Bir İhtimal Daha Var

Uğur Uludağ’ın yönettiği ve Hülya Avşar, Müjdat Gezen, Osman Yağmurdereli ile Kostas Sommer’in oynadığı Bir İhtimal Daha Var, 09 Mart 2007‘de Bir Film dağıtımıyla Cinemedya / Esek Film tarafından vizyona çıkarıldı.
Mercan, Kenan, Faruk, Asım, Gökhan ve tabii ki Alev; Üsküdar Musiki Cemiyeti’nden yılların alt edip dört bir yana savurduğu altı dost, kalplerinde herşeyden üstün tuttukları müziklerini -belki de son kez- dünyaya duyurabilmek için, yurdumuza teşrif etmekte olan büyük bir yıldızın konserini basmaya karar verirler.

 • Basın Bülteni
 • Fotoğraflar
 • Web Sitesi
 • Fragman
 • IMDb
 • Bir İhtimal Daha Var, 21 Mart’tan İtibaren Avrupa’da Sinemalarda
 • “Bir İhtimal Daha Var” üzerine 5 yorum

  1. Harika bir film olacak. Hülya Avşar var çünkü filmde. İçinde Hülya Avşar’ın olduğu tüm film ve diziler çok başarılı olur.

  2. Bu filmde Hülya Avşar oynuyorsa eğer bence süper bir film olur. Onun için izlerim. Çünkü muhteşem bir oyuncu. Ondan çok etkileniyorum.

  3. Hülya Avşar’ı çok başarılı buluyorum. O, Türk Sineması’nın Taçsız Kraliçesi…Üstelik kadro da süper. Hülya Avşar, Müjdat Gezen, Osman Yağmurdereli ve ismi geçmiyor ama Şahan Gökbakar’da bu filmde! Umarım çok izlenir…

  4. Kadrosu ve özenti senaryosundan belliki ticari bir film. Amacın para kazanmak olduğu filmlere doyduk.

  5. Filmi izlemeden yapılan ukalâlıklara bakılırsa, simdiden çok ses getireceği aşikâr… Güven Hakkı, yaz bir tane özenti olmayan senaryo da Türk sinemasına katkın olsun. Uzaktan yazmakla olmaz sevgili kaybetmiş eleman. Senaryonu yazmadan önce şunu öğren ama, “belliki”deki “ki” ayrı yazılır… Bu büyük sanatçılar birleşip, sizin gibilere film yapıyorlar bir de değil mi? İzlemeden çamur at izi kalsın… Oh! Bu arada sen ne iş yapıyorsun Güven Hakkı?

  Yorumlar kapalı.