Ateşin Düştüğü Yer

İsmail Güneş’in yönettiği ve Hakan Karahan, Elifcan Ongurlar, Yeşim Ceren Bozoğlu, Abdullah Şekeroğlu, Serhan Süsler ile Ozan Göksu Sayın’ın oynadığı Ateşin Düştüğü Yer, 04 Mayıs 2012′de Pinema Film dağıtımıyla İsmail Güneş Film tarafından vizyona çıkarıldı.
Osman ve eşi Hatice, rahatsızlanan 17 yaşındaki kızları Ayşe’yi acilen hastaneye kaldırırlar ve hamile olduğunu öğrenirler. Töre gereği, Ayşe öldürülecektir. Bir gün önce kızlarını yaşatmak için mücadele eden aile şimdi öldürmek için plânlar yapmaya başlar. Osman, kızı Ayşe’yi dayısının yanına götürmek bahanesi ile yola çıkarır. Yolculuk, ölüm seyahatini bambaşka bir boyuta taşıyacaktır.

“Ateşin Düştüğü Yer” üzerine 2 yorum

  1. Ben dizilerde bir kız görmüştüm. Eksi 18′de oynamıştı. Çok güzel drama yapıyordu. Adı Zeynep Mucurlu’ydu sanırım. Bence o olmalı, çok yakışacağına inanıyorum.

  2. Ben filminizde yer almayı çoook istiyorum, tabi hâlâ Ayşe karekteri bulunmadıysa. Mail ile birlikte fotoğraf ve bilgilerimi de göndermiştim. Bir şans verirseniz hayal kırıklığına uğramazsınız…

Yorumlar kapalı.