“Zara” üzerine 7 yorum

  1. Zara’nın sinemada oynamasına çok sevindim. Kendisinin büyük bir hayranıyım, O’na ne yapsa yakışıyor, sanat dünyasında başarılar dilerim.

  2. Selam Zara severler. Zara Abla sizi çok seviyorum. 2006 yılında Kütahya – Emet’e gelmiştiniz. O güzel sesinizle Emet’i inletmiştiniz. Yeniden gelmenizi çoook isterim ama bu imkânsız herhalde. Gelmezsiniz, çünkü daha önceden geldiniz. Kendinize çok iyi bakın, Allah’a emanet olun.

  3. Zara Hanım gerçekten çok hoş bir insan; güzelliğinin ve sesinin hayranıyım. Evli olmasaydı evlenmek bile isterdim. Saygılar.

  4. Sevgili Zara severler, artık Zara’ya ve Zara ile ilgili tüm paylaşımlara sitemizden ulaşabilrisiniz. Bende büyük bir Zara hayranıyım. Sevgiler.

  5. Neşecik ismiyle arabesk söyleyen küçük hanım Zara’nın kendisimi? Zara Hanım gerçekten büyük bir yorumcu. Kendisini çok seviyoruz.

  6. Selam abla. Türkü ve şarkılarınızla büyük beğeni ve ilgi topluyorsunuz. Şarkılarınız çok güzel. Müzik dünyası sizin şarkılarınızla mutlu oluyor ve şenleniyor. Allah başarılarınızın devamını getirsin. Abla saygılar, selâmlar, hürmetler.

Yorumlar kapalı.