Çılgın Dersane

Faruk Aksoy’un yönettiği ve Mehmet Aslan, Yağmur Atacan, Tuba Ünsal ile Alp Kırşan’ın oynadığı Çılgın Dersane, 26 Ocak 2007’de Warner Bros. dağıtımıyla Aksoy Film tarafından vizyona çıkarıldı.
İstanbul Özlem Dersanesi’nin sahibi Hadi, torunu Özlem ile beraber iflâs eden dersanelerinin kurtuluşunu öğrencilere promosyon olarak tatil hediye etmekte bulurlar. Ancak dersanenin iflâstan kurtuluşu için bu promosyon yeterli olmaz. Dersaneler arası para ödüllü bir yarışmaya katılmaya karar verirler. Dersanenin geleceği öğrencilerin bu yarışmayı kazanmalarına bağlıdır.

 • Basın Bülteni
 • Fotoğraflar
 • Web Sitesi
 • Fragman
 • IMDb
 • Yönetmen Olgun Arun Çılgın Dersane ile İlgili Duyuru Yaptı
 • “Çılgın Dersane” üzerine 97 yorum

  1. Selâm, eğer Çılgın Dersane için konuşuyorsak daha bugün gittim, süper bir film. Hayatımda görmedim böyle bir film. Çok güzel.

  2. Cuma günü gittim, çok güzel, şarkısı süper, çokda komikti.

  3. Film tek kelimeyle süperdi. Müziğinede bayıldım. 😀

  4. Geldiği gün izlemeye gittim, zaten çok merakla bekliyordum ve beklediğime değdi. Film çok güzel, bir daha izlemeye gideceğim. Mehmet Aslan’ı çok seviyorum. O’nu hangi filmde görürsem izleyeceğim. Başka filmlerdede rol almasını istiyorum. Çok iyi oynamı. Mehmet seni çok seviyorummm…

  5. Çok şahane bir film. İnsan izleyince niye biz böyle bir dershanede okuyamıyoruz diye düşünüyor. Filmde espri, aşk, duygusallık, çapkınlık, ne ararsanız var. Her gence buradan sesleniyorum: Çılgın Dersane’yi sakın kaçırmayın, çok pişman olursunuz. İzleyin. Müziğini nereden bulabiliriz; bilen varsa bildirmesini rica ederim.

  6. Hayatımda herhalde bir Sınav’ı, birde bu filmi beğenmişimdir. Acayip güzeldi. Tüm ekibe teşekkürler. Yaş sınırlaması yok galiba. İlk çıktığı gün karnemi alıp gitmiştik. Gitmemiş olanlara tavsiye ederim. Biraz açık bir film ama çok komik. Hele sakar tiplemesiyle Alp Kırşan filme güzellik katıyor. Popo Timur, yani Yağmur Atacan’ın rolü harika. Benim eski tiyatro öğretmenim olan Birol Engeler’i de çok beğendim. Öğretmenim çok güzel oynadınız, tebrikler. Ayrıca sizi arayıp tekrar tebrik edeceğim. Tüm ekibin başarılarının devamını dilerim. Yönetmen Fatih Aksoy’u da tebrik ederim. Güzel bir film yapmış.

  7. Merhaba. Çılgın Dersane için söylenebilecek pek kelime bulamıyorum. Film mükemmeldi. Bütün oyuncular çok iyi performans göstermiş ve esprili bir film elde edilmiş. Türkiye’de böyle filmlerin devamını diliyoruz. Bütün oyunculara, Şafak Güçlü ve İrfan Saruhan’a teşekkür ederim; böyle bir film yazıp oynattıkları için.

  8. Ben filme dün gittim ve çok beğendim. Hani diyorlar Amerikan Pastası’nın Türk versiyonu diyorlar ya alâkası yok. Tam bizim filmimiz olmuş, sıcacık bir film. Aşk, sevgi, dostluk, dayanışma, eğlence, komedi, hepsi bu filmde. Bence çok güzel, kendi yaşantımızdanda en azından bir kaç sahne bulabileceğimiz bir film. Tek bir eleştirim var. Mehmet Aslan’ın ses tonu olmamış. Bence kendi sesi daha iyi olurdu. Herkese tavsiye ederim. Lütfen arkadaşlar eleştirirken biraz düşünelim.

  9. Film harikaydı. Hiç öyle dedikleri gibi özenti falan değildi. Onlar özenti görmemişler. Sınav filminden sonra izlediğim en sevimli filmdi. Ayrıca sinemalarda gençlik filmlerinin olması harika. Bu filmin ikinciside olsa hiç fena olmaz değilmi? 🙂 🙂

  10. Film gerçekten süperdi. Mehmet Aslan’ın ses tonu dışında mükemmeldi. Yağmur Atacan ve Alp Kırşan’a bayıldım. Herkese tavsiye ederim. Bence sakın kaçırmayın, bir daha böyle bir kadroyla bu kadar süper bir film bulamazsınız.

  11. Öncelikle Türk sinemasına böyle bır film kazandırdığınız için teşekkür ederim. Film çok güzeldi. İzleyenlerin tek yorumu süper bi film diyorlar. Filmin şarkısını da boşa atmamak lâzım. Lütfen şarkıyı internette yayınlayın; hiç biryerde bulamıyoruz.

  12. Arkadaşlar bu film kaçmaz, mutlaka gidin. Çok süper, matrak, zaten filmin oyuncuları çok sevimli. Bence mutlaka gidin, süper bir film, kaçıran üzülür. Vallahi benden söylemesi. 🙂

  13. Sade ve çok süper. 41 kere maşallah. Film bencede çok güzeldi. Müziğide güzel ona da lâf yok. Müziğini indirmek isterim, nereden indirileceğini bilen varmı?

  14. Arkadaşlar gerçekten güzel bir filmdi. Ayrıca kızlar gerçekten çok güzeldi. Özellikle kurdela gerçekten çok hoşuma gitti. Film olarak açık sahneleri var ama gençlik filmi, tabi olacak, olması lâzım zaten. 🙂

  15. Bu film dünyanın en çılgın filmi. Çok muhteşem bir kadro, harika. Tavsiyem, mutlaka gidin.

  16. Bu film dünyanın en çılgın filmi. Çok muhteşem bir kadro. Tavsiyem, mutlaka gidin.

  17. Valla ben hayatımda böyle bir film görmedim sakın kaçırmayın!

  18. Film gerçekten harika, ama Mehmet Aslan kendi sesini kullansa daha iyi olurdu. Ayrıca Fırıldak Hasan, yani Ozan çoook tatlı her zamanki gibi. Müzik çok güzel, sitesinde klibini izleyip duruyorum. Tam puan verilir bu filme harika. 🙂

  19. Ben en çok Ozan’ı sevdiğim için beğendim. Film çok güzel olmuş. İlk defa bir Türk filmini beğendim, tebrik ederim.

  20. Bence süper bir filmdi. Hele o yarışmadaki dans sahnesi süperdi. Bir daha gitmek istiyorum.

  21. Güzel bir film. İçinde yok yok. Helal olsun emeği geçen herkese. İnşallah böyle daha çok yapıt gelir Türk sinemasına. Kaçırmayın, izleyeceğiniz ilk film olmalı.

  22. Film gerçekten mükemmel olmuş; emeği geçen herkesin eline sağlık!… Bütün oyuncular çok başarılı ama Alp Kırşan (Sakar Bekir) ve Yalçın Şen’in (İrfan) sahnelerine bayıldım. İkiside çok komik, hele Görkem Gürsoy’un (Ayı Sedat) Yalçın Şen’i havada uçurduğu sahnede koptum. O sahnede sinemada herkes gülmekten kırıldı. Herkese gitmesini tavsiye ederim!…

  23. Film süper olmuş. İlk defa bir sinema filmine gitmeyi bu kadar istedim. Filmdeki herkesi çok sevdim. Başrolleri süper oynadılar. Filme bir daha gitmek isterim. Yarış olan her sahne süperdi. Futbol oynadıkları sahne, yüzme sahnesi, dans ettikleri bölümler harikaydı. Hepsini tebrik ediyorum

  24. Bu film süperdi; keşke internette daha çok resimleri olsaydı. Bu filmi herkes izlemeli.

  25. Ben Yağmur Atacan’a çok hayranım ve tüm oynadığı dizileri, filmleri biliyorum, aynı zamanda izliyorum. Sınav filminde çok iyi bir rolü vardı. Bunu başka bir sitedede belirtmiştim. Benden yaşça büyük olsa da 😀 O’nu çok seviyorum ve başarılı olduğunu düşünüyorum. Bu filmdede çok esprili ve karizmatik bir rol oynuyor.

  26. Ben ömrü hayatımda böyle bir film görmedim. Ne kadar mükemmeldi, arkadaşımda bayıldı. Filmde defilede en önde çıkan kızı acayip beğendim. Ayrıca Alp Kırşan’a, Yağmur Atacan’a ve Mehmet Aslan’a sevgilerimi yolluyorum. Hepiniz süperdiniz. İmkânım olsa filmi 9 kere izlerim. Çok süperdi, kelimelerle anlatılamaz.

  27. Yukarıda yazmış olan Mert adlı arkadaş filmin müziğini soruyor. Filmin müziği için Google’dan Çılgın Dersane diye arasın, fragman çıkıyor, oradan müziğini bulabilir.

  28. Ben hayatımda ilk kez böyle bir film görüyorum. Aşk, çapkınlık, güzel kızlar, içinde ne ararsan var. Şarkısıda güzeldi. Cd.si çıksın hemen alacağım. Gitmeyenlere tavsiyem, bu film kaçmaz.

  29. Sevgili Timur doğru bir noktaya parmak basmışsın. Güzel kızlar, hemde acayip güzel kızlar var. Tam bir komedi; emeği geçen herkesin eline sağlık. Bu filmin devamını görmek isteriz ama hep böyle eğlenceli komedi olmalı. Resmen bayıldım, herkese tavsiye edeceğim. Bu filme gitmeleri için arkadaşlarıma tavsiyede bulunacağım. 🙂

  30. Gerçekten çok süper bir film. İkinciside çevrilse iyi olacak.

  31. Gerçekten çok hoş bir film, süperdi. Şarkısı zaten harika, onu geçiyorum, oyuncuları da süperdi. Gerçekten muhteşem bir filmdi. Tavsiye ederim, bu filme gidin, kaçırmayın. Süper, muhteşem, harika.

  32. Film çok güzeldi, özelliklede şarkısı çok komikti. Tek kelimeyle süper.

  33. Çok süper bir filmdi. Ben böyle çılgın bir film görmedim. Müziğide çok süperdi. Yağmur Atacan’ı ve Alp Kırşan’ı çok seviyorum.
   Çılgın Dersane’de oynayan herkesi öpüyorum. 🙂 Yağmur Atacan ve Alp Kırşan’a peşpeşe mesaj gönderdim, çünkü ikisini çok seviyorum. Kırklareli’nde oturuyorum, msn adresim: sibel.t.1993@hotmail.com 🙂

  34. Allahım bu kadar güzel bir film olabilir mi? Çok güzel. Oradaki Ozan yok mu, çok yakışıklı.

  35. Ben Çılgın Dersane’ye gösterime girdiği ilk gün gittim ve çok beğendim. Özellikle Alp abiyi, Mehmet abiyi ve Okan abiyi çok beğendim. Alp abinin ve Mehmet abinin hayranıyım, onları çok seviyorum.

  36. Süperdi, filme bayıldım. Bikinili bölüm çok komikti. Uzaylı hoca Mustafa Topaloğlu işin içine girince çok daha komik oldu. 😀

  37. Süper bir film; hayatımda bu kadar güzel bir film izlememiştim. Hele müziğine, bayıldım.

  38. Çok güzel ama ben hepinizi kıskandıracak birşey söyleyeyim: Okulda 23 Nisan’da dansını yapacağız. Müziği, filmi, herşeyiyle muhteşem, tek kelimeyle harika ama bizde yaptığımız showla gündeme oturacağız. Oradaki aşıklarda rollerini iy biliyorlar.

  39. Arkadaşlar kusura bakmayın ama vasattı, kötüydü. Tabiri caizse berbat diyebilirim bu güzide eserimiz için. 🙁

  40. Filme diyecek birşey yok, espiri, komedi, ne ararsan var, tek kelimeyle muhteşem. Bundan başka kızların hepsi birbirinden sevimli ve güzel.

  41. Süper. Her gün izlemek istiyorum. Çıksın, doya doya izleyeceğim

  42. Süper bir filmdi, tek kelimeyle muhteşemdi. En çok da Alp Kırşan’ı, birde Yağmur Atacan’ı beğendim. Hayatımda izlediğim en güzel filmdi.

  43. Kaçırdığım için üzgünüm ama fragmanlarını gördüm. Gitmediğime bin pişmanım. Biliyor musunuz, o filmde oynamak isterdim. Kamera arkalarını izledim. İnternette yayınlanıyor, adresi: http://www.cilgindersane.com. Ben her hafta buradayım, yorumlarınızda Çılgın Dersane’yi anlatırsanız çok ama çok iyi olur.

  44. Mehmet, aşkım, herşeyinle tam bir bütünsün. Böyle devam et, olur mu?

  45. Çok güzeldi. Filmi neden TV.de yayınlamıyorlar. Bir daha seyretmek istiyoruuuz.

  46. Çılgın Dersane 2′ye davetlisiniz.
   Merhaba,
   İlk filmimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Sizlerinde beğenisi ve istekleri üzerine Çılgın Dersane 2 filmimizi çektik ve yarın gece (25 Haziran 2007) Kuruçeşme Arena’da Berksan konseriyle filmimizin finalini gerçekleştireceğiz. Tbiî ki sizlerde konsere davetlisiniz. İrtibat Tel: Aksoy Film 0212 2934678/79

  47. Önce kadro çok güzel, şarkı ise harika. İnanabiliyor musun şu an ben Çılgın Dersane’nin şarkısını dinliyorum. Lütfen bana msn adresinizi verin. Sizi çoook seviyorum Çılgın Dersane ekibi.

  48. Süper, harika; hele kaydırak bölümü, süper harika. Süper bir film, harika, bir şarkısı var, muhteşem.

  49. Sizleri çok seviyorum. Harika bir film ve kadro. Lütfen bana msn adresinizi verin.

  50. Harika, hele kaydırak bölümü harika. Beni msn.nize lütfen ekleyin. Şarkınızı çok sevdim. Filmide çok beğendim, sizi kutluyorum.

  51. Ben Yağmur Atacan’a hastayım. Oynadığı tüm dizi ve filmleri izledim. Hepsi çok güzeldi, o da çok güzel bir oyuncu. Onu çok seviyorum.

  52. Harikaaa bir filmdi bence. Yapımcıların eline sağlık, keşke devamı olan bir film olsaydı. İzlemeyenlerin hayatının yanlışlarından birini yaptığını söyleyebillirim. Onlara önerim cd.sini alın ve izleyin. 🙂 tom-lee-georgie

  53. Ben Çılgın Dersane filmini izledim vede çok hoşuma gitti.

  54. Tek kelimeyle süper… ve de tam şamata. 🙂 Süpeeer, hele ki Timur’un kandırılmış sahnesi, gülmekten çatladım… 🙂

  55. İnsanların acayip güleceği çok keyifli bir film, TV.de gösterilmeli.

  56. Harika bir film. İnsanların çok gülecekleri bir film. Tek kelimeyle süper. Herkesin izlemesini öneririm. Mehmet Aslan’ı çok seviyorum.

  57. Sayın yapımcılar herşey iyi ve hoş da şu ayı karakterini canlandıran arkadaşı çok mu aradınız? Ben hayatımda böyle iğrenç bir oyunculuk görmedim. O dansçı çocuklar bile karakterlerinin haklarını vermişler ama bu Görkem Gürsoy filmi batırmış, keşke olmasaydı. Eğer olmasaydı rahat 800.000 değilde 1.500.000 kişi izlerdi filmi. Her neyse sizden ricam ne olur bize onu bir daha izlettirmeyin.

  58. Ben Mehmet Aslan’ı çok seviyorum. No olur onunls görüşeyim; bir dakika görsem bile bana yeter, ne oluuur. Hem bir daha Tuba Ünsal’la öpüşmesin, karizması çiziliyor. Bence o çok yakışıklııı.

  59. Bu film yüzünden dersaneye yazılmak istedim ve yazıldım ama ne bu dersane öyle, ne o dershane böyle. Biraz karıştı biliyorum. 🙂

  60. Yağmur bu filmde çok başarılı, çok tatlı, çok şeker, ayrıca çok seksi çıkmış. Çok başarılı bir oyuncu. Sınav filminde, İlk Aşkım, Lise Defteri, Nefes Nefese dizilerinde de çok başarılıydı. Ondan performansını düşürmeden, yeni diziler, yeni filimler bekliyoruz. Onlarında çok tutulup çok beğenileceğine adım gibi eminim. Çılgın Dersane’de süper bir filim. Yağmur seni seviyorum, çok tatlısın, çok seksisin ve Pınar’dan çok daha küçüksün, yanında oğlu gibi duruyorsun. Olsun, yinede birbirinize yakışıyorsunuz. Ben Pınar’ı da severim. Yağmur Atacan’ın veya Pınar’ın msn adresleri varsa lütfen söyleyin arkadaşlar. Bende size Sedat ve Keremcem’in cep telefonunu vereyim ama çok aramamanınızı tavsiye ederim çünkü rahatsız oluyorlar. Hatlarını değiştirebilirler ama herşey karşılıklı. Bu arada by by seksi ufaklık (afacan) (yumurcak).

  61. ben yagmur atacan çok tatlı benım adımda yagmur sınıfımda cok dalga gecerler ama hoslanıyorummm hadıı byby

  62. ben bu klibini çok güzel yagmur atacanda cokkk komık benım adımda yagmur sınıfta adımla hep dalga gecerler ama hoslanıyorm daaha guzel bybyby herkezı optum byby

  63. Arkadaşlar 3 Ocak’ta Çılgın Dershane 2 vizyona giriyor. Çılgın Dershane kampta bu sefer, google’dan bakabilirsiniz.

  64. Bence bütün oyuncular çok güzel oynuyordu. Oyuncuların hepsini tebrik ederim. Berksan’ın koyu hayranıyım. Ben Çılgın Dersane’yi beğendiğim için dersaneye yazıldım. Yağmur Atacan çok yakışıklı, onuda çok seviyorum. Bütün film ve dizilerini izliyorum, Doktorlar dizisinde çok güzel oynuyor.

  65. Çok güzel bir film, izleyin sizlerede tavsiye ederim. Çok güzel bir film, hele hele Alp Kırşan çok güzel oynamış. Mehmet Aslan da çok karizmatik bir adam.

  66. Bayıldım, süperdi… Şarkısıyla, her şeyiyle. Herkes gitsin bence ama Çılgın Dersane daha güzeldi ama siz yine de gidin, süperdi… 🙁

  67. FiLm tEk kElimeyLE MükEmELdi AnCaK ÇıLgIn DerSAne KamPta’Da TimuR yok, TiMuR çok espriliydi.

  68. Ben Zeki, Çılgın Dersane filmlerinizi çok beğeniyorum, hatta seyretmek için Bursa’dan İstanbul’a geldim, ilk gün seyrettim. İnşallah bütün filmleri geride bırakarak rekor kırarsınız, sizleri çok seviyorum. En büyük hayranınız Zeki.

  69. Bu kızlar müthiş, hergün o kızlarla yatıp kalkıyorum, resimleri var, çok güzeller. Onları çok seviyorum, rüyamda onları görüyorum. Çok seviyorum. Birde Çılgın Dersane Kampta’daki kötülerdeki sarışın, o kız müthiş, onu çok seviyorum. Çılgın Dersane’deki erkekleriin yerinde olmak isterdim. Bütün Türkiye’ye diyorum ki: Böyle bir dershane yapsınlar, bizim ne eksiğimiz var, Amerika’dan Belçika’dan, hepsinden. Türkiye sesimi duy. 🙂

  70. Ben Burak, bu Çılgın Dersane Kampta müthiş birşey. Orada olmak isterdim. Ben Burak, sizi çoook ve çoook seviyorum, sizin filminizi izledim vede hayran kaldım. Sizleri görmek benim en büyük umudumdur. Sizleri çoook seviyorum. Arhavi’den Burak.

  71. Mehmet Aslan’a aşığım, onu çok seviyorum.

  72. Mehmet Aslan’a aşığım. Yeni filmde oynamayacak mı? Onu çoook özledim. Burak – Kerem – Mehmet – Romantik Şövalye.

  73. Hem seks, hem macera dolu bir film. Fakat çok güzel bir film. Yanınızda olmak isterdim ama okulum var. Gerçektende müthiş bir film. Sizleri tebrik ederim. Çayırlı’dan Reşit.

  74. Çılgın Dersane filmlerini çok seviyorum çünkü oradaki Berksan’ı çok seviyorum. O’nun msn adresinin bilen varsa bana vermesini rica ederim, lütfen.

  75. İrfan Saruhan öğretmenim ben Fuat Soylu’daki 5/C Dilruba. Siz eski öğretmenimizdiniz, çok üzülüyoruz öğretmenim. Bu filmi hep öğretmenim için izleyeceğim her gün. Güle güle, sizi çok seviyorum öğretmenim. Buraya girerseniz ve yazımı okursanız sevinirim. Sizi çok seviyorum. Dilruba Kazan, 5/C, Fuat Soylu, 101.

  Yorumlar kapalı.