Hayatımın Dansı’nın Yıldızları Seçiliyor

“Türkiye’nin ilk dans filmi” olarak lanse edilen Hayatımın Dansı, yıldızlarını seçiyor. 10 Temmuz 2010 Cumartesi günü Bilgi Üniversitesi Santral İstanbul Kampüsü’nde gerçekleştirilecek seçmelere, TV’de yayınlanan dans yarışmalarında dereceye giren, dizilerde ve sinema filmlerinde rol alan adayların yanı sıra, Türkiye’de ve uluslararası yarışmalarda başarı elde eden dansçılar katılacak. Binden fazla dansçı arasından seçilen yüzelli dansçı ön elemeden geçerek oyuncu seçmelerine katılmaya hak kazandı. Oyuncu adayları en iddialı oldukları dans türündeki performanslarıyla yeteneklerini sergileyecekler ve şanslarını deneyecekler.

 • Basın Bülteni
 • Film hakkında geniş bilgi için tıklayınız.
 • “Hayatımın Dansı’nın Yıldızları Seçiliyor” üzerine 2 yorum

  1. Bu filmin “Türkiyede ilk dans filmi” olarak lânse edilmesi oldukça enteresan ve yanlış, çünkü çekimleri yeni biten Uçan Melekler adında bir dans filmi var ve şunu söyleyebilirim ki Türkiye’nin en iyi dansçıları ve kitlesi olan iyi oyuncuları o filmde. Nereden biliyorsun derseniz sette bizzat bulundum. Türkiye’de çalıntı ve benzer filmler yapılması maalesef sinemamızı bu hale getiriyor. Yazık!

  2. Selam, acaba Hayatımın Dansı elemeleri bitti mi? Ben gelmek istiyorum. Çağrıldım ama gelemedim; inşallah devam ediyordur. Bana haber verir misiniz?

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir