamanda inşallah dizi başlar.

  15. Güz Yangını’nı çok seviyorum; lütfen dizinin sonu gelsin. Ayrıca Güz Yangını’nından daha fazla resim koyarsanız çok mutlu olurum.

  16. Bu dizi çok güzeldi ama neden yayından kaldırıldı anlayamadım. Bu dizi benim için gerek konusu, gerek oyuncuları bakımından çok kaliteli bir dizi. Bu dizide Cansu Dere çok güzel oynamış. Duruşuyla, konuşmasıyla, bakışlarıyla, kısaca herşeyi ile çok güzel oynamış, buna tabiki Tansel öngel de dahil. Şunu söylemek gerekirse bütün oyuncular güzel oynamıştır ama Cansu Dere ile Tansel Öngel daha ayrı ve güzel oynadılar. Kısaca bu dizi yine gösterilmeye başlasın, sonunu merak ediyoruz. Bir de Güz Yangını’nın daha fazla resimlerini de koyarlarsa sevinirim. Lütfen Güz Yangını geri dönsün.

  17. Tansel Öngel’i çok beğeniyorum. Dizi neden bitti? Kerem’i çoook seviyorum, keşke onunla konuşabilsem.

  18. Dizinin tekrar devam etmesini istiyoruz. Harika bir konusu var. Dizide oyuncu değişikliği yapılmasın lütfen. Oyuncular hakkında sitenizde bilgi vermenizi rica ediyoruz. Tansel Öngel ve Cansu Dere’ye bayılıyoruz. Eğer dizi devam ederse sonu acıklı bitmesin; gerçekten harika bir dizi.

  19. Dizi acayip güzeldi. Beğenerek izliyordum. Bu arada Cansu Dere’nin hastasıyım. Çok çok çoook beğeniyorum. Yeniden bir başlangıç iyi olurdu.

  20. Güz Yangını dizisinin devam etmesini çok istiyoruz. Ihlamurlar Altında ve Fırtına dizilerine birde Güz Yangını eklensin; çok güzeldi.

  21. Arkadaşlar bu dizi benim icin bir dizi değildi, o kadar etkilediki beni… İnsan diziye bakınca içine dalıyor. İçinde hayallerini yaşıyor. Dizide kötü şeylerde olsa. Sanki Kerem’le Cansu’nun aşkı bu dünyada varmış gibi, insanı tutup başka dünyalara götürüyor. Her dizi böyle olmuyor, olamazda. Bu diziyi yayından kaldırmak sadece bizim için değil kendiniz içinde kötü oldu. Çünkü aşka inananlar, aşkı taşıyanlar, aşkı hayal edenler, ölümüne sevenler, sevmekten bıkmayanlar, sevdikleri için canını verebilenler, içleri sevgiyle dolu herkes bu diziyi izleyecekti ve izlerdi. Hayatımda çok az diziden etkilendim ve bu dizi bunlardan biriydi. Çok yanlış yapıyorsunuz. Yeniden başlatın diziyi, bizde dalalım o hikâyenin içine, kuralım hayallerimizi, bizde hissedelim yüreğimizin istediklerini. Bizde hissedelim orada yaşanan dillere destan aşkı. Çoook güzeldi arkadaşlar, o kadar güzeldi ki kendimi içinde kaybettim resmen.

  22. Güz Yangını devam etsin; o kadar kötü diziler gösterimdeyken bu dizi neden kaldırıldı anlamıyorum.

  23. Güz Yangını süperdi, neden yayından kalktı ki; ayrıca Cansu Dere’yi çoook seviyorum.

  24. Çok güzel bir diziydi, keşke bitmeseydi. Bu arada Kerem, yani Tansel Öngel’in de çok tatlı, ayrıca çok da iyi biri olduğunu belirteyim. Çok cana yakın bir oyuncu.

  25. Güzel dizi bence kesinlikle yayından kaldırılmamalıydı. Onun yerine yayından kalkacak o kadar çok gereksız diziler var ki. Güz Yangını geri gelmeli. 🙂 Tabiki usta oyunculardan Fikret Kuşkan.

  26. Bence Fikret Kuşkan dışında dizinin iyi bir tarafı yoktu. Cansu Dere zaten rol yapamıyor; başka bir bayan oyuncu bulsalardı daha iyi olurdu, Cansu’yla olmamış.

  27. Lütfen biri bana bu dizinin müziklerini yollasın. Arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum. Dizi hakkında yorum yapmak istemiyorum. Yorumsuz number kalite. 🙂 Cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar. msn: alpine502@hotmail.com

  28. Biz iki kuzen Sivas’ın Gürün ilçesinden yazıyoruz. Şahsen ben Tansel’e aşığım, kuzenimde hayran. Süpeer seni deliler gibi seviyorum.

  29. Güz Yangını dizisini çok seviyorum; tekrar yayınlanmasını istiyorum. Yapımcılardan rica ediyorum, dizimizi yeniden yayınlayın.

  30. Güz Yangını çok güzel bir dizi. 2. bölümünü çok beğendim. Çok anlamlı bir dizi. Başarılarının devamını dilerim.

  31. Muhteşem bir dizi, reytinge kurban gittiğinde, içim paramparça olmuştu. Günlerce, başka bir kanala geçse, devamı gelse diye dualar ettim, olmadı. 🙁 O zamanlar internetimde olmadığı için, bir yere ulaşamadım. Avşar Film’e ulaşmak istedim, acaba dikkate alınır mıyım, isteğimi çocukça mı bulurlar diye, çekindim. İçimde kalmıştı, buraya yazayım, hayatım boyunca izlediğim (bundan sonra da izleyebileceğimi zannetmiyorum) en muhteşem diziydi, inanılmaz etkilenerek, gece gündüz diziyi düşünerek vaktimi geçiriyordum. Dizideki ana karakterler ve replikler, muhteşemdi. Keşke yazık edilmeseydi, bu kadar kolay vazgeçilmeseydi. Arkasında çok gözü yaşlı kimse kaldı, hep ah çekerek diziyi hatırlıyoruz. Geçen yıl, Show TV, sabaha karşı 2 kez dizinin tekrarını verdi, uyku düzenimi iyice bozarak, izledim, çünkü kaçırılmayacak bir hazinedir, bizim için ve yeniden yeniden hayıflanarak, ahlar çektim. Bu dizinin benim için en büyük kazancı, Cansu Dere olmuştur. Oyunculuğunu, ağzım açık hayretler içerisinde izledim ve güzelliğinden etkilendim. Benim için ilk dakikadan itibaren vazgeçilmez biri oldu. Fikret Kuşkan ile de ekrana çok yakışmışlardı ama ikilinin ileride gerçekleşebilecek yakın sahnelerini izleme fırsatımız olmadı. 🙁 Umarım bundan sonrası için, böyle bir şanşa kavuşuruz. Bu diziyi bize ulaştıran, en büyüğünden en küçüğüne emek veren, hayatımızda unutulmazlar arasında bir yer edinmesini sağlayan herkese sonsuz teşekkürler…

  32. İnanılmaz güzellikte bir diziydi, senaryosu çok güzeldi. Diğer her türlü donanımıyla alışılagelmişin dışındaydı. Şimdiye kadar izlediğim en mükemmel diziydi. Bence yeniden yayınlanmalı. Hatta aynı kadroyla Kanal D’de yayınlanmalı. Ayrıca saat 23’de ya da gecenin 12’sinde değil saat 20’de başlamalı. Böyle olduğu sürece reyting rekortmeni olur bu dizi. Ayrıca ben bu dizinin bölüm özetlerini istiyorum, nereden bulabilirim acaba? Bilgisi olan varsa bana buse_1907_1993@hotmail.com adresinden ulaşabilir. Hoşçakalın. 🙂 Ayrıca Avşar Film’e mail atalım, tekrar yayınlansın.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir