Hayatımın Dansı

“Türkiye’nin ilk dans filmi” olarak lanse edilen Hayatımın Dansı, önümüzdeki aylarda Paradiso Film tarafından vizyona çıkarılıyor.
Filmin oyuncu seçmelerine, TV’de yayınlanan dans yarışmalarında dereceye giren, dizilerde ve sinema filmlerinde rol alan adayların yanı sıra, Türkiye’de ve uluslararası yarışmalarda başarı elde eden dansçılar katıldı. Oyuncular filmde en iddialı oldukları dans performanslarıyla yeteneklerini sergiliyorlar. Filmde ayrıca geniş kitlelerce sevilen ünlü oyuncular ve sürpriz konuk oyuncular da rol alıyor.

 • Basın Bülteni
 • Fotoğraflar
 • Web Sitesi
 • Fragman
 • Diğer haberlere haberin devamından üzerlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Hayatımın Dansı’nın Yıldızları Seçiliyor

 • “Hayatımın Dansı” üzerine 3 yorum

  1. Sayın basın mensubu,
   “Türkiye’nin ilk dans filmi” haberinize eklemede bulunmak istedim. İlk dans filmi şu anda çekimlerini tamamlamıştır, stüdyo aşamasındadır, Şubat’ta vizyondadır. Ufak bir ayrıntı da olsa düzeltilirse sevinirim. Çekilen filmin senarist ve yönetmeni Fırat Gürsoy’dur. Tiglon dağıtımcılığında Şubat’ta vizyona çıkmaya hazırlanıyor. Filmde Türkiye’nin en ünlü dansçıları Okan Aydağon, Aydan Uysal, Melis Evirgen, Serdar Güder, Serap Çetintürk, Mihriban Taşdöğen, Süleyman Bölek, Deniz Kıdır ve Michael Yiğit ve bir çok dansçı rol almıştır. Bunların dışında Arka Sıradakiler adlı TV dizisinden tanıdığımız Sinem Öztürk, Duvar adlı TV dizisinden tanıdığımız Taylan Güner, Sonbahar adlı TV dizisinden Çelik Bilge, ünlü sinema sanatçıları Aytaç Arman, İpek Tenolcay, Ali Yaylı, Mine Bıçakçı rol almıştır. Bir çok ünlü DJ ve solist misafir olmuştur; örnek, solist Ege Çubukçu. Şu anda aklıma gelen tüm bilgiler bundan ibarettir. Filmin adı Uçan Melekler – Flying Angels’dır. İyi çalışmalar diliyorum.

  Yorumlar kapalı.