Ihlamurlar Altında

Avşar Film, yeni sezon için hazırladığı 2. dizisi Ihlamurlar Altında‘nın çekimlerini sürdürüyor. Eski Türk filmlerine ithafen çekilen dizi birçok farklı ve güzel mekânda geçiyor. Beğeniyle izlenen kostüme dizi Kurşun Yarası‘nda Kaymakam’ı canlandıran, yükselen yıldız Bülent İnal ile Çemberimde Gül Oya‘da Zarife’yi canlandıran geleceğin starı gözüyle bakılan Tuba Büyüküstün’ün başrollerini paylaştığı dizinin diğer oyuncuları Sinan Tuzcu, Sultan Makamı dizisinden hatırladığımız Özge Borak ve Kurşun Yarası‘nda da beğeniyle izlediğimiz tecrübeli oyuncu Nur Sürer.

“Ihlamurlar Altında” üzerine 226 yorum

 1. Öncelikle dizi süper, reytinglere baktığımızda yeni sezon dizilerinden sadece Ihlamurlar Altında var. Bence bu dizi tutacak. Bülent İnal ve Tuba Büyüküstün gerçekten doğru bir seçim olmuş. Dizinin bölüm resimlerini burada yayınlarsanız sevinirim.

 2. Neden siteye resim eklenmiyor, ben çok sevdim bu diziyi, umarım reyting kurbanı olmaz.

 3. Diziyi tesadüfen seyrettim ve çok beğendim. Şansıma ilk bölümüymüş. Etkileyici ve merak uyandırıcı olmuş. Bu heyecanla gitmesi dileğiyle başarılı bir sezon diliyorum.

 4. Öncelikle Avşar Film şirketine böyle güzel bir diziyi gösterime sunduğu için teşekkür ederim. Gerçektende diziyi işlenişiyle, müziğiyle ve de oyunculuğuyla gayet başarılı buldum. Oyunculuk demişken, dizide Ömer Beyi oynayan Sinan Tuzcu’yu çok beğendim. Mimikleriyle, ses tonuyla ve de fiziğiyle gayet başarılı bir iş çıkartmış! Umarım bu dizi gösterimden kaldırılmaz!

 5. Ben pek televizyon seyreden biri olmasamda genede televizyonun tuşuna her bastığımda Ihlamurlar Altında dizisinin fragmanına denk geliyordum. Bülent İnal’ın rol aldığı birkaç dizi izlemiştim, bu dizi de gayet başarılı. Başarısının devamını dilerim. Bizlere bu diziyi sunan, jenerikte ismi geçen tüm ekibe ve filme finans sağlayan sponsorlara teşekkür ederim…

 6. Tuuubaaa seni çok ama çoook seviyorum, bir harikâsın. Özellikle saçlarına bayılıyorum ve saçlarımı tıpkı senin gibi yaparak sana benzemeye çalışıyorum. Çok tatlı ve güzelsin. Seninle kişisel olarak tanışabilmeyi çok isterdim; umarım bu bir hayal olarak kalmaz, seninle karşılaşabilirim. Seni çoook seviyorum. Neden bir Fan Club web adresi açmıyorsun, varsa bilmek istiyorum.

 7. Sinan Tuzcu’yu çok seviyorum, bakışları muhteşem. Benim idolüm yani. Ses tonu çok etkileyici.

 8. Ben fanatik bir Ihlamurlar Altında ve Bülent İnal izleyicisiyim. İlk bölümlerinden itibaren takip ediyorum, çok güzeeel ve konu mükemmel işlenmiş. Özellikle dizi fragmanlarındaki anlamlı sözler ve iki bölüm önce Elif, deniz kenarında düşünürken çalan Oy Gelin türküsüne bayıldım, tüylerim ürperdi. Bu türküyü ilerleyen bölümlerde de dinleme şansımız olur umarım. Başarılarınızın devamını diliyorum. Bülent İnal’a hayranım; ses tonu ve özellikle kızdığı zaman attığı kartal bakışlarını çok beğeniyorum.

 9. Özge Borak, hâlâ senden cevap bekliyorum; bunu gören lütfen ona haber versin, lütfennnnnnnnnnnn.

 10. Bildik Türk sineması senaryosu ama dizinin zenginliğini oluşturan, her paradigmanın çok çok iyi seçilmiş olması. Bir de oyuncuların oyunculukları buna eklenince izlemeye doyum olmuyor. Hepsi çok üstün performans sergiliyor; hepsine başarılar.

 11. Diziyi çok beğeniyorum, tüm bölümlerini seyrediyorum. Dizinin hiç bitmemesi tek dileğim. Tüm oyuncuları kutlar, başarılar dilerim.

 12. Ihlamurlar Altında dizisini çok güzel buluyor ve beğeniyorum. Yalnız dizide ne kadar çok meyhane, içki muhabbeti var, anlamadım gitti. İşe gidiyorlar içki, işten geliyorlar içki, yatmadan önce içki. Devamlı meyhaneye gitmeler vs. Meyhaneden başka sohbet edilecek yer yok mu? Konu güzel ama içki, meyhane muhabbetleri de fazla kaçıyor gibi. Sanki çevrede içmeyen kimse yok gibi algılanıyor. Biraz bu konulara da dikkat edilmesi lâzım. Dizinin en tutmadığım yani o; yine de tüm oyuncuları kutlarım.

 13. Ben sizi çoook beğeniyorum, inanılmaz oynuyorsunuz. Ben henüz 11 yaşındayım, Hamburg’dan yazıyorum ama sizi çoook beğeniyorum. Nasıl bir film bu, inanılmaz güzelsiniz. Biliyormusunuz bende aşırı Tuba Büyüküstün hayranlığı var. Tam 66 tane fotoğrafı var. Sizi çoook beğeniyorum.

 14. Sizi çoookkk seviyorum. Ben Hollanda’dan Damla. Her zaman izliyorum. Filiz’i çoookkk seviyorum.

 15. Özge Borak, seni uzun zamandan beri takip ediyorum. Lütfen beni duy artık, bana ulaş ne olurrr. Seni çok ama çok seviyorum. Adresim var bana ulaş, ne olur.

 16. Ben çok uzaklardan yazıyorum, hepinizi öpüyor ve saygıyla selâmlıyorum.

 17. Tuba Büyüküstün, offf of, ben 13 yaşındayım. Abla seni seviyorum, sana abla demek bile çok hoş. Allahım bu ne güzellik. Herşeyiniz güzel Tuba Büyüküstün. Sizinle nasıl konuşmak isterim bir bilseniz ablammm, canım, seni çok seviyoruz.

 18. Ben Almanya’dan Ezel. Ihlamurlar Altında dizisini çok beğeniyorum; gerçekten süper bir dizi. Bülent İnal’ı çok beğeniyorum ve Tuğba Büyüküstün’ü de. İkisi birbirlerine çoook yakışıyor.

 19. Dizi çok güzel, hiç kaçırmıyorum. Ailece diziyi çok beğeniyoruz; ben özellikle koyu bir Bülent inal (Yılmaz) hayranıyım. İstanbul’dan Meryem.

 20. Elif dizide ölüyor. Bence bundan sonra güzel olmayacak; diziyi özel kılan Elif’ti. Sonuç belli, en sonunda Filiz ve Yılmaz kavuşacak. Bence dizinin tadı kalmıycak. Elif’i, yani Özge Borak’ı çok beğeniyorum, çok doğal, hele gülüşü çok güzel.

 21. Özge Borak dizinin en iyi ismi, süper bir oyuncu. Çok doğal, ben çoook beğeniyorum. Keşke diziden ayrılmasaydın. Onsuz bir Ihlamurlar Altında düşünülemezzz.

 22. Elif’in diziden ayrılmasını anlamıyorum. Eğer diziden başrol oyuncusu ayrılırsa bildiğim kadarıyla dizi biter ve bitmelide, çünkü hiç tadı kalmadı. Diziyi Özge Borak götürüyordu.

 23. Filiz’in yeni sezondaki sesi değişmiş. Hiç yakışmamış, eski sesi daha güzel ve dahada etkiliyiciydi. Şimdiki ses hiç güzel değil.

 24. Herkese selâm. Ben Bülent Beyle Filiz Hanımın hayranıyım. Bülent abi bir kanalda Bum adlı bir yayına katılmıştı geçenlerde. Çok saçma bir yayındı ama sırf o var diye izledim. Nasıl oluyorda böyle sert ve doğru konuşan biri böyle bir yayına gidiyor anlayamadım. Neyse, Tuba ile Bülent abiyi sonsuza kadar destekler ve onları yakından izlerim. Birlikte oynadıkları dizi Ihlamurlar Altında’yı herkese tavsiye ederim.

 25. Özge Borak süper, onu çok beğeniyorum. Tek kelimeyle mükemmel, keşke diziden ayrılmasaydı.

 26. Herkese merhaba. Ben Tuğba Büyüküstün’ün hayranıyım. Bülent İnal’la hem dizide hem de gerçek hayatta çoook yakışıyorlar; inşallah evlenirler. Evlenmelerini çok isterim. Dizide Filiz’in sesi değişmiş, eski sesi daha güzeldi ama olsun onun kendi güzelliği yeter. İnşallah dizide de bir an önce kavuşurlar. Onları çoook seviyorum.

 27. Güzel bir dizi ama ben diziyi Tuba Büyüküstün için izliyorum. Ayrıca evet Elif ölmemeliydi ama ölmeseydide Yılmaz’la beraber olmaları imkânsızdı. Filiz’in eski sesine alıştığım için yeni sesi tuhafıma gitti ama zamanla alışılır. Filiz eskiden Yonca Cevher tarafından seslendiriliyordu, bu yeni sesi kendine ait.

 28. Ben Ihlamurlar Altında dizisini çok seviyorum. Oyunculardan da Tuba Büyüküstün’ü çok seviyorum, çoook güzel.

 29. Of çok mükemmel bir dizi, resmen aşığım bu diziye. Bir bölümünü bile kaçırmıyorum, hâttâ ağlıyorum izlerken. Tutkunu oldum dizinin, hele Tuğba Hanım ve Bülent Bey birbirlerine inanılmaz yakışıyorlar. İnşallah çok mutlu olurlar.

 30. Ben hayatımda böyle güzel bir dizi görmedim, tek kelimeyle süper, süper, süper, süüüpeeerrr. Hele o Tuba Büyüküstün güzelliği nedir öyle? Allah özene bezene yaratmış derler ya tam örneği bu kız. Ben bir bayan olmama rağmen ağzım açık izliyorum onu. Bülent abi bence kaçırma bu kızı. Ben sizi çok seviyorum; ne olur evlenin çünkü çok yakışıyosunuz, acayip derecede hemde. Allah sizi birbirinize göre yaratmış. Kitapçılarda Söz Vermiş Aşklara kitabını bulamıyorum, bilen varsa nerelerden bulabiliceğimi yazsın lütfen.Birde dizinin arasında çok reklâm gösteriliyor; dizi tutuyor diye ne olur o kadar reklâm göstermeyin. Çok reklâm çıkıyor diye insanlar sıkılıyor ve dizinin yarısında izlemeyi bırakabiliyorlar.

 31. Merhaba dizinin Elif’le güzel olduğunu söylemekle başlamak istiyorum. Elif öldükten sonra dizinin bir anlamı kalmadı sanki. Dizinin bütün şarkıları onu için çalınıyordu. Hem Yılmaz’la aşkları daha güzel ve gerçekçiydi. Birbirilerine yakışıyorlardı . Keşke Elif ölmeseydi.

 32. Merhaba. Yılmaz ile Filiz birbirlerine yakışıyorlar. Barışmalarını çok istiyorum ve sonu inşallah güzel biter.

 33. Dizide çekmiş olduğu acıları Tuğba Büyüküstün ve Bülent İnal’ın gerçek hayatta çekmemesi dileğiyle her ikisine ömür boyu mutluluklar dilerim. Gerçek hayatta ne olursa olsun hiç bir zaman birbirlerinden hiç ayrılmasınlar. Birbirlerine o kadar çok yakışıyorlar ki insan sadece hayretle bakıyor. Bu kadar güzel bir dizide bize çok şey verdikleri için tüm ekibe teşekkür ederim. Gerçekten yıllar boyu konuşulacak bir dizi. İnsan izlerken ve şiirleri dinlerken çok farklı yerlere gidiyor. 🙂 Herkesi tebrik ederim, başarılarının devamını dilerim. Tuğba ve Bülent’e mutluluklar dilerim. Asker… 🙁

 34. Ben dizinin fanatiğiyim ama en çok Tuğba ve Bülent için izliyorum. O kadar yakışıyorlar ve iyi oynuyorlar ki bazen onlara nazar değecek diye çok korkuyorum. Allah onları birbirinden ayırmasın.

 35. Ben dizinin fanatiğiyim ama en çok Tuğba ve Bülent için izliyorum. Çok yakışıyorlar ve iyi oynuyorlar, evleneceklerini duyunca sevindim. Dizideki Cem nerden çıktı, ne güzel gidiyordu, daha iyi olacağı kanaatindeyim.

 36. Selâm, ben Bahar, yayınlanmakta olan dizinizi her hafta heyecanla izliyorum. Tuba Büyüküstün ve Bülent İnal’ı çok beğeniyorum. Birbirlerine çok yakışıyorlar, çok iyi oyuncular, bu belli. Evleneceklerini duyunca çok sevindim. İnsan bu kadarmı birbirine yakışır. Dizideki karakterleride çok güzel, bu arada dizide ne olacak çok merak ediyorum.

 37. Sevgili arkadaşlar hepinize katılıyorum. Tuba seni çoook seviyorum ve Bülent abi senide çoook seviyorum. Umarım msn adreslerinizi bulurum. 🙁

 38. Dizi harika ama bence diziyi mükemmel kılan Tuba ve Bülent. Harika bir ikili olmuşlar. Çok yakışıyorlar. Film zaten başlıbaşına mükemmel. Bülent İnal’a bayılıyorum, onu çoook seviyorum.

 39. Ben Tuğba ablamla Bülent abimi birbirlerine çok yakıştırıyorum, İnşallah evlenip mesut, mutlu uzun ömürlü bir hayat yaşarlar.

 40. Ben dizinin fanatiğimyim. Tuğba ve Bülent hayranıyım. Dizi muhteşem, ayrıca Cem’in daha kötü olmasını istiyorum. Tekiner ailesinin Yılmaz’dan yardım talebinde bulunmasını istiyorum. Herkeıe başarılar.

 41. Bende diziyi her hafta heyecanla bekleyenlerdenim. Bülent İnal’ı çoook seviyorum. Çok iyi bir oyuncu ve Tuba’yla inanılmaz yakışıyorlar. İkisine de başarılar ve mutluluklar.

 42. Çok beğendiğim bir dizi. Zaten Çemberimde Gül Oya’da dikkatimi çekmişti Tuba’nın güzelliği ilk kez. Ihlamurlar Altında’yı da sırf Tuba var diye izlemeye başladım ama Elif’in ölmesine üzüldüm ve lütfen şimdi de Ömer ölmesin.

 43. Tuğba ablacığım sen çok güzel bir bayansın, en önemliside gözlerinin güzelliği. Sana başarılar dilerim. Dizi çok güzel gidiyor,
  Allaha emanet olun.

 44. Ben Gizem, Tuba Büyüküstün’ü benim kadar kimse sevemez. O’nu sadece bir oyuncu olarak değil, sempatik, güler yüzlü ve yardımsever bir sanatçı olarak görüyorum. Güzel olarak da tanımlayamam, çünkü O güzel ötesi bir sanatçı. İfade edecek kelime bulamıyorum, çoook daha fazlasını hak ediyor. Ayrıca Bülent İnal’la da birbirlerine çok yakışıyorlar. Umarım hayatları boyunca mutlu olurlar. Tuba ne şekilde olursa olsun sana ulaşacağım, seni yakından göreceğim.

 45. Bir insan bu kadar mı tatlı olur. Canım. Bence Özge’nin ayrılması dizi için büyük bir kayıp. Tuba güzel ama oyunculuk sıfır. Oyunculuk için güzellik yetmiyor. Özge gibi oyunculuğunu konuşturacak. Özge’nin yerini alamaz. O kadar oyuncunun hakkını yemek istemem ama Özge gitti, dizi bitti. Özge seni çoook seviyorum.

 46. Ben bu diziyi Elif için izliyordum. Tek kelimeyle süper bir oyuncu, mimikleri çok güzel. Ekranların böyle sempatik ve güzel bir oyuncuya ihtiyacı var. Elif sen çok tatlı sempatik birisin, bu diziye farklı bir anlam kazandırmıştın. Senin gibi tatlı ve sempatik bir oyuncuyu neden diziden çıkardılar anlamıyorum. Sendeki pırıltıyı göremediler. Bir yandan diziden ayrılmanın iyi olduğunu düşünüyorum çünkü Yılmaz, aşık olduktan sonra Filiz karakteri daha ön plâna çıkıp, Elif karekteri arka plâna atılacaktı. Bir yandanda üzülüyorum, çünkü senin hayranınım.

 47. Ben Özge Borak hayranıyım, çok güzel bir oyuncu. Diziden kendi isteği ile mi ayrıldı yoksa senaryo böyle gerektiği için mi ayrıldı çok merak ediyorum.

 48. Bülent İnal ile Tuba Büyüküstün birbirlerine çok yakışıyorlar. İkisinin de hayranıyım, bence Yılmaz’la Elif hiç yakışmıyordu. 🙂

 49. Özge Borak denilince aklıma gelen şeyler, çok kaliteli ve güzel bir oyuncu olduğu. Kendisini tebrik ediyorum, ayrıca ben fan kulübüne üye oldum. Oradaki yazıları okuduğum kadarıyla siteye hiç girmiyormuş. Cevaplarını beklediğimiz sorular var. Siteye girmemesi ve sorulara cevap vermemesi bizi kırıyor. Özge Borak lütfen duy sesimizi. Seni seviyoruz.

 50. Tuba Büyüküstün’le Bülent İnal birbirlerine çok yakışıyorlar. İnşallah gerçek hayattada filmde de hiç ayrılmazsınız. Birbirinize çok yakışıyorsunuz, ömür boyu mutlu olun. Sizi çok seviyorum.

 51. Ben bu diziyi başından beri seyrediyorum. Çoook beğendim, hayatta kaçırmam, dizideki karakterler çok uyumlu. Tuba ve Bülent birbirlerine çok yakışıyorlar, onları seviyorum. Bu dizinin bitmesini istemiyorum.

 52. Elif’in ölmesine bir anlam veremedim. Dizinin konusu tıkandı. Diziye yeni katılan oyuncu ile Elif’in boşluğu doldurtulmaya çalışılmış, bu apaçık ortada. Bu da senaryo bakımından diziyi zayıflatmaş. Yani özetle dizi eskisi kadar heyecanlı değil.

 53. Bülent İnal’ı çok seviyorum. O’nu kimse benim kadar sevemez. Herkes bunu bilsin.

 54. Yılmaz ve Filiz derhal evlenmeliler; bunu doğacak çocukları için yapmaları gerek. Ömer, Yılmaz’a olan düşmanlığını bıraksın, yakında yeğeni doğacak. Cem de ikisinin arasından çekilsin. Ömer gerçek dostunun kim olduğunu bir türlü göremiyor. Bu arada Bülent’le Tuba gerçek hayatta evlensinler ve mutlu olsunlar. Diziyi yapanlar bu diziyi en az Haziran’a kadar devam ettirsin ve lütfen sonu mutlulukla bitsin. Son olarak Filiz çocuğunu sakın aldırmasın.

 55. Ben Tuba Büyüküstün’ü çok seviyorum ve çok beğeniyorum. Benim ablam yok O’nu ablamın yerine koyuyorum; keşke ablam olsaydı. Ihlamurlar Altında dizisini de çok seviyorum; hiç bir bölümünü kaçırmadım. Umarım Filiz ve Yılmaz evlenirler. Hem dizide hemde gerçek hayatta çok yakışıyorlar.

 56. Öncelikle Avşar Yapım’a teşekkür etmek istiyorum. Böylesine kaliteli bir kadroyu kurup onların bize ulaşmasını sağladığı için. Karaktelere baktığımda ise Nur Sürer zaten bir efsane. Bülent İnal’a gelince bilmiyorum ama benim yaşantımı da, yüzümü de bakışlarımı da Bülent abiye benzetiyorlar. Zaten Bülent abiyi daha önceden de takip ediyordum. Buralara kadar gelmesi tesadüf değil başarı. Aynı şeyler Tuba hanım içinde geçerli. Birbirlerine çok ama çok yakışıyorlar. Böylesine bir ortamda aşk yaşarken bunu magazinlere malzeme etmemeyi nasıl başardılar anlamadım. Aman Allah korusun. Böyle çok iyisiniz.

 57. Tuba çok güzel oynuyor; her şeyiyle mükemmel biri. Diziyi de beğenerek izliyorum.

 58. Selam, ben Nevruz. Bende Yılmaz’ın, yani Bülent İnal’ın hayranıyım. O’nu benden çok kimse sevemez. Çok seviyorum. Karizmatik, yakışıklı. Güzel oyuncu Tuba Büyüküstüne’de başarılar ve güzel birliktelikler ve iş hayatında başarılar dilerim, yakışıklıma da.

 59. Ben bu diziyi başından beri zevkle izliyorum ve çok beğeniyorum. Yeni dönemde senaryosu biraz eksik kalsa da şu aralar düzeldi. Ayrıca Tuba Büyüküstün’ü çok seviyorum. Ben bu dizinin mutlu bitmesini istiyorum. Şu sıralar neredeyse tüm diziler kötü bitiyor ve çok kızıyorum.

 60. Ben diziyi her hafta takip ediyorum ve heyecanla bekliyorum. Tabi ki Filiz ile Yılmaz’ın evlenmesini çok istiyorum. Lütfen ilerleyen bölümlerde fazla acı çekmesin, bebeğini kaybetmesin. Mutlu bir aile olmalarını istiyorum ve gerçek hayattada Bülent ve Tuba’nın evlenmelerini istiyorum. Neden hiç bir dergide Tuba ve Bülent’in resimleri yok? Bütün oyunculara ve dizi ekibine başarılar diliyorum ve 2007 sezonun da başarılar diliyorum.

 61. Acayip güzel bir kız, hemde çok seviyeli. Diğer kişiler gibi dedikodularla gündemde değil, sadece mesleğiyle gündemde. Çok başarılı, özellikle ağlamasını çok beğeniyorum. Ayrıca Bülent’le yakışmıyor. Bence Bülent, O’nun yanında çok olgun kalıyor. Kendisini tebrik ediyorum.

 62. Böyle bir güzellik olamaz. Süper bir kız, çok beğeniyorum ama dizide sesini değiştirmiyecekti. Bence ilk sezondaki kendine güvenen kız gitmiş, saf ve masum bir kız gelmiş. Yani eski sesi daha güzeldi. Birde Bülent’le hiçmi hiç yakışmıyor, Ömer’le yakışıyor bence.

 63. Bülent abi hem filmde, hemde gerçek hayatta evlenmenizi çok istiyorum. Beni dinleyin ne olur. Tuba abla ve Bülent abi, sizin hayranınızım. Adana’dan SeNaY.

 64. Dizinizi çok beğeniyorum; her hafta heyecanla izliyorum. Filiz ve Yılmaz’ı çok seviyorum ve artık barışmalarını istiyorum.

 65. Tuğba Büyüküstün’ün hastasıyım, aşığım O’na.

 66. Diziyi çok beğeniyorum. Çok güzel ama biri var ki onun için canımı vermeye hazırım. Tuba seni seviyorum.

 67. Bu hafta artık Yılmaz’ın çocuğunun olacağını öğrenmesi gerekiyor ve Yılmaz’la Filiz barışmalılar. Filiz kesinlikle çocuğunu düşürmemeli, çocuğun doğması lâzım, çünkü onları bir arada tutacak tek bağ doğacak çocuktur. Cem’de onları ayırmaya çalışmaktan ve kötülüklerinden vazgeçmeli. Ömer Yılmaz’a olan nefretini bitirsin ve Yılmaz’la barışsınlar. Yakında bir yeğeni olacak. Yılmaz’ın yanındaki kız Yılmaz’a yakınlaşmamalı, Yılmaz, Filiz’i affetsin, çocukları doğsun, evlenip mutlu olsunlar. Son olarak dizinin senaryosu uzatılmasın. Yani artık Yılmaz’ın herşeyi öğrenip Filiz’i affedip evlenmeleri gerekiyor. Dizi reytinge kurban edilmesin. Konuyu artık iki kişi üzerine değilde genel konu haline getirsinler. Örneğin artık sürekli Yılmaz ve Filiz kavuşacak mı değilde kavuşmalarını sağlayıp daha sonraki gelişmeleri anlatmalılar. Böylece dizi daha güzel olur, daha çok izlenir.

 68. Ihlamurlar Altında dizisini 1. bölümünden son bölümüne kadar saniye saniye izliyorum. Ihlamurlar Altında dizisinin hastasıyım. Dizinin bitmesinden çok korkuyorum, lütfen diziyi bitirmeyiniz. Bu diziden başka diziler bu kadar ilgimi çekmiyor. Herhafta sabırsızlıkla bekliyorum. Filiz’le Yılmaz’ı çok beğeniyorum, mükemmel oynuyorlar. Tebrikler.

 69. Filiz ve Yılmaz’ın barışmasını istiyorum. İkisi hem dizide, hemde gerçek hayatta çok yakışıyorlar. Gerçek hayatta hep mutlu olmalarını diliyorum. İkisininde hayatta başarılı, mutlu ve beraber olmalarını diliyorum…

 70. Filiz karakteri Tuba Büyüküstün için çok iyi. Gerçekten zarif, etkileyici, sade ve herşeyden öte çok tatlı bir insan. Kendisine hayranız herkes gibi. Mükemmel birisi O.

 71. Ben hayatımda bu kadar güzel ve özel bir kız görmedim. Diziyi çok seviyorum ve Elif’in ölmesini senaryo bakımından çok gerekli buluyorum. Ayrıca Bülent İnal böyle bir sevgiliye sahip olduğu için çok şanslı. Böyle bir kız ekranlara bir daha kolay kolay gelmez. Temmuz’da evleneceklerini duydum ve çok mutlu oldum.

 72. Nasıl söylesem bilmiyorum ama son bölümdeki olaylar beni çok sinirlendirdi. Gerçekten çok üzülüyorum. Senaristlere söylüyorum, artık yeter, Filiz’le Yılmaz barışsın. Cem diziden çıksın, O’na çok sinir oluyorum. Filiz dünyanın en güzel bayanı. Yılmaz’la Filiz’i birbirlerine çok yakıştırıyorum. Yılmaz’da çok karizmatik, sadece onların barışmasını istiyorum. Dizi bitmesin. Hepinize başarılar diliyorum.

 73. Tuba Büyüküstün bizi kaale bile almaz; burayı okuyacağını bile sanmıyorum ama onu çok seviyorum.

 74. Belki kimse beni duymayacak ama ben yinede yazmak istedim. Yılmaz’ın hastasıyım, onu çok seviyorum. Bu mesajı görmeyecek bile ama olsun. 14 yaşındayım, Aydın – Nazilli’de oturuyorum ve Bülent İnal’ı çok seviyorum. Mesajımı ekleyin, e-posta adresim: merve@asena.com Bana önerileriniz nelerdir, lütfen cevap verin. Benim bu mesajımı gören Yılmaz’a söylesin lütfen. O’nu düşünmeden duramıyorum. Bülent’in msn adresini rica ediyorum. Bu arada, “Bende kaldı ellerini” nereden bulabilirim, fikri olan varsa lütfen bildirmesini rica ediyorum.

 75. Öncelikle şunu söylemek istiyorum. Bence diziden Elif ayrılmasaydı daha heyecanlı olurdu ama böylede iyi oldu. Tuba ve Bülent’in hastasıyım. İnşallah evlenip mutlu olurlar. Büleeent seni çok seviyorum; çok beyefendisin hep böyle kal. Yapımcılar artık şu Cem’i de diziden çıkartın lütfen.

 76. Ben bu diziyi başından sonuna kadar izlememiştim ama diziyi izleyen yakınlarıma özenerek dizinin yaz tatilindeki özetlerini izledim ve çok beğendim. Her hafta çok büyük bir heyecanla izliyorum. Bu arada Tuba Büyüküstün’ün büyük hayranıyım ve kendisini çok güzel buluyorum. Lütfen diziyi bitirmeyin.

 77. Ben bu diziyi tesadüfen izlemeye başladım, sonrada hoşuma gidince her zaman Ihlamurlar Altında’ya bakmaya başladım ve şimdi ise bu dizinin fanatiği oldum. Cuma günü çabuk gelsin diye Tuba Büyüküstün ve Bülent İnal’ın resimlerine bakıyorum veya Tuba Büyüküstün’ün sitesine giriyorum. Çok güzel vakit geçiriliyor bu sitede. Dizinin bitmesini hiç istemem, çünkü çok güzel ve Tuba Büyüküstün ile Bülent İnal da birbirlerine çok ama çok yakışıyorlar. Süper bir çift, onları çok seviyorum. Saygılar.

 78. Ihlamurlar Altında’yı çok beğenerek izliyorum; keşke hiç bitmese. Cuma günlerini iple çekiyorum, ayrıca Tuba Büyüküstün ve Bülent İnal hayranıyım; onları çoook ama anlatamayacak kadar çok seviyorum. Birbirlerine çok yakışıyorlar. Mutluluklar diliyorum onlara; herşey o güzel yüzleri gibi olsun. Bilgisayarımda onların resimleri var, çok güzel çıkmışlar. Canlarım, onları çoook ve çok öpüyorum. Dizinin süresinin uzatılmasını istiyorum.

 79. Selam, ben Antalya’dan Ece. 15 yaşındayım, sizi çok seviyorum. Birbirinize çok yakışıyorsunuz. Duyduğuma göre ayrılmışsınız ama neden ki. Ben sizi çok seviyorum. Tuba ablacığım ne olur barışın, hepimiz sizin evlenmenizi istiyoruz. Bülent abiye selâmlar.

 80. Gazeteden okuduğuma göre İnal ve Büyüküstün aşkı bitmiş, çok üzüldüm. Bu arada msn adreslerini bulan var mı lütfen buraya yazsınlar.

 81. Tuba Büyüküstün ile Bülent İnal üzülerek söylüyorum ki ayrılmışlar. Ayrılığın sebebi ise Tuba Büyüküstün. Ayrıca ayrılmakla kalmayan çiftten Tuba Büyüküstün kendisine yeni bir sevgili bile bulmuş. Tuba Büyüküstün’ü kınıyorum.

 82. Dizinin biteceğini duydum çoook üzüldüm. Aşk bitmiş diyorlar; bence yalan. Bir açıklık getirir misiniz. Sizleri çoook seviyoruz. Kayserili kızlar.

 83. Ben İlkem Ece, sizleri seviyorum. Ne olur barışın Tuba abla. Birde msn adresini vermeni rica ediyorum. Ben seni çok seviyorum. Konuşmak isteyenler buraya yazsın. Öyle konuşuruz.

 84. Tuğba abla, biz Kenan Evren İlk Öğretim Okulu’ndan iki iyi arkadaşız. Seni çok seviyoruz. Orta sona gidiyoruz. İkimizde 13 yaşındayız. Sana hayranız. Bilgisayarımızın ekranı hep senin resimlerinle dolu. Çok iyi ve yetenekli birisin, dizini hiç kaçırmıyoruz. Herşey gönlünce olsun. Seni çok ama çok seviyoruz. Bir tanemizsin. msn adresini gönderirsen çok mutlu oluruz.

 85. Sevgimiz bitemeyecek kadar büyük. Kendine iyi bak. Seni deliler gibi seviyoruz. Sana kalbimizi göndermek istiyoruz, seni ne kadar çok sevdiğimizi görebilmen için.

 86. Ateşin bile buz tuttuğu yerde yanan bir alev görürsen, bil ki o bizim sana olan duygularımızdır.

 87. Tuba Büyüküstün ve Bülent İnal, size aşığım, sizi çoook seviyorum, siz benim çok sevdiğim abim ve ablamsınız, siz bir tanesiniz, sizi hiç kimseye, hiçbir şeye değişmem. Benim canım abim Bülent İnal’a, benim canım ablam Tuba Büyüküstün’e sevgilerim ve saygılarımla. Öpüyorum. Zonguldaklı Çağla

 88. Merhabalar. Ben Ihlamurlar Altında adlı dizinin fanatik izleyicilerinden biriyim. Filminizi çok beğendim; doğrusu başarılı bir iş çıkarmışsınız. Fazla televizyon izlemesemde nedense bu diziyi kaçırmıyorum. Çünkü bu dizinin insanı bağlayan bir etkisi var. Bu dizinin devam etmesini istiyorum.

 89. Gerçekten Tuba Büyüküstün’ü çoook seviyorum. O’nun da beni tanımasını isterdim. O’nu benim kadar kimse sevemez. Bu dizi yüzünden uyuyamıyorum. Gerçekten senin güzelliğin beni deli ediyor. Bülent İnal’ın yakışıklığı ise dikkat çekiyor. İkinizde barışın ama Aslı ile Cem’e de gıcık oluyorum. Bülent İnal ile Tuba Büyüküstün’ü hiç unutmayacağım. msn’em ise seyma.yildirim@hotmail.com, ama sadece sizin için.

 90. Tuba Büyüküstün’ün diğerleri gibi hayranıyım. O’nu çok seviyorum, Bülent İnal’la çok yakıştırıyorum. Tuba Büyüküstün’le msn.de bile olsa konuşma fırsatı arıyorum. Lütfen bunu sağlayın, yalvarıyorum, lütfen, O’nu çok seviyorum. İsmim Müzeyyen, msn adresim ise kitin96@hotmail.com

 91. Başladığı zamanlarda diziyi seyretmiyordum, sonra bir kere izledim, çok beğendim. Son bölümlerde dizi çok yavaşladı ve tadı kaçtı. Eğer böyle devam ederse kimse seyretmez ama ben Tuba Büyüküstün’ü görmek için izlerim.

 92. Tuğba abla, ben seni çok ama çok seviyorum. Senin koyu hayranlarındanım, Seni çok beğeniyorum. Dizinde de çok güzelsin, ceylan gibisin. Bana bir güzel resmini, bir de msn adresini verirsen ailece çok seviniriz, çünkü seni yalnız ben değil bütün ailem çok seviyor ve beğeniyor. Özellikle de ben ve annem.

 93. Bence dizi mükemmel, çok güzel, hastasıyız. Neden ayrıldılar? Aslı ve Cem’e çok sinirleniyorum. Biliyor musunuz, aslında Yılmaz Aslı’yı sevmiyor, hasta diye bırakmıyor. Gerçekte de Aslı bence çok kötü. Filmde de gerçekte de ayrıldılar.

 94. Selâm, ben İzmir’den Sinem. Ihlamurlar Altında fanatiğiyim. Cuma günleri dışarı bile çıkamıyorum, Ihlamurlar Altında başlayacak diye. Tuba Büyüküstün ve Bülent İnal hayranıyım, msn adreslerini araştırdım ama bulamadım, bulmayı çok istiyorum. Dizide ve gerçek hayatta çok yakışıyorsunuz, ayrıldığınızı duyunca çok üzüldüm. Hep Bülent İnal gibi sevecek birini arıyorum. Bence imkânsız ama inşallah bulurum. Barışın artık, barışmanızı biz hayranlarınız çok istiyoruz. Sizi seviyorum, kendinize çok iyi bakın. Başarılar ve mutluluklar dilerim size. msn adresinizi yazarsanız sevinirim. Veya ben yazayım adresimi, eğer burayı okursanız alırsınız: senisevenkalbim_935@hotmail.com Eğer bakarsanız beni ekleyin, sizinle konuşmayı çok istiyorum. Sevgiler, sevgiler, öpüldünüz.

 95. Ben Tuba Büyüküstün’ü çok seviyorum. Çok tatlı ve çok güzel bir oyuncu. Ihlamurlar Altında’daki rolünde çok başarılı. O’nun yüzünden diziye bağımlı kaldım. Seni seviyorum Tuba Büyüküstün.

 96. Tuba abla, seni o kadar çoook seviyorum ki anlatamam. Tuba abla, sen bir meleksin ya çok güzelsin. Senin yüzünden konusunu bilmediğim bir diziyi izlemeye başladım. Seni televizyonda görünce çıldırıyorum resmen. Tuba abla, ben 13 yaşındayım, seninle tanışmayı çok istiyorum. İmza günlerine gelemediğim için çok üzgünüm. Tuba abla, tek kelimeyle harikasın.

 97. tuba abla seni o kadar çok görmek istiyorum ki bilemezsin.bir yerde okudum senin için bergüzarın tırnağı bile olamaz demişler tuba abla boşver seni sevenler sana yeter biz seni çok seviyoruz artık duy bizi tuba abla msn adresini verirsen sevinirim seni çok seviyorum inşallah hep mutlu olursun

 98. Tuba abla, çoook güzelsin. Seni çok seviyorum. Lütfen msn adresini ver. Ayrıca Yılmaz’da çok yakışıklı. İkiniz çok uyuyorsunuz, lütfen birleşin ve evlenin. Barışın. 🙂

 99. Dizi gerçekten çok güzel. Yılmaz’la Filiz’i çok beğeniyorum. Filiz’i biraz farklı beğeniyorum, çünkü O çok güzel biri, çok da hoşuma gidiyor. Arkadaşlar Filiz’le Yılmaz’ın msn adreslerini bilen var mı? Varsa bana da verin ne olur. Şimdiden çok teşekkürler. Benim msn adresim şöyle: unigue.3549@hotmail.com

 100. Ben Filiz ve Yılmaz’ı çok beğeniyorum. Yılmaz’ı çok seviyorum. Filiz, Yılmaz’ı suçlamasaydı ayrılmayacaklardı. Filiz, Yılmaz’a bebeğinin neden ondan olduğunu artık söylemiyor? Söylese dizi çok güzel olurdu ama yinede çok güzeeel. 🙂

 101. Yılmaz’ı çok beğeniyorum. Tuğba Büyüküstün’e çok benziyorum. Keşke ikimiz oynasaydık Bülent İnal.

 102. Bence Tuba Büyüküstün türünün ilk ve son örneği. Çok masum, sevimli ve güzel. Tuba abla, bir kız olmama rağmen sana bayılıyorum. Bülent İnal’la sakın ayrılmayın, dünyanın en güzel çiftisiniz. Ben ve okul arkadaşlarım sadece sizi izliyoruz. Bayılıyoruz size, çok seviyoruz. Keşke imkân olsada sizin gibi dünya güzelleri ile tanışsak.

 103. Bülent abi, ben İzmir – Bornova’dan Salih Can. Senin hayranınım, seni ve Tuba ablayı çok seviyorum. Benim annemin adı da Tuba. 5 yıldır tiyatroda oynuyorum. Seninle görüşmek istiyorum. Dizilerde oynamak istiyorum, lütfen beni dikkate al. Seni seviyorum, cevabını bekliyorum. Olumlu, olumsuz seninle konuşmak istiyorum. Cevap yazarsan sevinirim. Tuba ablaya selâm.

 104. Allahım insanlar bu kadar mı birbirine yakışır? Filiz’e bayılıyorummm, bitiyorum. Zaten Yılmaz’a diyecek hiç birşey bulamıyorım. İkiside 1 numara ama şu Cem pisikopatına çok sinirleniyorum. Filiz ve Yılmaz artık evlensin. Filiz de çocuğunun Yılmaz’dan olduğunu söylesin artık. Sizi ekip olarak çok seviyorum. 🙂 Ama Cem haric 🙁 Tuba ablacığım çok güzelsin. Seni bir kere olsun görmek istiyorum. TV.de seni izlerken resmen cama yapışıyorum. Rüyalarıma giriyorsun. Ne olur şu msn adresini ver. Bu kadar çok sevenini üzme. Biz seni çoook seviyoruz, ne olur. Ayrıca Bülent abiyle çok yakışıyorsunuz.

 105. Tuba abla çoook güzelsin. Dualarım seninle, Allaha Emanet ol. Lütfen msn adresini ver. Hayırlarla kal.

 106. Bu dizi cok güzel tasarlanmış. Bir çok izleyeni ve seveni olmasına rağmen Haziran ayında bitmesi beni çok ama çok üzüyor.

 107. Mutlaka okuyun: Ihlamurlar Altında dizisinden Cem’i çıkarsanız Yılmaz ile Filiz çok mutlu olacak. Çok uzatıyorsunuz, birleşsinler artık; izleyiciler de sıkıldı. Ne olacaksa olsun, Yılmaz yerine Cem ölsün. Ben bir Ihlamurlar Altında fanatiği olarak Cem’in diziden çıkarılmasını istiyorum. 🙂 🙂

 108. Tuba Büyüküstün ve Bülent İnal gerçekten ayrıldı mı? Neden ayrıldılar ve şu an ikisinin de hayatında birileri var mı? Bunları çok merak ediyorum, çünkü onları çok seviyorum. Lütfen barışsınlar.

 109. Tuba abla, seni çok beğeniyorum, pardon sülalece beğeniyoruz. Hergün internette senin resimlerini arıyoruz. Bende senin 587 tane resmin var, halamlarda da 124 tane var. Bak biz seni çok seviyoruz. Bu kadar sevenini kırmada lütfen msn adresini ver. Senden bunu rica ediyorum.

 110. Bülent İnal ve Tuba Büyüküstün fanatiğiyim. Ayrılmaları beni çok üzdü. Umarım barışır ve evlenirler. Sizleri çok ama çok seviyorum. Kalbim sizlerle. Sevgiyle kalın.

 111. Dizi muhtesem. Kim yaptıysa, emeği geçen insanlara çok teşekkürler. Bugünkü bölümü de çok güzel ama bugün dizide bir şiir okunacak, o şiir bana çok lâzım, lütfen yayınlayın, acil durum.

 112. Filiz’le Yılmaz’ı seviyorum, onlar birbirleriyle olsun bana yeter. Yılmaz veya Filiz, bana cevap yazın lütfen.

 113. Öncelikle Avşar Film’e bütün halkımızın minnettarlık duyduğunu belirtiyorum. Bana göre bu dizinin başrolünde aşk adamı oynaması lâzımdı. Oyuncununda İbrahim Tatlıses olması lâzımdı, aşk adamı çünkü O. Yakışırdı başrole ama olsun Bülent İnal’da kendini diziye ve oyuna adapte etti. Tam oturttu ama şunuda söylemeden duramayacağım, çünkü hastahane rolünde oynarken, yataktayken biraz kendini belli etti, bayılmış adam gülermi hiç, biz burada ağlıyoruz, O gülüyor.

 114. Yılmaz’la Filiz çok uyumlu. Gerçek hayatta ne güzel evleneceklerdi ama ayrılmışlar. İnşallah barışırlar, filmde de barışırlar ve evlenirler umarım.

 115. Merhaba Tuba abla, bana lütfen msn adresini verirmisin. Seni çoook seviyorum, çok güzelsin. Duru bir güzelliğin var, Bülent abiylede çok yakışıyorsun. Sevgiler.

 116. Ihlamurlar Altında dizisinin fragmanını ilk gördüğümde bu dizi tutar demiştim ama şu an Aslı ve Feride diziye hiç ama hiç yakışmadı. Dizinin son bölümündeki türkü süper ötesiydi. Filiz çok güzel, güzelden de ileri, Elif de çok müthişti. Dizi Haziranda bitecekmiş, inşallah yeni ve güzel bir projede yine bize misafir olurlar.
  Dizinin ekibi süper ama Elif ölmeyecekti. Aslı ve Feride çok soğuklar. Dizi güzel bitsin artık Filiz’im ve Yılmaz’ım acı çekmesin ne oluuur. you tube’dan eski bölümlerini izliyorum, tek kelimeyle harika bir dizi. Acı Hayat bizi taklit edemez. Filiz gibi güzel bir oyuncu göremiyorum, çünkü yok. Aşklarını da medya önünde yaşamamaları çok güzel. Kendimizi yormaya gerek yok. Diziden ve oyuncularda asillik fışkırıyor. Filiz, Ömer veee Yılmaz tek geçiyorum sizi. Başarılar. Ihlamurkolik Sinem.

 117. Ben Ihlamurlar Altında dizisinin en büyük hayranlatından biriyim. Bu kadar güzel bir dizide emeği geçen herkese teşekkür ederim.

 118. Tuba Büyüküstün ve Bülent İnal’a bayılıyorum. Onların msn adreslerini almak istiyorum. Sizleri ve dizinizi çok çok seviyorum.

 119. Yılmaz ile Filiz’i yani Tuba ile Bülent’i çok seviyorum. Neredeyse hergün rüyamdasınız. Ayrılık haberleri çıktı ama inanmıyorum, daha doğrusu inanamıyorum. Arkadaşım Yadigar ile ben her Cuma akşamı sizi izliyoruz. Sakın ayrılmayın. Ne olur dizi bitmesin.

 120. Sizi çok seviyorum. Ihlamurlar Altında dizisi biterse Filiz ile Yılmaz ne olur bir dizide daha beraber oynasın.

 121. Bülent İnal seni çok ama çoook seviyorum. Ben kolay kolay sevmem ama ben galiba sana aşık oldum. Garip bir duygu, gariplikten çok güzel bir duygu. Dilerim hayattın boyunca mutlu olursun. Hayat bu, belki bir gün bir yerlerde seninle karşılaşırız, kim bilir. Sana sonsuz başarılar diliyorum ve seni çoook seviyorum. İmkânsızım…

 122. Ihlamurlar Altında dizisini başından beri izlemekteyim. Ben Tuba Hanımı çok beğeniyorum. Kendisinin biyografisini okudum. Tecrübesi olmamasına rağmen çok başarılı bir oyuncu. Sinema filimlerindede çok başarılı. Sanırım dizi bitmek üzere, Tuba Hanımı başka dizilerde de görmek istiyoruz. Kendisiyle çok tanışmak isterdim. Başarılarının devamını dilerim.

 123. Özel hayatından bana ne ama Tuba Büyüküstün’e iyi kız rolü pek gitmiyor. Ayrıca zaten Allah vergisi bir güzelliği var, podyumdan fırlamış gibi giyinmesine, kuaförden yeni çıkmış izlenimi verip durmasına gerek yok. Elif’i hâlâ unutamadım, o kadar doğaldı ki, gerçek oyuncuydu ama çağımız yeteneğe değil, bacak boyuna önem verdiği için, sonuç olması gerektiği gibi olmuyor.

 124. İnşallah bir gün bende Yılmaz gibi sevgili bulup Filiz’le Yılmaz gibi bir aşk yaşayacağım, buna inanıyorum ve Ihlamurlar Altında dizisini çok seviyorum. Hiç bitmesin, Yılmaz’la Filiz kavuşsun, yeter artık.

 125. Öncelikle tüm Ihlamurlar Altında dizisi hayranlarına ve oyuncularına selâmlar, tabi okurlarsa. Nasıl bir dizi bu; inanın son bölümünde ağlamamak için kendimi zor tuttum. Hele Tuba’nın o roldeki başarısı, bence diziye başarı katan da budur diyeceğim. Tuba sana çok hayranım. Sakın kendini dizideki gibi üzdürme.

 126. Öncelikle tüm Ihlamurlar Altında dizisi hayranlarına selâmlar, tabi okurlarsa dizi oyuncularına da. Nasıl bir dizi bu. İnanın bu son bölümünde ağlamamak için kendimi zor tuttum. Hele Tuba’nın o roldeki başarısı mükemmel. Bence diziye başarı katan da budur diyeceğim. Tuba sana çok hayranım. Sakın kendini üzdürme, dizideki gibi, olur mu? Bu arada msn adresini verirsen sevinirim, yada beni eklemeni rica ederim: bariss1985@hotmail.com

 127. Tuba abla ve Bülent abi barışsınlar. Birbirlerine çoook yakışıyorlar. Onların gerçek aşkları var ve ayrılmaları çoook yanlış. Ayrıca diziyi hiç kaçırmadan izliyorum, haziranda biteceğini duydum, çoook üzüldüm. Sizi yine de görmek istiyorum Tuba abla. Lütfen bana msn adresini verir misin?

 128. Tuba abla seni çok seviyorum. En çok seni seviyorum. Birtanem Filizimmm. Öpüldün.

 129. Tuba abla ve Bülent abi ikinizinde hayranıyım. Cidden son bölüm harikaydı, ağlaya ağlaya seyrettim. İkinizide çoook seviyorum. Hayatınızda her zaman başarılar dilerim. Umarım hep mutlu olursunuz. Ayrıca birbirinize çok yakışıyorsunuz. Hiçbir zaman ayrılmamanız dileğiyle…

 130. Aman Allah’ım, asla böyle güzel bir dizi olamaz. Hele Yılmaz’la Filiz var ya. Bu kadar mı yakışır birbirlerine. Bayılıyorum ikinize de, ölüyorum, deli olacağım vallahi. Ah O Cem var ya, öldürdü beni dizide. Ağlaya ağlaya psikolojim bozuldu vallahi. Bağıra bağıra ağladım izlerken her seferinde. Çok seviyorum ikinizi de. Gerçek hayattada ayrılmayın ne olur, yalvarırım. Hiç böyle seven iki insan görmedim. Keşke beni de böyle seven birisi olsaydı. Allahım kesinlikle üzmezdim onu. İkinizinde bakışları yok mu, süper, anlatılamaz. Hiç bir diziyi bu denli içten izlememiştim, izlemem de. Cuma günü gelmez şimdi diye ağlıyorum, dizi bitince. İnanın duygularımı anlatamam size karşı. Çoook seviyorum, bundan ötesi yok.

 131. Tuğba, müthişsin; senin gibisini hayatımda görmedim. Çoook güzelsin, oyunculuğunda da eline su dökemezler. Hele o gözlerine tapıyorum. Harikasın, inşallah ömrün boyunca hep böyle kalırsın. Sanada ancak Yılmaz gibi yakışıklı birisi yakışırdı. Dizi müthiş, keşke dizi Haziran’da bitmeseydi; biraz daha uzun sürseydi. Sonu güzel biter inşallah.

 132. Bence ne olursa olsun sonunda barışacaklar. Aslı ortada bır engel bence. Arada Aslı’nın hastalığı olsa bile bu Yılmaz’ı etkilemeyecek. Filiz, Aslı’dan kat kat daha güzel. Filizi sevenler, Filiz için bir cümle yazsın. Yılmaz’ın bir suçu var, o da Filiz’i dinlemeden kovması. Filiz’in hatası ise hâlâ bebeğin O’nun olduğunu söylememesi. Filiz hayranıyım, O’nu çok seviyorum.

 133. Herkese selâm. Bülent İnal ve Tuba Büyüküstün, abi ve abla, sizleri çoook ama çoook seviyorum. 108 tane resminizi buldum. Sizinle çok ama çok konuşmak isterdim. Dzinin çekildiği yeri bilsem vallahi geleceğim, hemde Trabzon’dan. Herkes birşeyler yazıyor kafasına göre. Ben sizi çok yakıştırıyorum birbirinize. Size içten abi ve abla demek bile bana öyle bir başka tat veriyor ki anlatamam. Ayrılmanızı hiiiç istememde, zaten ayrılmamışsınız. Dizideki gibi belki gerçek hayatta ayrılabilirsiniz ama kalpler ayrılmıyor işte. Dizideki herkesi çoook seviyorum. Ne olur bana cevap verin. (Bir gün uçurumun kenarına gelirsen yine gülümse, sırf hayata gıcıklık olsun diye) Hayat güzel yaşamaya değer.

 134. Selâm, ben hiçbbir diziyi bu dizi kadar sevmemiştim. çok güzel, hele Bülent İnal’ın o karizmatik bakışlarııı. O’nun hastasıyım. Hele o Tuba’nın burnu. Çok güzel, çok güzel, ikisini de çoook ama çoook seviyorummm.

 135. Maşallah Yılmaz ve Filiz ikilisi birbirlerine sözüm ona deli gibi aşıkken, Aslı gibi masum insanları da kullanmayı iyi biliyorlar. Kız kendi yoluna gidecekken Yılmaz’ın ihtiras damarları kabardı, kızı yolundan döndürdü, olan zavallı Aslı’ya oldu. Mutluluğu hakkeden tek kişi O bence. Saygılar. kaktusell@hotmail

 136. Tuba ablacığım ve Yılmaz abi ikinizde birbirinizden tatlı ve çok uyumlu bir çiftsiniz. Tuba abla çok güzelsin ve duru bir güzelliğin var. Hele o gözlerin Çok güzeeel. İnşallah yakında nikâh masasına oturursunuz. Ihlamurlar Altında dizisindede mutlaka evlenenin, yoksa gözüm açık gider. 🙂 Ben sizi çok seviyorum. Tuba abla ses tonun çok güzel. Yılmaz abide tam bir delikanlı havası var. Birbirinize çok yakışıyorsunuz. Tek kelimeyle süper mükemmel, harikalar yaratıyorsunuuuz.

 137. Öncelikle herkese selâm. Ben Tuba Büyüküstün’ü ve Bülent İnal’ı çok beğeniyorum. Çok yakışıyorlar birbirlerine. İnşallah dizide evlenirler. Gerçek hayattada evlensinler. Birde Cenk Ertan’ı çok seviyorum. O benim biricik aşkım. Buradan herkese selâm yolluyorum. Sizleri seviyorum. İzmir’den Burcu.

 138. Yılmaz’ı çok seviyorum. Bu mesajlarımız dikkate alınıyorsa, ne olur Filiz’le Yılmaz evlensin ve dizi bu ay bitsin.

 139. Herkese merhaba, ben “Tuğba Büyüküstün’ün güzelliği herkesi büyülüyor” demek için bu e-mail’i gönderiyorum. En başından beri en büyük hayranıyım O’nun.

