Yalçın Güzelce’yi Kaybettik

Sinema ve dizi oyuncusu Yalçın Güzelce, 31 Ağustos 2015 Pazartesi günü (bugün) hayatını kaybetti. Eyvah Babam, Sır Dosyası, Paşa Baba Konağı, Cennet Mahallesi, Kalp Gözü, Emret Komutanım, Arka Sokaklar, Hayat Apartmanı, Kurtlar Vadisi Pusu, Hesaplaşma adlı TV dizileri ve Davacı, Değirmen, Sıcak Tatlı Yaz, Polizei, Vatan Yolu, Piano Piano Bacaksız, Fırtınalar, Kaçıklık Diploması, Takiye: Allah’ın Yolunda adlı sinema filmlerindeki oyunculuğuyla hatırlanan sanatçının cenazesi 02 Eylül 2015 Çarşamba günü Teşvikiye Camii’nde kılınacak öğle namazını müteakip defnedilecek. Merhuma tanrıdan rahmet, kederli ailesine sabırlar dileriz.

“Yalçın Güzelce’yi Kaybettik” üzerine 2 yorum

  1. Bir sanatçımızın daha ölümünü sadece sadibey.com sayesinde öğreniyoruz. İnternette tarama yaptım, şu an itibarıyla hiç bir yerde başka haber yok. Bir vefasızlık örneği daha yılların usta oyuncusuna mı yapılıyor acaba?

  2. Halit Bey, kaybımız henüz çok yeni. Sanatçımızın yakını arkadaşlar yanlış bilgilenme olmaması bakımından haberin kamuoyuna bizim üzerimizden yansımasını istediler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir