Ünlüler, A

A. Onur Saylak (Sonbahar)

A. Taner Elhan (Acı Aşk / Yönetmen)

Abbas Kiarostami (Aslı Gibidir – Copie Conforme – Certified Copy / Yönetmen)

Abdullah Oğuz (Mutluluk / Yönetmen)

Abdurrahman Çelik (Sinema ve Telif Hakları Genel Müdürü)

Abdurrahman Keskiner (Umut / Yapımcı)

Aclan Bates Büyüktürkoğlu (Meleğin Sırları – Broken Angel / Yönetmen)

Adrian Grenier (Entourage)

Ahmet Boyacıoğlu (Gezici Festival Başkanı)

Ahmet Çadırcı (Renkli Türkçe / Yönetmen)

Ahmet Haluk Ünal (Saklı Hayatlar / Yönetmen)

Ahmet Muallim (Aal)

Ahmet Mümtaz Taylan (Cenneti Beklerken)

Ahmet Soner (Ah Gardaşım / Senarist)

Ahmet Uz (Peri Tozu / Ortada)

Ahu Tuğba (Kayıp Kızlar)

Ahu Türkpençe (Dinle Neyden)

Albina Imashova (Albina Imachev)
(Tengri: Mavi Cennet – Tengri: Blue Heavens / Sağ Başta)

Alev Akakar (Adile Teyze / Yönetmen)

Alex Joseph Lubajo (Kifaya / Yönetmen)

Ali Düşenkalkar (Kukuriku: Kadın Krallığı)

Ali Erkazan (Aşk Tutulması / Soldan 2.)

Ali İlhan (Sinyora Enrica ile İtalyan Olmak / Yönetmen / Sol başta)

Ali Kaygısız (Hayattan Korkma / Yapımcı)

Ali Özuyar (Adalet Oyunu / Yönetmen)

Ali Sürmeli (Girdap)

Ali Tanrıverdi (Çakallarla Dans / Senarist)

Ali Tutal (Mülteci)

Alper Çağlar (Büşra / Yönetmen)

Alper Kul (Sümela’nın Şifresi: Temel)

Alphan Eşeli (Eve Dönüş: Sarıkamış 1915)

Altan Erkekli (Eve Dönüş)

Altan Gördüm (Devrim Arabaları / Sağ başta)

Altan Günbay (İstanbul Kanatlarımın Altında)

Altuğ Küçük (Tepenin Uşakları)

Andreas Sinanos
(Ağlayan Çayır – The Weeping Meadow / Görüntü Yönetmeni)

Aram Gülyüz

Arda Esen (Kral Yolu)

Aren Perdeci (Yanlış Zaman Yolcuları / Yönetmen / Sağ Başta)

Arzu Okay (Bir Pınar ki)

Aslı Selçuk (Öğretim Görevlisi / Sol Başta)

Aslı Şahin (Dinle Neyden / Ortada)

Atalay Taşdiken (Kız Kardeşim / Yönetmen)

Atilla Olgaç (14 Numara)

Atilla Saral (Son Cellat)

Attila Candemir (Kırlangıç Fırtınası / Yönetmen)

Ayça Damgacı (Gitmek / Sol Başta)

Ayça İnci (Yengeç Oyunu)

Ayda Aksel (Bir Avuç Deniz)

Aydın Bağardı (Ölür Ayak / Yönetmen)

Aydın Bulut (Başka Semtin Çocukları / Yönetmen / Sol Başta)

Aydın Sayman (Janjan / Yönetmen)

Ayhan Ergürsel (Yumurta / Kurgu)

Aykut Oray (Eve Giden Yol 1914 / Sağ Başta)

Aysan Sümercan (Öldür Beni)

Aysun Güven (Irmak)

Ayşe Boşse (Entelköy Efeköy’e Karşı)

Ayşe Sarıkaya (Çıplak Vatandaş)

Ayşen Gruda (Kağıt)

Aytaç Ağırlar (İncir Reçeli / Yönetmen)

Aytekin Akkaya (Dünyayı Kurtaran Adam)

Ayten Uncuoğlu (Aşk Tutulması)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sinemacılık ve Filmcilik Yararına Bağımsız İletişim Platformu