Şaşkın

Şahin Alparslan’ın yönettiği ve Onur Ünsal, Evrim Akın, Serdar Yeğin ile Ahmet Mümtaz Taylan’ın oynadığı Şaşkın, 10 Kasım 2006’da Özen Film dağıtımıyla TMC Film tarafından vizyona çıkarıldı.
Tesadüfen dinlediği bir radyo programında bir kızın aşk üzerine konuşmalarından çok etkilenen Mehmet onu bulmak için ev arkadaşı Çetin’le birlikte Antalya yollarına düşer. Peşinden gittiği bu esrarengiz ses hakkında, tek bildiği Antalya’da bir otelde staj yaptığı ve isminin Deniz olduğudur. Mehmet ve Çetin otelde iş bulurlar. Sıra esrarengiz kızı aramaya geldiğinde bir sürpriz onları beklemektedir.

“Şaşkın” üzerine 6 yorum

  1. Onur, Selin, Evrim. Sadece bu üç oyuncu için bile filmi seyrederim. Eminim çok güzel olacaktır.

  2. Ben sıkı bir Onur Ünsal hayranıyım. Bu filmi sırf onun için izleyeceğim. En yakın zamanda cd.si çıkarsa çok sevinirim. Burdan Onur Ünsal’a sesleniyorum: Seni çok seviyorum, n’olur benimle irtibata geç.

  3. Alim, yani Onur Ünsal, çok şekersin. Nurgül Yeşilçay’la çok yakışıyorsunuz. Seni çok seviyorum. Meryem’le yakışmıyorsunuz.

  4. Aşkı gerektirdiği gibi anlatan, mükemmel bir film. Herkesin izlemesini tavsiye ediyorum. Evrim ve Onur’a roller çok gitmiş. Onur çoook şekersin. 🙂

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir