Musallat’ın Başrol Oyuncusu Burak Özçivit: Çekimler Sırasında Psikolojim Bozuldu

Musallat filminin başrol oyuncusu Burak Özçivit, çekimler sırasında psikolojisinin bozulduğunu ve doktora giderek terapi gördüğünü söyledi. 16 Kasım’da gösterime girecek olan Musallat’ın Almanya Berlin ve İstanbul’da yapılan çekimlerinde ilginç olaylarla karşılaştıklarını ve sinirlerinin gerildiğini belirten Özçivit, “Musalla taşına yattım, cam parçalarını yuttum, intihar sahnesinde yükseklik korkum olduğu halde 13 katlı bir binanın tepesinde saatlerce kaldım… Musallat, gerçekten oynamaktan büyük keyif aldığım ancak, çekimler bittikten sonra beni psikolojik terapiye sürükleyen bir yapım oldu” diye konuştu.

 • Basın Bülteni
 • Film hakkında geniş bilgi için tıklayınız.
 • “Musallat’ın Başrol Oyuncusu Burak Özçivit: Çekimler Sırasında Psikolojim Bozuldu” üzerine 17 yorum

  1. Selam Burak abi, Musallat’ı dört gözle bekliyorum. Dizide süper gidiyor. Beyaz’ın programına yine katılmanı istiyoruz. Çokda yakışıklısın. Hani karizmada var, yengemiz Karşıyaka’nın neresinden? Neyse ben o mevzulara inmeyeyim. Korku filmini dört gözle bekliyorum.

  2. Bence çok normal. Bakalım birde biz izleyelim Musallat’ı. Burak abi bizi çok korkutmaz inşallah bu film.

  3. Hey aşkım, seni çok seviyorum, seni görünce kalbim duruyor. Çok tatlısın, sana bayılıyorum, bir öpüşün için canımı veririm, acayip yakışıklısın, bomba gibisin, hele o gözlere bakınca içim yanıyor. Allahım seni özene bezene yaratmış, tek kelimeyle harikasın.

  4. Burada,yani Almanya’da çoook seviliyorsun. Seni çok başarılı buluyorum ve en önemlisiçok yakışıklısın. Allah nazardan korusun. Yakışıklılığın o kadar önemli değil, oyuncukta da çok başarılısın. Zoraki Koca’yı çok seviyoruz, her hafta severek ve heyecanla izliyoruz. Tek kelimeyle mükemmelsin. Musallat’ı da heyecanla bekliyoruz. İyi şanslar, Almanca da viel glück. Seni çoook seviyoruz canım. İş ve özel hayatında başarılar.

  5. Arkadaşlar Musallat bugüne dek Türk sinemasının meydana getirdiği en güzel yapımlardan birisi. Filmde gerçek olarak “Mendel” ilmi denilen “cin davetnamesi” kullanılmış. Herkese tavsiye ederim. Sürükleyici bir yapım. Filmde emeği geçen herkese teşekkürler.

  6. Musallat filminde Türk halkının korkuları çok güzel bir şekilde anlatılmış. Türk filmlerinin bugüne kadar en iyisi diyebiliriz bu filme. Bu arada kalbi olan gitmesin, kalbiniz izlerken dayanmayabilir, dayansada film her aklınıza geldiğinde ürkebilir, etrafınıza şüpheyle bakabilirsiniz. Gerçekten korkmak isteyen gitsin, benden söylemesi.

  7. Bende sabırsızlıkla bekliyorum. Bir sorum olacak, Avrupa’da hangi tarihte gösterime girecek Musallat filmi. Bana bir mail atarsanız sevinirim. Geldiğinde hemen gitmeyi düşünüyorum da. 🙂

  8. Herkese merhabaaa! Burakcığım ben korku filmlerini sevmem ama sırf sen varsın diye seyrettim, çok beğendim.

  9. Sayın Çiğdem Kılıç,
   Siz, 1986 yılında Bakırköy Uğur Dershanesi’ne gittiniz mi ve aynı yıl İstanbul Üniversitesi Alman Dili Edebiyatı Bölümü’ne mi başladınız? Lütfen yanıtınızı elektronik posta adresime gönderir misiniz? muratiplikcioglu1967@hotmail.com. Hoşçakalın. Murat İplikçioğlu.

  10. Ben bu filmi izledim. Dayımlarda Melike ablam izletti ama çok korkunç, herkese tavsiye ederim. Bu film gerçekten yaşanmış bir olay. Ankara’nın Sinekli Köyü’nde olmu. Özellikle korkunç olan Biğkem Karavuş.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir