Beowulf: Ölümsüz Savaşçı

Robert Zemeckis’in yönettiği ve Ray Winstone, Anthony Hopkins, Angelina Jolie ile John Malkovich’in oynadığı Beowulf: Ölümsüz Savaşçı (Beowulf), 30 Kasım 2007’de Warner Bros. dağıtımıyla Warner Bros tarafından vizyona çıkarıldı.
Kahramanların efsanevi bir döneminde, güçlü savaşçı Beowulf, Grendel isimli iblisle savaşır ve canavarın acımasız ve baştan çıkaran annesinin öfke şimşeklerini üzerine çeker. Bu üçlünün destansı çatışması Beowulf’un zamanı aşan efsanesini doğurur. Çığır açan yönetmen Robert Zemeckis, Beowulf destanını daha önce hiç anlatılmamış bir biçimde, benzersiz bir vizyonla aktarıyor.

 • Basın Bülteni
 • Fotoğraflar
 • Web Sitesi
 • Fragman
 • IMDb
 • Diğer basın bültenlerine haberin devamından üzerlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Geleceğin Sinema Sistemi: Real D Dijital 3 Boyutlu Sinema Teknolojisi
  Beowulf: Ölümsüz Savaşçı Gişeleri Fethetti
  Beowulf: Ölümsüz Savaşçı’nın Londra Galası Yapıldı
  Ön Basın Bülteni

 • “Beowulf: Ölümsüz Savaşçı” üzerine 2 yorum

  1. Az önce Beowulf’u izledim. Burada, Bulgaristan’da film müthiş birşey, grafikleri de mükemmel. PC ortamında yapılmış ama modelleme gerçekten iyi iş çıkartılmış. Grafik modelleme olduğu için zaman zaman donuklaşabiliyor ama bunlar çok büyük sorun değil. Ayrıca Final Fantasy ile aynı grafikleri paylaşıyor, tabi ondan biraz daha iyi. Bu iş için de World of Warcraft’ın grafikleri çalışmış üstünde. Yani uzun lâfın kısası Cuma günü gösterime girdiğinde filma gidin, izleyin, pişman olmayacaksınız…

  2. Hiç güzel değildi maalesef. Türkçe dublaja gittim, basit bir Türk filmi gibi oluvermiş. Dublajlıya gitmeyin bari gülmekten filme odaklanamıyorsunuz. Abartmıyorum tüm sinema salonu koptu ve herkes verdiği paraya acıdı.

  Yorumlar kapalı.