Şeytanla Anlaşma

Renny Harlin’in yönettiği ve Steven Strait, Laura Ramsey, Sebastian Stan ile Taylor Kitsch’in oynadığı Şeytanla Anlaşma (The Covenant), Mayıs 2007‘de Sony Pictures Home Entertainment dağıtımıyla DVD olarak gösterime çıkarıldı.
Spenser Akademi’nin öğrencileri arasında farklı olan 4 kişi vardı. Birbirleri arasındaki bağ sadece farklı olmaları değil 300 yıldır sakladıkları sırlarıydı. 17. yüzyılda cadılarla yaptıkları anlaşma sonucu hepsi birer büyücü olmuşlardı. Uzun zamandır yasaklı olan 5. kardeşleri sevdiklerini tehdit ederek ortaya çıkar. Yaptıkları anlaşmanın devam edebilmesi ve güçlerini kaybetmemek için düşmanları ile yüzleşme zamanı gelmiştir.

 • Basın Bülteni
 • Fotoğraflar
 • Web Sitesi
 • Fragman
 • “Şeytanla Anlaşma” üzerine 89 yorum

  1. Süper bir filmdi. Oyunculuklarda süper; söyleyecek başka birşey bulamıyorum. Daha yeni izlememe rağmen çok beğendim. 😀

  2. Film süperdi ama çocuklar daha süperdi. İzlemeyenler bence hiç vakit kaybetmeden izleyin.

  3. Müthiş bir film, herkes izlesin. Çocuklar, kızlar, arabalar süperdi. Bence hemen bu filmi alın ve izleyin.

  4. Ben bu filmi çok sevdim. Her bir yanı çok güzeldi. En çok bir arabayla çukurdan atlayışı, birde babasının oğluna güç verip birisiyle savaşmalarından hoşlandım. Bu filmi ben çok sevdim, çok güzeldi, bir daha görmek isterim.

  5. Harika bir filmdi, ben bayıldım. Ayrıca filmi tam 25 kere izlemişimdir. Tabi kızlar ve erkeklerde harikaydı. İnşallah bu filmin ikinciside vardır. 😀

  6. Çoook sevdim filmi. Çocuklar müthiş. Ayrıca savaş anına kilitlendim. Süper birşey, izlemeyenlere hemen izleyin diyorum. Ben bir kere daha izlerim herhalde. Tek kelimeyle süper.

  7. Film fena degildi, sürükleyici ama senaryo bıraz zayıftı, yani daha farklı bir konusu olabilirdi. Çocuklar süperdi. 🙂

  8. Tek kelimeyle süperdi. İzlediğim en güzel filmlerden biriydi, ikincisi de vardır inşallah.

  9. Film süper. Başka ne denirki! Filmin cd.sini aldım ve defalarca izliyorum. Hele o çocuklar tam süper.

  10. Ben bu filmi çok beğendim, mükemmeldi. Bu filmde ilk kez Steven Strait’i gürdüm ve çok yakışıklı, filmin güzelliğine güzellik katmış. Şimdi sadece Steven Strait hayranıyım. Öyle çok romantik bir aşk yaşamak isterdim.

  11. Bu filmin inşallah ikincisi çıkar. Filmi kaç kere izledim bilmiyorum ama film harikaydı. Hele Steven Strait harika oyunculuk yapıyor.

  12. Film çok güzeldi, çocuklar da öyle 🙂 ama bir o kadar da filmde geçen müzik türü metal çok hoşuma gitti. Birde şu uçuruma atlama sahnesinde tam arabayı sürerken çalan bir müzik vardı. Söyleyen sanırım White Zombie ama bulamadım, o müziği bulmam lâzııım. 🙁 Bilen varsa lütfen yazsın, çok sevinirim. Lütfen, lütfen, lütfen, yani söyleyeni ve şarkının ismini. Adresim nilay-94-@hotmail.com Bilen varsa eklesin, bilmeyenleri engelerim! 🙂

  13. Müthiş bir film, hele oyuncular dahada müthiş. Dört erkek de çok tatlııı. Aşık oluyorum galiba, çok şirin ve yakışıklılaaar. Onları öpüyorum, keşke tanışma imkânım olsaydı.

  14. Harika bir film izledim, doyamıyorum. 🙂 Uçurumdan uçarken çalan bir şarkı var, süper. Onu bulmaya çalışıyorum ama bulamadım, bilen varsa msn adresim: selus_24@hotmail.com Bilenler lütfen beni eklesinler, bilmeyenler eklemesin. Bilenleri bekliyorum, yalvarırım, 🙂 ne olur.

  15. Bence film fena değildi ama konuyu sağlamlaştırabilirlerdi, ayrıca bu filmin 2. versiyonu olmadı çünkü film yarıda kaldı. Steven tek kelimeyle süper. Filmi 3 kez izledim, son ikisi Steven içindi, ayrıca gerçekten Keremcem’e benziyor ama bence Steven daha yakışıklı.

  16. Bu Steven’ın resimlerini bulamıyorum. Doğru düzgün bir fotosu yok, bulan varmı aranızdaaa? 🙁

  17. Britney Spears, I Love Rock’n Roll. Selin, şarkıyı bilmiyorum ama senin için bir araştırayım, bulursam yazarım.

  18. Bence de çok güzeL bir fiLm oLmuş. Gerçekten karakterLerde güzeL oyuncuLuk sergiLemişLer ama kız da harikaydı. 🙂

  19. Resim bulmak kolay google’a oyuncuların ismini yazıp tıklayın çıkar. Ayrıca sayfa başındaki “Fotoğraflar” bağlantısına tıklarsanız fotoğraflara ulaşabiliyorsunuz.

  20. Film süper, kızlar güzel, çocuklarda 🙂 ama filmde arabanın çarpışması ve tekrardan karşıya geçmesi olağanüstü bence. İzlemeyenler izlesin, hayran kalacaksınız. 🙂

  21. İlk izlediğimde çok etkilendim; tam gençlere göre filmde yakışıklı çocukların oynaması en süperi tabi. 🙂 İzlemeyenler gerçekten izlesin. Bu arada bende 18 yaşıma girdiğimde okulum bitecek, yaşasın. 🙂

  22. Vallahi tek kelimeyle süper bir film. Hele müziklerine hastayım, 🙂 off süper. Oyuncuları tek kelimeyle çok yakışıklı, bende 17 yaşındayım. Buradan Çağla’ya sesleniyorum orada burada konuşmasın, ben varım. 🙂 Yanlış anlamayın Çağla benim yakın arkadaşım.

  23. Arkadaşlar, filmde araba uçurumdan uçarken çalan şarkı bende var, isteyene atabilirim. Çok manyak bir şarkı biliyorum. Bende çok aramıştım ama siz aramayın. Adresim: miralay_esterkes@hotmail.com Genelde açık olmam, mail atarsanız gönderebilirim.

  24. Harika bir film, hele içindeki 5 yakışıklıya hayran kaldım. İlk defa bir filmde bu kadar yakışıklıyı bir arada görüyorum.

  25. Bende filmi izledim, süper bir şey, hele Steven Strait’i çok sevdim. Onun gibi bir erkek arkadaşım olsun başka birşey istemem. 🙂 Filmi en az 20 kere izledim, süpeeer. 🙂

  26. Bence de film süperdi, ikincisi olsa süper olur. Bütün kızlar gibi bende Steven Strait’i çok beğendim. Sırf onun için izliyorum.

  27. Bu kadarda harika bir film olamaz. Toby Hemingway ve Steven Strait için tam 21 kere izledim. İkiside çok yakışıklı. Anlayacağınız harika ötesi bir film.

  28. Bende yeni izledim ama birkaç kere izledim, süperdi. Daha önce nasıl görmemiş ve duymamışım ama şarkı süperdi. Lütfen bilen varsa şuraya yazsın.

  29. Evet film süperdi ama konusu daha ilginç olabilirdi, yinede sürükleyiciydi. 4 yakışıklıya bittim, hele de sarışına. Bu filmin ikincisini dört gözle bekliyorum ama bu sefer sarışın baş rolde olsa tam süper olur.

  30. Herkes “Bütün kızlar güzeldi, o güzeldi, bu güzeldi” diyor. Bence siz gidin erotik film izleyin, bol bol erkek görürsünüz. 🙂 Filmi bugün izleyeceğim ama yorumlar hemen şimdi izle diyor. 😀

  31. Evet film güzeldi, 3 defa izledim. Kesinlikle ikincisi çevrilmeli. Aynı oyuncu kadrosuna devam, Sarah hariç. Ben onu sevmedim.

  32. Gerçekten çok güzel filmdi; etkileyici, bir o kadarda ilgi çekici bır film. Herkesin izlemesini tavsiye ederim.

  33. Filmi yeni izledım güzeldi ama saçma buldum. Biraz sonundaki savaşma bölümü iyiydi ama Steven kardeşim yakışıklı bir çocuk, Allahı var. 😀

  34. Bu filme bayıldım, özellikle de Steven Strait’e. Çekiciliğiyle ve başarısıyla göz dolduruyor, bayıldım. İnşallah filmin ikincisi de çevrilir.

  35. Bu filmi internette neredeyse 5 kere izlemişimdir. Hiç bıkmadım, çok güzel bir film. Steven Strait çok yakışıklı, çekici ve karizmatik birisi, bu özellikleriyle de beni büyülüyor. Başarılarının devamını dilerim, tabi öbür oyuncuları da unutmamak lâzım. Filmdeki adına göre Sera çok güzel birisi, oyunculuğu süper. Birde sarı saçlı, adı neydi aklıma gelmiyor, o da çok güzel birisi. Güzel oynuyor, bayıldım.

  36. Bu film süper. Hayatımda ilk defa böyle güzel bir film izledim. Filmi cd.den bilgisayara kaydettim. Steven Strait’e aşık oldum. Gerçekten çok yakışıklı birisi, filmdeki diğer arkadaşlar da güzeller. Laura Ramsey’de (Sera) çok güzel bir kız.

  37. Öncelikle başrol oyuncusu çok yakışıklıydı. Film tek kelimeyle mükemmeldi. Saat 02:30 izledim ve sonra 5 defa daha izledim. Beni deli sanmayın o çocuğu görmek için dünyaları veririm.

  38. Bu film hayatımda izlediğim en güzel filmdi, özellikle Steven Strait çoook yakışıklı.

  39. Kesinklikle mükemmeldi, izlemeyenler mutlaka izlemeli. Gerçekten büyük bir kayıp olur. Hele de Steven Strait felâket.

  40. Kesinlikle muhteşem bir film, zevkle izledim, ısrarla herkese öneriyorum. Filmdeki müziler dehşet, özellikle Steven Strait çok yakışıklı bir oyuncu, diğer oyuncularda öyle ama Steven Strait bir başka. Kaçıranlar için gerçekten üzülüyorum. Çok mükemmel bir filmdi, başarılarının devamını diliyorum.

  41. Tek kelimeyle süper bir film. Çevremdekilere de tavsiye ediyorum. Steve Strait mükemmel oyunculuğu ile filme farklı bir hava katmış. Filmin devamını istiyorum. Filmde oynayanlara ve yapımcılara başarılar.

  42. Gerçekten güzeL 1 Filmdi Yalnız Sonunda Filmin Devamı Geleceğini mi Anlatmak istediler Orayı Anlayamadım.

  43. Ben bu filmi 2 yıl önce izledim. Filmin o kadar olağanüstü olduğunu sanmıyorum, evet güzel ama o kadar değil.

  44. Steven Strait muhteşemdi. Filmin en yakışıklı oyuncusudur, aynı zamanda M. Ö. 10.000 ve Beni Keşfet filmlerinde de başrol oyuncusudur. O süper birisi.

  45. Bu film olağanüstü güzel bir film. Ben çok beğendim ve cd.sini aldım, canım sıkıldıkça izliyorum. Oyuncular da süper, hatta ötesi hepsi çok yakışıklı.

  46. Film harikaydı, asıl beni etkileyen gözleriydi. Çok etkileyiciydi, savaş anı da müthişti. Umarım bu filmin devamı vardır, olması lâzım. Savaşı kaybeden oğlan bulunamadı çünkü. Mutlaka devamı gelir.

  47. Bu film muhteşemdi, özellikle Steven ve Toby Hemingway filme çok büyük güzellik katmış. Çok sevdiğim ve izlemekten bıkmadığım bir film.

  48. Film süper, özellikle filmdeki çoçuklar harika, kızlarda çok güzel, Laura Ramsey, Sarah Yane. Steven Strait ve Sebastian Stan, bu ikisi yakışıklı. Film çok güzel, müzikleri de çok güzel. Filmi 20 kere izledim, bayıldım, harika bir film. Gerçekten Steven Strait, Keremcem’e benziyor. Steven daha yakışıklı.

  49. tek kelişmeyle süper bir film devamı var büyük bir ihtimalle ben reid e bayılıyorum adamım benim o XD

  50. Film harika, süper. Steven Strait çok yakışıklı, ayrıca Laura Ramsey, Sarah rolündeki kız çok güzel ve çok yakışıyorlar. Filmin yakışıklısının Chace’le dövüşü süperdi, filmin müziklerine bayıldım.

  51. Hayatımda izledğim en güzel bir filmdi bu. Tebrik ediyorum sizi ve devamını getirmenizi istiyorum.

  52. Bu film çok güzel, oyuncularına ve konusuna bayıldım. Devamının çekilmesini istiyorum.

  53. Beyninizin meşgûl olmasını istemiyorsanız izlemeyin. Çünkü bu filmden sonra uzun süre filmi düşünerek hayatınızı sürdürmek zorunda kalıyorsunuz ve bu durum sinir bozucu oluyorrr. 🙁

  54. Hepinize katılıyorum. TV.de izledim, muhteşemdi, özellikle steven. 2.sini, 3.sünü çeksinler, bir düzine olsa da izlerim. 🙂

  55. Evet, gerçektende öyle. Kızla oğlan evlendi mi, ne oldu sonunu anlayamadım ama oğlan çok yakışıklı. Çirkin olsan bile aşkını şirinliği ile kazanır. Çoook şirin.

  56. Steven Strait harika, bu film inanılmaz. Devamını izleyen varsa lütfen yazsın.

  57. Herşey süper, ayrıca katılıyorum, bencede Steven Strait, Keremcem’e çok benziyor. Türkiyede 1 numara Keremcem, yabancı olarakta 1 numara Steven Strait.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir