Testere III

Darren Lynn Bousman’ın yönettiği ve Tobin Bell, J. LaRose, Angus Macfadyen ile Debra McCabe’in oynadığı Testere III (Saw III), 03 Kasım 2006’da Warner Bros. dağıtımıyla Fida Film tarafından vizyona çıkarıldı.
Dehşet öğeleriyle zihnin ve hayalgücünün sınırlarını zorlayan bu devam filminde, efsane katil Jigsaw ve müridi Amanda bir yandan hasta olan Jigsaw’u acımasız oyunlarına devam edebilmesi için hayatta tutmaya çalışırken, diğer yandan yeni kurbanlarının hayata bağlılıklarını akıl almaz işkence ve oyunlarla test etmeye devam ediyorlar. Film Amerika’da Halloween gününde gösterime giriyor.

 • Basın Bülteni
 • Fotoğraflar
 • Web Sitesi
 • Fragman
 • IMDb
 • “Testere III” üzerine 4 yorum

  1. Filmin dördüncüsünün çekilmeside gündemde bu aralar. Saw III’ün Amerika açılış rakamı 34 milyon doları geçmesininde bir payı olmalı… Filmi ilk izleyenlerin kanaati çok güzel bir devam filmi olduğu yönünde…

  2. Filmi 18 yaşından küçüklerin ve de midesi küçük şeylerden bulananlar izlemesin çünkü filmde bayılanlar oldu. Gerçekten bildiğimiz bayılma, fenalaşıp paaat gidenler oldu yani. Film süper, mükemmel…

  3. Arkadaşlar, son yıllarda izlediğim en iyi film. Tam anlamıyla 10 numara film. Benim kişisel görüşüm bu. Bu filmin üstüne ne zaman korku filmi yapılır çok merak ediyorum ama Jigsaw’ın ölmesinede çok üzüldüm açıkcası. Filmden sonra 3 – 4 kişi gözümün önünde düştü. Asla unutamam bu filmi, asla. Korku sevenlere mutlaka gitmelerini tavsiye ederim. Jigsaw’ın akıl almaz oyunlarını görünce keşke daha önce gösterilseydi derseniz hiç şaşırmayın, çünkü ben dedim.

  Yorumlar kapalı.