Cansel Elçin


Cansel Elçin (Kırık Kanatlar adlı TV dizisindeki Yüzbaşı Cemil karakteriyle dikkati çekti. Küçük Kıyamet adlı filmi sinemalarda gösterime girecek. Daha önce Hamam ve Suare’de oynamıştı.)


Jim Carrey (Amerikalıların Jerry Lewis ile mukayese ettikleri komedyen. Dick ve Jane İşbaşında (Fun with Dick & Jane)’deki Dick Harper.)


Pamir Demirtaş (Kardeş Gibiydiler (Sleepers) ile filmcilik piyasasına giren Pinema Film’in sahibi. Geçtiğimiz sezonlarda Büyük İskender ile Mr. & Mrs. Smith gibi filmleri sinemaseverlere sunmuştu.)


Daniel Hendler (Kayıp Kucak – El Abrazo Partido’daki Ariel Makaroff.)

“Cansel Elçin” üzerine 36 yorum

 1. Sen harikasın, sen birtanesin, sen benimsin, sen mütevazisin, sen mükemmelsin, sen hayatımda tanıdığım bir numaralı erkeksin. Seni bir kerecik görmek için herşeyimi veririm. Seni sevmemin binlerce sebebinden en büyüğü sana aşık olmamdır. Bir gece ansızın kapım çalsa, sen gelsen diye ümitlenirim. Hayatımda aldığım nefeste sen varsın diye sevinirim. Hayatımın aşkına sevgilerimle.

 2. Hayatım boyunca resimlerini bile gördüğümde dünyanın döndüğünü unutturan tek erkeksin. Varlığın nefes almak kadar huzur verici… 🙂

 3. Selam, Cansel o kadar yakışıklısın ki kuzenimle birlikte sana hayranız. Filminde de seni çok ama çok seviyoruz. Filmin geleceği günü bekliyoruz.

 4. Beren’le birbirinize çok yakışıyorsunuz, keşke ayrılmasaydınız. Çok üzüldüm ayrıldığınızı duyunca. Cansel sen çok yakısıklısın, çok tatlısın. Kendine iyi bak Cansel…

 5. Eşi bulunmaz bir insansın, içimi titreten tek varlıksın.
  Sen varya sen, benim cennet bahçemsin,
  Sen kalbimin her saniye atmasının sebebisin,
  ama şunuda biliyorumki sen benim İMKÂNSIZ DÜŞÜMSÜN…
  YAZIIIK BANAAA. 🙁

 6. Cansel, hiçbir dizini kaçırmam, sana hayranım. Çok yakışıklısın, sözlerle anlatılacak şekilde değil. Etrafındaki hayranlarına bir bak ve senin ne kadar çok sevildiğini anla. İnsanlardan bu kadar uzak olma. Seni çoook seviyorum. 🙂

 7. Can elçin, ne olursun eski haline dön. Ne olur Cemal karakterine dön. Ahmet’i hiç ama hiç sevmiyorum. Türkiye’deki en sevdiğim karakter Yüzbaşı Cemal, en sevmediğim karakter Ahmet. Bu nasıl iş bir türlü anlamıyorum. Ne olur eski haline dön. Sen benim için hep Cemal Yüzbaşı olarak kalacaksın. Ben Ahmet falan tanımam, zaten nasıl bir dizi hiç izlemedim, çünkü seni öyle görmeye dayanamam…

 8. Cansel’i çok başarılı buluyorum. Başarılarının devamını diliyorum ve ayrıca çok ama çok seviyorum.

 9. İnanabilir misiniz ben bu diziden nefret ediyordum ama bir gün sabah kalktığımda kahvaltı yaparken 7. bölümünü veriyorlardı, izledim ve bayıldım. Acayip süper bir dizi. Şimdi internetten sürekli önceki kliplerini izliyorum ama çok güzel. Birde Cansel Elçin kadar rolünü süper yapan bir oyuncu görmedim. Çok tatlı. 😀

 10. Cansel abi, seni çoook seviyorum. Hatırla Sevgili dizisine bayılıyorum. Cemal karakterini de ben hiç sevmiyordum ama Ahmet’e bayılıyorum. Seni çok seviyorum. Beren Saat’i de çok seviyorum. Birbirinize çok yakışıyorsunuz. En büyük dileğim ikinizin evlenmesi. Sizi çok seviyorummm.

 11. Cansel kadar tatlısı var mı? Onunla kimseyi karşılaştıramam, o bir tane. Seni seviyoruuuz Cansel.

 12. Gerçektende ben seni bir aralar çoook sevmiştim, aşık olmuştum ama şu anda değil. Sadece hoşlanıyorum, daha doğrusu çok beğeniyorum. Canım, ne olur bana msn adresini ver, seninle konuşmak istiyorum.

 13. Seni çok ama çok seviyorum. Sana benziyor diye biriyle arkadaşlık bile yaptım ama önemli olan karakter herhalde. Onu çok sevmiştim. Ben senin büyük bir hayranınım. Seni kimseyle paylaşamam. Sen kimseyle arkadaşlık yapma, olurmu? Lütfen hayranlarını kırma, çünkü biz seni kimseyle paylaşamıyoruz. Seni çok ama çok seven bir hayranından. S. Ç. S.

 14. Geçmişten günümüze, annem ve ben sana hayranız. Tek izlediğimiz dizi seninkiler. Biliyor musun Kırık Kanatlar’daki rolün son bulunca çoook üzülmüştük ama Hatırla Sevgili’yle karşımıza çıktın. Oynamıyor, sanki yaşıyorsun. Hele gözlerindeki anlam, birde çoook yakışıklısın. Seni seviyoruz.

 15. Seni gerçekten çok seviyorum. Dizilerini beğeniyle izliyorum. Hatırla Sevgili çok başarılı bir dizi. Kırık Kanatlar gibi dönem dizisi hiç seyretmedim. Daha 14 yaşındayım ve bu dönem dizileri beni çok etkiliyor. Seni çok seviyorum, dizilerinide. Hatırla Sevgili fanatiğiyim; Yasemin’le kavuşun artık.

 16. Kırık Kanatlar bitmeseydi keşke ama Hatırla Sevgili daha güzel. Ben Cansel’i çoook beğeniyorum, boyu da çok uzunmuş ama.

 17. Selâm Cansel abi. Hatırla Sevgili’de oynuyorsun değilmi? Benim de adım Cansel. Adaşımsın, msn.nen varmı, varsa verir misin? Ne olur, kimseye söylemem.

 18. Çok tatlısın. Hatırla Sevgili’nin bölümlerini kaçırmadan izledim. Aaah bir msn adresini bilsem, dünyalar benim olurdu. Eğer bu mesajları okuyorsan ne olur bana bir cevap yolla. Ne olur, senin hayranınım, msn adresini istiyorum, başka birşey istemiyorum. SSS eee nnn iii sss eee vvv iii yyy ooo rrr uuu mmm…

 19. Ne diyeceğimi bilemiyorum ama bildiğim tek şey Cansel Elçin’e çoook hayran olduğum. Onun olduğu hiçbir filmi, hiçbir diziyi kaçırmıyorum, onun için izliyorum bile diyebilirim. Çok beğeniyorum seni Cansel, büyük hayranlık duyduğum tek insansın.

 20. Seni anlatacak kelimeler eksik kalır. Hayret ediyorum, hala senin düşünce, yapı ve karakterinde insan kalmadı sanıyordum. Ünlüler aleminde sen ülkemize numune olarak gönderildin sanırım. Şu anda bir tanesin ama benim için değil, güzel ve yalnız ülkem için. Çünkü benim başka bir tanelerimde var: Eşim ve çocuklarım. Güzel ülkem seni elinden kaçırmasın. Muhteşem projelere imza at. Güzel ülkemin adını duyur iki yüzlü Avrupa’ya.

 21. Canım Cansel’im seni seviyorum. Sen benim diğer yarımsın. Seni ilk olarak Kırık Kanatlar’da atın üstünde gördüm, anneme “Kim bu dedim”, seni çok sevdim.

 22. Ben seni TV.de gördüğüm andan itibaren yerde miyim, gökte miyim bilemiyorum. Seninle tanışmayı o kadar çok istiyorum ki hayatımdaki her şeyimi verebilirim.

 23. Merhaba Cansel,
  Öncelikle oyunculuk hayatında başarılar dilerim, rolünü çok güzel oynuyorsun, seni çok başarılı buluyorum. Özellikle Gönülçelen dizisinin hiç bir bölümünü kaçırmıyorum. Seni bu dizide tanıdım, tanımaz olaydım. Tanıdığımdan bu yana aklımdan çıkmıyorsun. Seni çoook seviyorum, seninle tanışmak isterdim ama mümkün değil biliyorum. Seni çoook seviyorum.

 24. Selam, ben Cansel Bey’in çalışmalarını yakından takip ediyorum. O’nu TV programlarında, dizilerde ve sinema filmlerinde izledik ve çok beğendik, sevdik ama kendisi aynı zamanda bir tiyatro oyuncusu. O’nu tiyatrolarımızda da görmek istiyoruz. Neden bu kadar bekledi doğrusu merak ediyorum. Uzun süre önce bir tiyatro oyunu yazdığını duymuştum. O’nu bir tiyatro salonunda izlemek için sabırsızlanıyorum doğrusu.

 25. Cansel Elçin çok başarılı biri. Sıkı bir takipcisi ve hayranıyım. O’nu çok ama çok seviyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir