Hülya Tuğlu


Hülya Tuğlu (Sinemamızın değeri bilinmemiş sarışınlarından. Selvi Boylum Al Yazmalım, Hatasız Kul Olmaz, Tatlı Cadı, Ay Aman Of gibi filmleri var.)


Kate Beahan (Lanetli Ada – The Wicker Man’deki Sister Willow.)

“Hülya Tuğlu” üzerine 7 yorum

  1. Sayın ilgili;
    Acaba Sayın Tuğlu ile ilgili daha fazla biyografik bilgi bulmak mümkün mü? Şimdiden teşekkür ederim. Saygılar, iyi çalışmalar.

  2. Ne yazık ki sanatçı hakkında tek yorumu iki yıl önce ben yapmışım. Bu ülke ne zaman sanatçılarına sahip çıkarak, gerçekten hak ettikleri değeri verecek? Huzur içinde uyusun. Teşekkürler sadibey.com

  3. Bu ülkede sanatçıya verilen önem… Ne yazık ki bu kadar… İçim acıyor…

  4. Sevgili Metin,
    Web sitemizin “Benzerler” bölümündeki bu sayfa değerli sanatçımızın vefatından önce tanzim edilmiştir. Kaybettiğimiz sanatçılarımızı, vefat ettiklerini öğrendiğimizden defnedildiği gün akşamına kadar başlığımızı karartarak rahmetle anıyoruz. İlgine teşekkür ederiz.

  5. Ne yazık ki Türkiye’de, özellikle yan rollerde oynayan oyuncular ancak vefat ettikten sonra hatırlanıyor. Ve yine ne yazık ki doğru dürüst bir resimlerini bulup hatırlamak bile mümkün olmuyor.

  6. Şahsen tanıma şansı bulmuş biri olarak vefatına çok üzüldüm. Keşke küçük bir kız çocuğu değilken de onunla sohbet edebilmiş olsaydım. Ruhu huzur bulsun.

Yorumlar kapalı.