Zeynep’in Sekiz Günü, Sinema Filminin Çekimlerine Başlandı

Senaryo yazarlığı ve yönetmenliğini Cemal Şan’ın, görüntü yönetmenliğini Sarp Kaya’nın, müziklerini Babazula’nın yaptığı Zeynep’in Sekiz Günü isimli sinema filminin çekimlerine İstanbul’da başlandı. Yabancılaşma, aşk, yalnızlık, çaresizlik ve çıkışsızlık gibi temaları işleyen filmde başlıca rolleri, Fadik Sevin Atasoy, Mustafa Üstündağ, Fırat Tanış, Cengiz Sezici, Sinan Albayrak, Ferit Kaya, Arzutan Bayraktutan, Uğur Çavuşoğlu, Uğur Çınar, Müfit Aytekin, Necmettin Çobanoğlu ve Songül Bayoğlu paylaşıyor.

Cengiz Sezici (Yersiz Yurtsuz TV dizisinde)

Fadik Sevin Atasoy (Geçerken Uğradım’da)

Fırat Tanış (Tramvay’da)

Necmettin Çobanoğlu (Yersiz Yurtsuz TV dizisinde)

Sinan Albayrak
(Yersiz Yurtsuz TV dizisinin Dalgıç’ı / Çinliler Geliyor’un setinde)

“Zeynep’in Sekiz Günü, Sinema Filminin Çekimlerine Başlandı” üzerine 3 yorum

  1. Hayatım boyunca etkisinden kurtulamayacağım nadir sinema filmlerinden biri olarak kalacak zihnimde. Heyecanla bekliyorum. Emeği geçen herkese saygı ve sevgiler sunuyorum. Nice duygu dolu filmler yaratabilmenizi diliyorum.

  2. Emek verilmiştir, ellerine sağlık fakat beğendiğimi söyleyemem. Bu gibi olaylar mutlaka var. Yakından tanıdıklarımda da var, fakat daha iyi kadrajlanabilirdi. Fikrimdir. Yapılan işde bir fikre hitap edebilmelidir. Ali’nin arkadaşını çok beğendim, o ayrı.

  3. Tek kelimeyle sevimsiz bir film. Tavsiye etmiyorum. Drammış, filmin tümü kızın bakışlarıyla geçiyor. Geriye kalan yerlerde ise Ali’yi arayıp duruyor. Ali’yi bulsa da rahat etse o da bizde dedik. Dayanamadık çıktık. En çok sekizinci günü merak etsemde o da farklı değildir.

Yorumlar kapalı.