Örümcek Adam 3, 4 Mayıs’ta AFM Imax’in Dev Perdelerinde

AFM Sinemaları, dünyanın en popüler çizgi kahramanı Örümcek Adam 3 filmini merakla bekleyenlere çok özel bir sürpriz yapıyor. Örümcek Adam’ın en büyük düşmanları Sandman ve Venom’la karşılaşmasını, izleyicinin tüm görüş alanını kaplayan dev Imax perdesinde izleme şansı sunuyor. Warner Bros. tarafından dağıtılan Örümcek Adam 3: Imax Deneyimi, Imax’in DMR teknolojisiyle 15/70 Imax film formatına dönüştürülen on beşinci filmi. Imax’in üstün projeksiyon sistemi ile 15/70 film karesinden perdeye yansıyan, kristal netliğindeki dev görüntüler eşsiz ve olağanüstü bir deneyim yaşatıyor.

Afiş

Imax Sineması Makine Dairesinden Bir Görüntü

“Örümcek Adam 3, 4 Mayıs’ta AFM Imax’in Dev Perdelerinde” üzerine 2 yorum

  1. Örümcek Adam 3 gösterime çıktı, hayranlarını sevindirdi. Örümcek Adam 4 varmı diye araştırıyorum; bilgisi olan varsa lütfen bir şekilde bildirsin.

  2. Bak kardeşim ben buldum fragmanı. 2009’da çıkacak diyenler doğru söylemiyorlar. Fragmanda da sadece Kertenkele Adam ve Carnage var, yani Venom. Filmin fragmanının sonunda 02.06.2008 yazıyor, herhalde bu tarihte gösterime girecek. Fragmanın İngilizce olduğunu hatırlatırım. Linki: http://www.youtube.com/watch?v=-XhGBsK6LgU&eurl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir