Dr. Sadık Battal’ın “Asıl Film Şimdi Başlıyor Adlı Kitabı Çıktı

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi öğretim üyesi Dr. Sadık Battal’ın Asıl Film Şimdi Başlıyor adlı kitabı Vadi Yayınları’ndan çıktı. Dokuz Eylül Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Sinema TV Bölümü’nden lisans, master ve doktora diploması alan Dr. Sadık Battal sinema çalışmalarını sürdürüyor. Kapağında Şener Şen’in Eşkıya filminden bir fotoğrafın yer aldığı ve 15 YTL.lık fiyatla satışa sunulan kitap için “Bayındır Sok, No: 36/B, Kızılay, Ankara. Tel: (0312) 4356489, (0312) 4057020, Faks: (0312) 4057903. e-posta: tezkire@yahoo.com, http://www.vadiyayinlari.com” adresi ile irtibat kurulabilir.

“Dr. Sadık Battal’ın “Asıl Film Şimdi Başlıyor Adlı Kitabı Çıktı” üzerine 3 yorum

  1. Hocam nasılsınız. Bugün birden aklıma geldiniz ve sizi sanki internette bulacağımı biliyormuşum gibi aradım ve buldum. Kitabınız hayırlı olsun. Açıkça söylemek gerekirse henüz alamadım ama sizin yaptığınız bir eser tabiki de güzeldir. Bu arada buraya yorum yazıyorum ama size gelecek mi bilmiyorum. Yinede şansımı denemek istedim. Beni belkide unutmuşsunuzdur. Kısaca hatırlatmak gerekirse 1998 – 2000 yıllarında V. M. Y. Okulu’nda öğrencinizdim. (Hani şu sınıfın yarısının bir evde kaldığı o gruptan biriyim.) Hocam bir söylemek istediğim de Van gibi uzak bir yere okumak için gittik ama çoğumuz boşuna gitmiş olduk. Hiç kimsenin -Mehmet hariç- bölümümüzle ilgili bir iş yaptığını sanmıyorum, duymadımda. Bende şu an memur olarak görev yapıyorum. Oysaki benden çok umutluydunuz. Şimdilik hoşçakalın, cevabınız gelirse çok sevineceğim.

  2. Hayatta bazı olaylar, bazı anılar ve bazı insanlar iz bırakır bazı insanlarda. Hayatımıza iz bırakan kişilerden birisiniz. Kitabınız hayırlı olsun. Açıkça çok duygulandım. Hüseyin’in dediği gibi sınıfın yarısının bir evde kaldığı kişilerdenim bende. Okul bitti ve dediğiniz gibi asıl film başladı. Bizde sizi tanıyan diğer kişiler gibi çok şanslıyız. Daha bu şansı kaç kişi yakalar bilemem ama yüzünüz hep gülsün. 1998 – 2000 Van Volkan.

  3. Selam hocam. Öncelikle kitabınız hayırlı olsun. Okuduk çok beğendik. Her zamanki gibi farklılığınızı ortaya koymuşsunuz. Sizi tanıdığıma çok memnun oldum. Konuşulan ve bizde iz bırakan kişilerden birisiniz. Ben o aksi öğrenciniz Sibel. 1998 – 2000 Van. Şu anda hayata kafa tutmaya çalışıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir