Altın Pusula

Chris Weitz’in yönettiği ve Nicole Kidman, Daniel Craig, Dakota Blue Richards ile Eva Green’in oynadığı Altın Pusula (The Golden Compass), 07 Aralık 2007’de Medyavizyon Film dağıtımıyla Medyavizyon Film tarafından vizyona çıkarıldı.
Bir akşam Lyra’nın amcası Lord Asriel okulu ziyarete gelir. Lyra ile cini Pantalaimon, onun hocalarla yaptığı gizli toplantıya kulak misafiri olurlar. Lyra gizlendiği dolapta esrarengiz hikâyeler dinler. Çingenelerle birlikte Kuzey’e gider. Zırhlı ayıların hüküm sürdüğü, gökyüzünde cadı – kraliçelerin uçtuğu, çok ürkütücü deneyler yaptığı bir yerdir burası.

“Altın Pusula” üzerine 9 yorum

  1. Çok güzel bence. Bende Cuma günü izleyeceğim, onun için o zaman güzel mi, kötü mü olduğunu öğreneceğim. Siteniz çok güzel, filmlerinizde güzel. Biz Alpaslan’dan iki dost.

  2. Ben çoook beğendim filmi. Sinemada izledim. En kısa zamanda televizyonda da çıkmasını istiyorum. Bence oyuncuları da harika seçmişler. Bence yılın en iyi filmi, yani alkışlamak gerek. Herkese filmi tavsiye ederim. O ayıları harika görüntülemişler.

  3. Süper bir film. Ayrıca da çok heyecanlı. Ama şu maymuna sinir oldum. Gördüğü herkesi boğuyor. Birde cinlerini öldürünce kendileri de ölüyor. Çok heyecanlı bir film, herkesin gitmesini tavsiye ederim, mümkünse sadece çocuklar. Çünkü büyükler bu filmi sevmeyebilirler ama onlarında seveceğini tahmin ediyorum.

  4. Ben Altın Pusula filmine gittim ve çok beğendim. Çok güzeldi, heyecanlıydı. Yani nasıl desem, süper bir filmdi. Herkesin Altın Pusula filmine gitmesini öneririm.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir