Musallat’a Vizyona Girmeden Musallat Oldular

Mia Film ve Dada Film tarafından çekilen, Türk ve dünya sinemalarında ilk kez bir Cin’in tasvir edilerek beyazperdeye yansıtıldığı Musallat, daha vizyona girmeden tartışılmaya başlandı.
Bugün (16 Ağustos Perşembe) bir gazetede, Üçkağıtçılık Filme Musallat Oldu başlığıyla yayımlanan haberin tümüyle gerçek dışı olduğunu ve filmin başarısını çekemeyenler tarafından uydurulduğunu belirten Yapımcı Banu Akdeniz, “Filmimizin çekimi bitti, montajı sürüyor… Ancak daha şimdiden başarılı olacağını gören ve bunu çekemeyenler filmimize iftira atıyor…” dedi.

Kültür Bakanlığı Evrakı

“Musallat’a Vizyona Girmeden Musallat Oldular” üzerine 2 yorum

  1. Merhaba Banu Hanım,
    Bir televizyon programında “Artık jön bulmakta zorlanıyorum” diye bir demecinizi dinledim. Ben bu durumda jön olmaya adayım, ancak bunun için bana desteğiniz gerekmektedir ve size elimi uzatsam bu eli tutar mısınız? Sizden ricam hayır dememeniz, en azından bana bir randevu verip yüzyüze görüştükten sonra kararınızı vermeniz. Ne dersiniz? Bence bir denemek lazım. İrtibat numaram 0536 2985846. Saygılarımla. Ersin Akbak.

  2. Merhaba, googldan “Hamza Şahan Karasu – Tüfek” yazarsanız (kitabımın ismi) hakkımda bilgi edinebilirsiniz. Banu Hanıma ulaşmak istiyorum. Kitabımı ulaştırmak istiyorum. Bir yapımcıyla görüşüyoruz, çok ilgileniyor ama ben çemberimi genişletmek arzusundayım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir