Bosna Asıllı Alman Oyuncu Amela Herceg “Gölgeler”de

Yönetmen Murat Derman tarafından çekimleri Ankara’da sürdürülmekte olan Gölgeler filminin oyuncu kadrosuna Bosna asıllı Alman oyuncu Amela Herceg de dahil oldu.
Önümüzdeki hafta çekimler için Türkiye’de olması beklenen Herceg, tiyatro ve sinemanın yanısıra Alman kanallarında gösterilen önemli dizilerde de rol alıyor.
Gafur Uzuner’in de rol aldığı Gölgeler filminde, geçmişin sisli gölgelerinden bugüne süzülen yedi ayrı aşk öyküsü, yedi ayrı dönemiyle Ankara sokaklarında hayat buluyor.

 • Film hakkında geniş bilgi için tıklayınız.
 • Yüksek çözünürlüklü fotoğraflara haberin devamından üzerlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Amela Herceg

 • “Bosna Asıllı Alman Oyuncu Amela Herceg “Gölgeler”de” üzerine 2 yorum

  1. Türkiye’de artık yabancı oyuncuları filmlerde ağırlayan bir film sektörü oluşuyorsa, çok iyi. 🙂 Bravo Gölgeler ekibine.

  2. Gölgeler ekibini kutluyor ve barış için verdikleri emeğin karşılık bulacağına inanıyorum. Dünyanın tüm sanatçılarının bu tür projelerde yer almasını saygıyla karşılıyor ve savaş karşıtı her mesajın yankı bulmasını diliyorum. Sinemanın evrensel diliyle vereceğiniz güzel mesajların tüm dünyada rüzgâr hızıyla dalgalanması umuduyla tüm ekip elemanlarına başarılar diliyorum. Dünya sadece Austwicjh kamplarında yaşanan vahşetle savaşın korkunçluğunu görecek degil ya…

  Yorumlar kapalı.