44. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde Türk Filmleri Özel Bir Etkinlikle Seyirci Karşısına Çıkıyor

Türk Sineması’na verdiği 44 yıllık destekle, her zaman sinemanın ve seyircinin yanında olan Antalya Altın Portakal Film Festivali, bu yıl ilk kez gerçekleştirilecek olan özel etkinlikte, yarışmaya katılmayan Türk filmlerini seyirciyle buluşturacak. Festival kapsamında, yarışma harici Muharrem Gülmez ve Sırrı Süreyya Önder’in Beynelmilel, Semir Aslanyürek’in Eve Giden Yol 1914, Durul Taylan ve Yağmur Taylan’ın Küçük Kıyamet, Onur Ünlü’nün Polis ve Mustafa Şevki Doğan’ın Son Osmanlı: Yandım Ali adlı filmleri seyirci ile yeniden buluşacak.

 • Basın Bülteni
 • Web Sitesi
 • Gösterilecek filmler hakkında geniş bilgilere haberin devamından üzerlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Beynelmilel
  Eve Giden Yol 1914
  Küçük Kıyamet
  Polis
  Son Osmanlı: Yandım Ali

 • “44. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde Türk Filmleri Özel Bir Etkinlikle Seyirci Karşısına Çıkıyor” üzerine 2 yorum

  1. Polis filminin yönetmeni Onur Ünlü’nün ismi Orhan Ünlü olarak yazılmış. Sıkı bir sadibey takipçisi olarak bu hatanın düzeltilmesini istedim. Bu siteyi çok seviyorum. Yapan, emeği geçen herkesin eline sağlık. Çalışmaya devam. Aslında bende yazmak isterim bu sitede ama fırsat verilir mi bilmem. Oh be sonunda diyeceğimi dedim. Bu arada Radyo TV – Sinema’da doktora yapıyorum. Gerekli bilgiler istenirse ulaştırırım. Saygılarımla. Neyse fazla meşgûl etmeyeyim kimseyi, sağlıcakla kalın.

  2. Sevgili Apsarno,
   İkaz ve iltifatlarına teşekkür ederiz. Gerekli düzeltmeyi yaptık. Senin gibi dikkatli takipçilerimizin varlığı bizi çok mutlu ediyor. Hizmetimizin bu şekilde değer bulduğunu düşünüyoruz. Sinemalı günler dileriz.

  Yorumlar kapalı.