M

M. Caner Alper (Zenne / Yönetmen / Sol Başta)

M. Cem Öztüfekçi (Sonbahar / Ses Teknisyeni)

Macit Koper (Anayurt Oteli / Sağ Başta)

Mahmut Cevher (Merdoğlu Ömer Bey)

Mahmut Fazıl Coşkun (Uzak İhtimal / Yönetmen)

Mahmut Hekimoğlu (Köçek)

Mahsun Kırmızıgül (Güneşi Gördüm)

Mahur Özmen (Adalet Oyunu / Yönetmen)

Mania Akbari (10+4 / Yönetmen)

Maryna Gorbach (Kara Köpekler Havlarken / Yönetmen)

Mathias Gökalp
(Üstüne Alınma – Rien De Personnel – Nothing Personal / Yönetmen)

Matt Dillon (Siyam Balığı / Rumble Fish)

Mazlum Çimen (Gönlümdeki Köşk Olmasa)

Mehmet Ali Arslan (Mar / Yapımcı / Sol Başta)

Mehmet Ali Nuroğlu (Nokta)

Mehmet Aslantuğ (Yalancı)

Mehmet Bahadır Er (Kara Köpekler Havlarken / Yönetmen / Sağ Başta)

Mehmet Çepiç (Mazi Yarası)

Mehmet Dinler (Bebek Gibi Maşallah / Yönetmen)

Mehmet Erbil (Öldür Beni)

Mehmet Eryılmaz (Hazan Mevsimi: Bir Panayır Hikayesi / Yönetmen)

Mehmet Esen (Hayde Bre)

Mehmet Güleryüz (Havar / Yönetmen)

Mehmet Güreli (Gölge)

Mehmet Usta (Kız Kardeşim – Mommo)

Melik Saraçoğlu (Orada / Yönetmen)

Melikşah Yardımcı (Aziz Ayşe)

Meltem Cumbul (Gönül Yarası / Solda)

Meltem Parlak (Barda / Sağ başta)

Menderes Samancılar (Zıkkımın Kökü)

Meral Orhonsay (Merdoğlu Ömer Bey)

Merih Akalın (Papatya ile Karabiber)

Merve İldeniz (Hadigari Cumhur)

Meryem Yavuz (Ada: Zombilerin Düğünü / Görüntü Yönetmeni)

Mesut Engin (Ve Recep ve Zehra ve Ayşe)

Mesut Uçakan (İskilipli Atıf Hoca / Yönetmen)

Metin Hara (Dinle Neyden)

Michael Hoffman (Aşkın Son Mevsimi – The Last Station / Yönetmen)

Michael Önder (Taksim Hold’em / Yönetmen / Sağ Başta)

Miika Soini (Thomas / Yönetmen)

Mine Soley (Kaldırım Çiçeği)

Mine Vargı (Kabadayı / Ortak Yapımcı / Sol Başta)

Mohamed Al Daradji (Babil’in Oğlu – Son Of Babylon / Yönetmen)

Muharrem Erdemir (Beyza’nın Kadınları)

Muhteşem Tözüm (Avrupalı / Yapımcı / Sol Başta)

Muharrem Gülmez (Beynelmilel / Yönetmen)

Murat Akdilek (Kabadayı / Ortak Yapımcı)

Murat Düzgünoğlu (Hayatın Tuzu / Yönetmen)

Murat Erün (Üç Mevsim Bir Ömür Karadeniz Yaylaları
/ Belgesel Yönetmeni)

Murat Han (Mutluluk)

Murat Onur (Yanlış Zaman Yolcuları)

Murat Saraçoğlu (O… Çocukları / Yönetmen)

Murat Soydan (Kral Yolu / Sağ Başta)

Murat Şeker (Aşk Tutulması / Yönetmen)

Mustafa Biber (Gelecek Uzun Sürer / Müzik Direktörü)

Mustafa Saygın (Öldür Beni / Yapımcı)

Mustafa Topaloğlu (Çılgın Dersane Kampta)

Mustafa Uğur Yağcıoğlu (Son Ders: Aşk ve Üniversite / Yönetmen)

Mustafa Uzunyılmaz (Nokta)

Muzaffer Hiçdurmaz (Çark / Yönetmen / Öğretim Görevlisi)

Muzaffer Tema (Sevmek ve Ölmek Zamanı / Sağdan İkinci)

Müfit Can Saçıntı (Mandıra Filozofu)

Müjdat Gezen (Bir İhtimal Daha Var)

Mürşit Ağa Bağ (Hür Adam: Bediüzzaman Said Nursi)

“M” üzerine bir yorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sinemacılık ve Filmcilik Yararına Bağımsız İletişim Platformu