Kâbuslar Evi

Çağan Irmak tarafından gerçekleştirilen, Avşar Film yapımı Kâbuslar Evi, TV yayınından önce özel DVD’leriyle sinemasever seyirciyle buluştu. Korku ve dramanın iç içe geçtiği Kâbuslar Evi serisi her bölümde bir buçuk saate yakın farklı film ve oyuncularıyla seyircilere değişen ve lezzetli bir görsel seyir zevki sunuyor. Çekimleri sesli gerçekleştirilen Kâbuslar Evi’nde özel kostüm tasarımları ve özel efektler için oluşturulmuş geniş bir ekip de çalıştı. Kasabanın emlâkçısı Sema orman içindeki bu görkemli evi kiraya vermektedir. Huzur ve sessizlik içinde yaşamayı plânlayan kiracılar, sırrını kimsenin bilmediği bu evde beklenmedik olaylarla karşılaşır.

“Kâbuslar Evi” üzerine 14 yorum

 1. Dizinin oyuncu kadrosu çok iyi, özellikle Okan Yalabık. Güzel bir diziye benziyor, zaten Okan Yalabık olunca bu dizi kesin izlenir ve kesin güzeldir.

 2. Dizi ne zaman başlayacak, lütfen tarihi söylensin ve neden Okan Yalabık’ın çok az fotoğrafı var. Okan’ın daha çok fotoğrafını koyarsanız çok seviniriz. Lütfen dizide Okan’ın sahnesi daha çok olsun ve biran önce yayınlansın artık, çünkü aber çıkalı çok uzun zaman oldu.

 3. Sayın Çağan Irmak,
  Genç bir senarist ve yönetmen olarak öncelikle sizi takdir ediyorum. Gerçekleştirdiğiniz bütün film ve dizilerini beğenerek izledim. Size bir öneride bulunmak benim haddim değil ama, yine de düşüncemi yazmak istiyorum. Ihlamurlar Altında dizsindeki Özge Borak (Elif) çok başarılı bir sanatçı, yüz mimiklerini çok güzel kullanıyor. Bana bu diziyi sevdiren Özge Borak olmuştur. Özge Hanımı bir sinema filminde görmeyi çok isterim, başrolde tabi. Çünkü çok başarılı bana göre ve hakediyor. Dilerim onun hakkında düşündükleriniz benim gibidir. Lütfen rol yeteneğini sinemaya taşıyın. Saygılar.

 4. Sayın Çağan Irmak, sizin çok iyi bir senarist olduğunuzu biliyordum ama Okan Yalabık’ı oynatınca daha iyi oldunuz benim gözümde. İnşaallah Okan Yalabık başroldedir, onu yardımcı rolde oynatmak gibi bir hata yapmamışsınızdır. Okan Yalabık seni çok seviyorum, sırf sen varsın diye izleyeceğim diziyi. Bütün hayatın boyunca çok başarılı olursun inşaallah.

 5. Seni çok seviyorum Okan Yalabık. Çok başarılısın, rolünü çok inandırıcı oynuyorsun. Dizi olduğunu bilmesek gerçek sanarız, o derecede çok güzel bir oyunculuğun var. Çağan Irmak’a da çok teşekkür ederim, senin gibi çok iyi bir oyuncuyu gördüğü için.

 6. Canım Okan Yalabık, seni çok seviyorum. Diziyi yayınlayın artık; Okan’sızlık canıma tak ettiii.

 7. Dizide Okan Yalabık’ın oynamasına çok sevindim, zaten çok özlemiştik Okan’ı İnşallah başroldedir. Onu çok seviyorum, canım Okan’ım benim.

 8. Arkadaşlar lütfen biraz sakin olun. Nedir bu Okan Yalabık deliliği. Biraz sakin olun lütfen. 🙂 Üstelik Okan Yalabık zannettiğiniz gibi her bölümde olmayacak. Sadece Hayal-i Cihan bölümünde Cihan karakterini canlandıracak. Dizinin formatı, yurt dışında çok sık rastladığımız ama ülkemizde örneğini ilk defa göreceğimiz, her bölümde farklı hikâye, farklı oyuncular mantığını taşıyor. Bu arada, dizi öncelikle DVD olarak satışa çıkıyor. Hâttâ haftaya, yani 6 Ekim’de ilk iki bölümü olan Takip ve Son Dans piyasaya çıkıyor. Şiddetle tavsiye ederim. Herkese iyi seyirler.

 9. Sevgili Çağan Irmak, sen senaryo yazmalısın, durma yaz. Kim senin gibi yazıyor ki…

 10. Selâm herkese! Arkadaşların yaptığı tüm yorumlara katılıyorum. Evet Okan iyi bir oyuncu ama siz bir de Son Dans’ı izleyin. Hümeyra’yı görmelisiniz arkadaşlar. Bir kere Çağan Irmak tarafından yazılmış tüm bölümler. Arkadaşlar O öyle iyi kalpli, bizi öyle iyi bilen biri ki. O kendini sürekli yenileyen bir akla sahip. En önemlisi de O’nu hiç kimsenin sevemeyeceği kadar çok seven bir öğrenciye (bu ben oluyorum) sahip (ÇGO’dan) ve son olarak O’nun yaptıklarını iyi izleyin, kendinizden bir şeyler bulacaksınız. Selâm sana kahraman! Ben Ahmet Yılmaz. Son bir şey daha: Arkadaşlar bulabilrseniz Çemberimde Gül Oya’nın diyaloglarını tavsiye ediyorum. Okudukça kareler gözünde canlanıyor insanın ve içinden dizi müzikleri çıkıyor, tam 34 parça. Her gün mutlaka dinliyorum ve yaşıyorum. Hoşçakalın.

 11. Daha izlemedim ama eminim çok güzeldir. Okan’ın oynadığı bir filmin kötü olma ihtimali yok zaten. Çok güzel oynuyor, muhteşem bir oyuncu.

 12. Seni çok seviyorum Çağan. Yaptığın herşeyi çok beğeniyorum.

 13. Herkese seLamLar…
  İnsanLarın hangi amaçLa ya da düşünceyLe oLursa oLsun bu dizi hakkında yorum yapmaLarı çok hoş. Ben Kabuslar Evi fanı oLarak bu dizinin herkes tarafından izLenmesi ya da başkaLarına izLetiLmesi taraftarıyım. ÖnceLikLe standart biri bitip biri başLayan TV diziLeri gözüyLe bakıLmamış projeye. Çağan Abi’nin farkLı bir tarzda, farkLı konuLar üzerinden giderek oLuşturduğu bir eserdir bu seri. Günümüzde ne kadar kıytırık içeriğe sahip oLan diziLer varsa herkes dibi düşmüş şekiLde izLiyor. OnLarı bir kenara bırakıp KabusLar Evi serisini sevdirmeLiyiz insanLara. KoLay iş değiL 13 böLüme dev oyuncuLar yerLeştirmek. Çetin Tekindor’dan Hümeyra’ya; Fikret Kuşkan’dan BiLge Şen’e; Yetkin DikiciLer’den Okan YaLabık’a kimLer yok ki. Bence hepsi iyi, hatta harika oyuncuLar. Bütün bunLar birLeşerek seriyi harika bir yapım mevkiine yükseLtiyor. KaçırıLmaması gereken bir seri. Hiç degiLse bir böLümünü edinin derim.
  Not: Serideki bazı konuLarı, boL görseL efektLi içi boş Amerikan yapımLarıyLa kıyasLayarak acımasız yakLaşmayın. Çağan Irmak büyük konuşmamıştır. Daha doğrusu konuşmamış ya da göz boyamamıştır. Üretmiştir. Üretenin arkasında oLmanızı diLerim. Bu arada iLginizi çekebiLeceğini düşündüğüm bir fan sitesi de mevcutmuş
  http://www.kabuslarevifan.com
  BeLki inceLersiniz. HoşçakaLın.

 14. Uzun zamandır izlediğim en kaliteli ve de en inanılmaz seri diziydi. Dizi sonlarındaki twistler harikaydı. Her biri diğerinden daha etkileyiciydi. Her anlamla muhteşemdi. Devamı var mı merak ettim. Umarım vardır. Ben çok etkilendim. Sürprizlerle dolu, sonu kolay kolay tahmin edilmeyen, izleyiciyi düşünmeye sürükleyen harika bir yapıttı. Tek kelimeyle harikaydı.

Yorumlar kapalı.