Janjan

Aydın Sayman’ın yönettiği ve Berk Hakman, Selen Seyven, Çetin Öner ile Levent Yılmaz’ın oynadığı Janjan, 12 Ekim 2007′de Kenda Film dağıtımıyla De Yapımcılık & mpool – Energy Media & Productions tarafından vizyona çıkarıldı.
Janjan, bir Anadolu kasabasında yaşayan genç ve zararsız bir delidir. Evinde barındığı Murtaza Efendi, ömrünün son demlerinde köyden genç ve çok güzel bir kızı, Güzel’İ eş olarak alır. Kıza eşlik görevini yapamayan Murtaza Efendi kasabada alay konusu olurken, tüm delikanlılar için de Güzel bir ilgi alanı olmuştur. Onu rahatlıkla görebilen tek kişi olan Janjan’la Güzel’in arkadaşlığı aşka dönüşür.

 • Basın Bülteni
 • Fotoğraflar
 • Web Sitesi
 • Fragman
 • IMDb
 • Filmi izlemek için tıklayınız.

“Janjan” üzerine 30 yorum

 1. Emek verdiğim çocuğun büyüdüğünü görmeyi çoook arzu ediyor ve sabırsızlıkla bekliyorum. Filmin çekimi aşamasında emeği geçen herkese Eski Gediz’den selâmlar.

 2. Ben İzmir’de oturuyorum ama Eski Gediz’de film çekildiğini duyduğumda çok mutlu oldum, çünkü memleketimde bir film çekilmesi çok güzel bir şey. Eski Gediz çok güzel ve çok şirin bir yerdir, hiçbir eksiği yoktur. Daha nice filmlere.

 3. Ben Eski Gediz’den Mehmet Kurtdere. Filmin Eski Gediz’de çekilmesine sevindim.

 4. Filmin çekimlerinde bulundum. Anlayışlı Eski Gediz halkına çok teşekkür ederim. İnanılmaz yardımsever ve inanılmaz insan canlısı insanlarla tanıştım. Onları çoook seviyorum. 🙂

 5. Filmin çekimlerinde bulunmaktan büyük mutluluk duydum. Berk Hakman’ı ve Çağdaş Ataman’ı çok beğendm. Çağdaş, küçük bir karakter rolü oynamasına rağmen çok başarılarıydı. Her ikisininde başarılarının devamını diler, bütün emekçilerine saygılar sunarım.

 6. Candan Alas rolündeki Bafralı kardeşimiz olan Çağdaş Ataman’ın daha iyi yerlere geleceğine inanıyoruz. Bu onun için bir başlangıç. O’nu daha çok göreceksiniz.

 7. Filmin çekimlerinde bulunmaktan büyük mutluluk duydum. Berk Hakman’ı ve Çağdaş Ataman’ı çok beğendim. Çağdaş küçük bir karakter rolü oynamasına rağmen çok başarılarıydı. Her ikisininde başarılarının devamını diler, bütün emekçilerine saygılar sunarım…

 8. Çağdaş Ataman muhteşem oyunculuğu, harika kişiliği ve üstün yeteneğiyle bu filmin ardından daha bir çok filmde başarılarıyla göz kamaştıracak. Dört gözle yeni filmlerini bekliyor, başarılarının devamını diliyoruz.

 9. Çağdaş Ataman gibi genç ve büyük bir tiyatrocuyu tanımış olmaktan çoook mutluyum. Bildiğim kadarıyla burada rolü küçük ama rolün büyüklüğü ne olursa olsun O’nun her rolü yaşarmışcasına, hakkını vererek oynayacağına adım gibi eminim. Son olarak kesin emin olduğum birşey varsa o da Çağdaş Ataman’ın gelecekte tiyatronun duayenlerinden biri olacağıdır.

 10. Filmi çok büyük bir sabırsızlıkla bekleyen birisiyim. Fotoğrafları incelendiğinde gerçekten kaliteli bir yapım olduğunu düşündürüyor insana.

 11. Çağdaş Ataman’ın göstermiş olduğu yüksek performans gerçekten çok etkileyici. Gelecek için umut vaadeden yetenekli bir kardeşimiz. Başarılarının devamını diler, Sivas’tan sevgilerimizi iletiriz.

 12. Sanatın toplum için olduğu anlayışıyla yapılmış bir film olarak görüyorum. Birçok oyuncu yeni, gördüğüm fotoğraflar üzerine, okuduğum yazılar üzerine çok güzel bir yapımın bizleri beklediğine inanıyorum. Herkese sevgiler.

 13. Arkadaşlar, filmi izlemiş gibi yazmışsınız. Ben filmi izleyenlerden biriyim; Çağdaş Ataman 10 saniye bile gözükmüyor filmde nerdeyse. Ne göz varmış sizde, hemen anladınız adamın yıllar sonrasını. Herhalde arkadaşlarısınız, sitelerin yorum köşelerini lütfen gerçekçi olmayan yazılarla doldurmayalım.

 14. Arkadaşlar, evet Çağdaş Ataman çok abartılmış, fakat on saniye değil, yedi dakika otuz beş saniye oynadı. Emeğe saygı gösterin biraz. Şundanda emin olun; gelecekte çok başarılı olacak. Bundan kimsenin şüphesi olmasın.

 15. Filmin fragmanını sabırsızlıkla bekliyorum. Çok güncel ve işlenmesi gereken bir konu. Film iyiyse başarı kazanmalı. Saygılar…

 16. Bencede kesinlikle abartılıyor. Çağdaş Ataman daha konservaturda barınamamış bir arkadaşımız ve filmde iki sahnesi var. Sanki başrol oyuncusu gibi muamele yapılmış kendisine. Diğer oyuncuların arkadaşları bu siteden haberdar değil herhalde. Ben filmin fragmanını ve bir bölümünü izlemiş, montajda bulunmuş bir insan olarak filmde konuşulması gereken çok önemli isimler olduğunu biliyorum. Ayten Uncuoğlu, Çetin Öner, Berk Hakman, Selen Seyven ve Onur Dikmen gibi. Dahada önemlisi filmin sahibi Aydın Sayman’dır. Saygılar.

 17. Bende yorumlara bakıp Çağdaş Ataman’ı birşey sandım. Fragmanda oyuncular listesinde adı bile geçmiyormuş meğer. Yinede sinema filmlerinde rol alan genç oyuncuları destekliyoruz. Filmi çok büyük bir merakla bekliyorum. Duyduğum kadarıyla Çetin Öner, Berk Hakman ve Selen Seyven filmde gayet iyi performanslar sergilemişler. Başarılarının devamını dilerim.

 18. Büyük lâflar konuşmak için henüz çok erken olduğunu düşünüyorum ve eleştirilerinize bir sınır koymanızı diliyorum. Gereksiz polemikler yaratmayın. Yıkıcı değil yapıcı olmaya gayret edin. Nihayetinde her insan yeni bir hikâyedir, uzatmayın. Küçük rol, büyük rol yoktur, küçük oyuncu, büyük oyuncu vardır ve buda ancak zamanla ölçülebilir!

 19. Filmin Eski Gediz’de çekilmesine çok sevindim. Film çok güzel oldu, Eski Gediz’lilere selâm.

 20. Ben Berk Hakman’ı hakikaten çoook beğeniyordum, daha önceki filmlerinide izledim. İyi bir oyuncu, Selen Seyven’ i de tanıyorum. İkiside aynı filmde buluşunca harika bir iş çıkmış. Vizyona girer girmez izleyeceğim!

 21. Merhabalar, Kütahya Yeni Gediz’den yazıyorum. Janjan filminde kısa bir bölümde oynadım. Film televizyonda hangi kanalda yayınlanacak. Başarılarınızın devamını diliyorum, hoşcakalın.

 22. Akademi İstanbul Sinema TV öğrencisiyim. Film vizyona girmeden film hakkında çok şey bildiğim için çok şanslıyım. Cinemascope Dergisi’nin Ekim sayısı Janjan’a büyük yer ayıryor. Çok önemli bir isim olan Mesut Kara ile röportaja gittiğimizde Aydın Sayman’la tanışma fırsatı buldum. Filmini konuştuk, onu dinledik. Selen Seyven de vardı tabiki röportajda. Sıcak bir söyleşi oldu. Filmi izleyin, cidden çok büyük uğraş, emek var. Dergimizi de okumayı ihmal etmeyin. 🙂

 23. Ben 1 yaşındayken memleketim İzmir’den ayrıldığım için memleketimi fazla bilmem ama gurur duyuyorum.

 24. Memleketimizde film çevrildiğinden dolayı çok mutlu olduk.

 25. Uzun zamandır vizyona girsin diye bekliyordum. Tahmin ettiğim gibi çok etkileyici ve güzeldi. Umarım hak ettiği başarıyı kazanır.

 26. Kütahya ve Eskigediz adına burada çekilen Janjan filminin ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Başarılarının devamını ve tekrar misafir olarak gelmelerini temenni ederim. Çok güzel bir film oldu, başarılar.

 27. Bence en sade ve köylü rolüne yakışan şişman çocuktu. İsmini öğrenebildim, Cüneyt. Yürüşü ve duruşuyla çetenin içinde en belirgin olarak gördüm. Rolü az olmasına rağmen oradaki çeteye temiz yüzüyle zoraki olarak girmeye çalışmış gibi. Hani gençlerin olur ya arkam sağlam desinler modu, bence öyle tavır almış gibi.

 28. Bende bu işte çalışmaktan çok mutlu oldum. Bana bu fırsatı veren Aydın Sayman’a çok teşekkür ederim.

 29. Ben filmi izledim ve çok başarılı buldum. Selen Seyven’e ve Berk Hakman’a özellikle bundan sonraki hayatlarında da başarılar dilerim. Filmi mutlaka izleyin, kaçırmayın derim son olarak. 🙂

Yorumlar kapalı.