Musallat

Alper Mestçi’nin yönettiği ve Burak Özçivit, Biğkem Karavus ile Kurtuluş Şakirağaoğlu’nun oynadığı Musallat, 16 Kasım 2007’de Özen Film dağıtımıyla Mia Yapım – Dada Film tarafından vizyona çıkarıldı.
Suat ve Nurcan aynı köyde büyümüş ve birbirlerini çok sevmiş iki gençtir. Güzelliği ile hemen fark edilen Nurcan, yakışıklı Suat’la beraber herkesin her zaman gıpta ettiği bir çift olmuştur.
Bulundukları köyde büyük bir mutluluk ve huzur içinde yaşayan Suat ve Nurcan evililik kararı aldığında ise bu aşka başka bir alemden bir varlık musallat olur.

“Musallat” üzerine 11 yorum

  1. Fragman ve fotoğraflardan harika bir film olduğu belli. Üstelik doğum günümden bir gün önce vizyona girecekmiş. İnşaallah izleme fırsatım olur. Şimdiden sabırsızlandım.

  2. İslâm dininde cinle evlilik, çocuk doğurma falan yoktur. Bu tür konuları islâma havale etmek büyük yanlışlık olur. Üzülerek söylüyorum ki Musallat, konusu itibariyle asla islâmla uyuşmayan bir film. Fragmanın girişindeki Medine Anlaşması, islâm tarihinde asla olmayan bir uydurmadır.

  3. Ben filmi gördüm, gerçekten çok harika, hele o çarpılma sahnesi tüyler ürpeticiydi. Burak Özçivit çok hoşuma gidiyor, zaten bu filmde de rolünü çok iyi oynamış. Filmde emeği geçen herkese sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

  4. FiLmin web sitesi çalışmıyor. HaLbuki güzeL siteLeri vardı, yazık etmişLer…

  5. Bence film harika olmuş. Cin gelmiş kadına aşık olmuş. Öyle de olsa sonuç: Yanlış aşk ve ölüm.

  6. Film süperdi. Biraz korkmuş olmama rağmen izlemeye değerdi. Burak, her halinde yakışıklısın, korkunç olsan bile. Böyle bir film yaptığı için yönetmene çok teşekkürler. 😀 Bence bu filmin akışı çok kopuk olmuş ama yinede güzel olmuş. Beğeniyorum ama yinede toplumun din ve ahlâk kurallarına aykırı bu tür filmlerin yapılması beni üzüyor.

  7. Bu filmdeki her karenin gerçek olduğunu biliyor musunuz. Evet çok güzel bir film ama dikkat etmemiz gerekiyor. Bu filmi yapan herkese çok teşekkür ediyorum.

  8. Süper abiciğim, böyle birşey görmedim, çok güzel. Burak Özçivit’i bu haliyle gördüm, bir daha O’nun dizisini nasıl izleyeceğim bilmiyorum. Bu filmi izlemem tesadüfen oldu. Aslında komedi izleyecektim ama önüme bu çıktı, bunu izledim. Evde yalnızdım ama o kadarda korkulacak birşey yok. Herkese tavsiye ederim. Mükemmel ötesi diyorum. İlk kez bir Türk korku filmini bu kadar beğendim.

  9. Filmi henüz bugün izledim, çok beğendim, ancak ana fikri anlayamadım. Yani karışık bir film, ona rağmen çok beğendim…

Yorumlar kapalı.