Sil Baştan (Yönetmen: Michel Gondry)

Michel Gondry’nin yönettiği ve Jim Carrey, Kate Winslet, Gerry Robert Byrne ile Elijah Wood’un oynadığı Sil Baştan (Eternal Sunshine of the Spotless Mind), 26 Mayıs 2006’da Bir Film dağıtımıyla Cinemedya Film tarafından vizyona çıkarıldı.
Joel, eski kız arkadaşı Clementine’in ilişkilerine dair tüm hatıralarını sildirmek için tıbbi bir müdahaleye başvurduğunu öğrenir. Hayal kırıklığına uğrayan Joel de aynı işlemi kendi üstünde uygulatmaya karar verir. Joel hatıralarının altında sevgilisine karşı duyduğu büyük bir aşk olduğunu ve onu kaybetmek istemediğini farkedince, silme işlemini durdurmak ister.

“Sil Baştan (Yönetmen: Michel Gondry)” üzerine 2 yorum

  1. Uzun süredir beklediğim bir filmdi. Bu film hakkında çok iyi şeyler duydum. Sinemada izleme fırsatı sunulduğu için teşekkürler.

  2. Harika bir film. Bu kadar geç vizyona girmesi ilginç ama yine de iyi bir haber. Eğer bir şekilde izlemediyseniz vizyonda mutlaka izleyin. Pişman olmayacaksınız. Takıldığım nokta şu, Karanlık Bir Zihnin Sonsuz Günışığı ismininn nesini beğenmediler de Sil Baştan yaptılar ismini? Neyse…

Yorumlar kapalı.