Altın Portakal’ın Afişinde Başrol: Küçük Prens

real’- ana sponsorluğunda, TÜRSAK ve AKSAV’ın işbirliğinde bu yıl 44.’sü gerçekleştirilecek olan Altın Portakal Film Festivali’nde, Hollywood’un ünlü grafik sanatçısı Emrah Yücel’in geleneksel imzası bu kez Küçük Prens esintisi ile sürüyor. Hollywood’un ünlü filmleri için tasarladığı afişlerle film yapımcılarının gözdesi olan Yücel, sinema reklâmcılığının Oscar’ı sayılan Key Art ödülünü iki kez üst üste kazandı. Festival başkanı Engin Yiğitgil ile birlikte Hollywood’da Türk Film Konseyi’nde başarılı çalışmalara imza atan Emrah Yücel’in tasarladığı festival afişleri, sadece görsellikleri ile değil, afişlerin ardındaki hikâyelerle de büyük ilgi çekiyor.

Afişler

Emrah Yücel

“Altın Portakal’ın Afişinde Başrol: Küçük Prens” üzerine 3 yorum

  1. Merhaba Emrah bey. Tez konumu araştırırken bu siteye tesadüfen girdim. Gerçekten çalışmalarınızı çok beğendim. Sizden öğreneceğimiz çok şey olacak. Belki bana yardımcı olursunuz diye düşündüm. Afiş tasarımında kullanılan bitmiş ve vektörel programların kullanılması ve karşılaştırılması tez konum. Çok kapsamlı bir şey bulamıyorum, yardımcı olursanız sevinirim. İyi çalışmalar.

  2. Mail adresinize ulaşamadığım için size buradan mesaj gönderiyorum. Blog’unuzu (sitenizi) çok beğendim, çok hoş olmuş. http://400darbedesinema.blogspot.com adresinde film eleştirisi yapıyorum. Tabiki şu anda pek okuyucum ve takipçim yok, yeni açtım. Fakat zamanla bunun olacağına inanıyorum ve bu konuda da yardımınızı bekliyorum. Eğer bloglar kısmında link verebilirseniz çok yardımcı olmuş olursunuz. Teşekkürler.

Yorumlar kapalı.