 140. Ihlamurlar Altında dizisi çok güzel. Gerçekten çok beğeniyorum. Dizide oynayan sanatçıların msn adreslerinide belirtseniz dahada güzel olabilir.

 141. Dizinin sonlara yaklaşmasına çok üzülüyorum. Basit ama çok etkili dizi. Bu zamanda böyle aşklar kalmadığı içi rol de olsa herkesi etkiledi. Tebrik ederiz. Unutulan asıl sevgiyi hatırlattınız.

 142. Bakın kızlar, Tuba Büyüküstün’ü ne yaparsanız yapım ama Bülent İnal benim, bunu kafanıza koyun. Bülent İnal eğer bu yazıyı okuyorsan benim msn.mi ekle ne oluuur. chatgirl_03@hotmail.com Seni çoook seviyorum.

 143. Gerçek hayatta ayrılıp ayrılmadıklarını gerçekten kesin bilen var mı? Çıldırmak üzereyim, heryeri araştırıyorum ama ayrılmalarını hazmedemiyorum. Birileri cevap versin lütfen. Lütfen ayrılmayın, Filiz hata yapma, Yılmaz’ı bırakma ve evlenin. İnsanlar birbirine bu kadar mı yakışır. Birbirinize bakışlarınız bile o kadar güzel, o kadar masum, aşk dolu ki lütfen okuyun bunları, ayrılmayın. Yılmaz sana aşığım, inan aşığım. Ben hayatımda senin gibi birini tanımadım ama umarım herşey gönlünüzce olur, tekrar biraraya gelir, tekrar bir dizide, yada bir filmde oynarsınız. Ekranlardan gitmenizi istemiyorum ikinizinde. Hep beraber olun, çünkü iki insan bu kadar yakışmaz birbirine. Dizinin sonunda kesin evlenecekler ve bebeklerini birlikte büyütecekler. Umarım gerçek hayatta da Tuba hamile kalır ve çok mutlu olurlar. 🙂

 144. Ben Yılmaz’ın ölmiyeceğini zaten biliyordum. Tuba sana sesleniyorum, seni çok seviyorum. Arkadaşlar eğer aranızda Tuba’nın fotoğrafları olan varsa bana yollasın. msn adresim: nevin_sweet@hotmail.com

 145. Lütfen söyleyebilir misiniz Yılmaz ve Filiz, yani gerçek adlarıyla Tuba Büyüküstün ve Bülent İnal gerçek hatyatta evli mi çok merak ediyorum. Sevgili olduklarını haberde duydum, evlilik hazırlıklarına başladıklarını da duydum, fakat evlendiler mi onu bilmiyorum. Lütfen bilen söyleyebilir mi?

 146. Ihlamurlar Altında dizisini çok seviyom. İnşallah bitmez ama bu imkânsız çünkü 2 bölüm sonra bitiyor. Benim Ihlamurlar Altında dizisindeki favori oyuncularım Tuba Büyüküstün ve Bülent İnal.

 147. Ihlamurlar Altında’daki Tuba Büyüküstün ve Bülent İnal gerçek hayatta inşallah evlenirler. Ben ve arkadaşlarım çok mutlu oluruz.

 148. Tuba Büyüküstün ve Bülent İnal’ı çok ama çok seviyorum.

 149. Merhaba, Tuba abla ve Bülent abi sizi her gece rüyamda görüyorum. Sizi o kadar çok seviyorum ki anlatamam, canım kumrularım. Sizin resimlerinizi okula götürünce herkes istiyor, neden, çünkü sizi çok seviyorlar.

 150. Merhaba, ben Ece. Tuba abla ve Bülent abi dizide harika oynuyorsunuz ve birbirinize çok yakışıyorsunuz. Ben artık gerçek hayatta evlenmenizi bekliyorum, inşallah o da olacak değil mi? Sizleri çok seviyor ve hayatınızda başarılarınızın devamını diliyorum. Saygılar.

 151. Ben bu diziyi başından beri seyrediyorum. Hep Yılmaz’la Filiz barışacak diye seyrediyoruz, hep ayrılık. Barışın artık. Kavuşsunlar, sevenler hiç ayrılmasın. O Cem’i sokakta görsem ne yapacağımı ben bilirim. Sinir biri, diziden çıksın artık. Siz birleşin, yani Yılmaz’la Filiz birleşsin. Filiz’in Yılmaz’dan bir bebeği olacak. Artık bebekleri analı babalı büyüsün. Biz onları mutlu görmek istiyoruz. Birbirlerine çok yakışıyorlar. Cem artık gitsiiin. Sevmiyoruz onu. Sizde barışın, herkes mutlu olsun. Sizi çok çok seviyorum Filiz ve Yılmaz.

 152. Filiz ölmesın, yeter. Süper bir dizi, diğerlerinin taklidi değil. Bir dizide ne oluyorsa hepsinde aynı şeyler oluyor ama bu dizi bambaşka. Ne olur Filiz ölmesin, süper bir oyuncu, çok güzel.

 153. Tuba Büyüküstün ölmesin, eğer O bu bölümde ölürse bu Ihlamurlar Altında dizisi hiç seyredilmez. Tuba ölmesin, sevenleri kavuşturun. Ben Elif, Filiz ve Yılmaz aşkına özeniyorum, her sahnesinde ağlıyorum. Yeter kavuşturun artık, kalbim duracak. Tuba Büyüküstün ve Bülent İnal’ın fanatik hayranıyım. Boy boy resimleri bende saklı. İkiside süper, birleşsinler, yoksa Kanal D.yi basacağım haberiniz olsun. İkisinide çok seviyorum, bana kulak versinler. Gerçek hayatta da evlensinler. Onlara aşığım. Bu arada benim adım da Elif.

 154. Sizi herkesten çok seviyorum. Her zaman mutlu olun, birbirinize inanılmaz yakışıyorsunuz. Gerçek hayatta da beraber olmalarını, yani evlenmelerini istiyorum. Dizinin son bölümlerindeki gibi bir çocukları olsun. Bülent İnal’a hayranım. Ben aslında erkekte bıyık sevmem ama Bülent İnal’a acayip yakışmış. Bu arada ismimle gurur duyuyorum.

 155. Bülent abi ve Tuba ablanın barışıp barışmadığını kesin bilen var mı? Ben barıştılar diye biliyorum ama…

 156. Böyle bir dizi olamaz, daha iyisi yapılamaz. Çoook güzel bir dizi. Tuba Büyüküstün çoook güzelsin, seni çok seviyorum. Bülent İnal’la çok yakışıyorsunuz. Seni çok ama çok seviyorum Tuba Büyüküstün.

 157. Filiz’i çok seviyorum. Onun çok büyük bir hayranıyım. Fiziği ve tavırları çok hoşuma gidiyor. Cuma günlerini iple çekiyorum. Bülent İnal’la çok yakışıyorlar. Annemle birlikte birçok kişiyi diziye hayran bıraktık. Cem’den nefret ediyoruz. Mutlaka bir muzurluk çıkarıyor. Ihlamurlar Altında’dan başka dizimiz yok, ne olur diziyi bitirmeyin.

 158. Bu diziyi dört senedir izliyorum ve çok seviyorum. En çok Tuba ablayı görmek istiyorum. Onun hayranıyım, çok güzel gözleri var. Tuba ablayı nasıl görebileceğimi lütfen birisi söylesi. Tuba abla lütfen bana msn adresini gönder.

 159. Diziyi aile olarak izliyoruz ve Filiz ile Yılmaz’ı çok seviyoruz. Ben İshak Ekici.

 160. Ben 14 yaşındayım. Dizini sadece sen olduğun için izliyorum. Sen dünyada gördüğüm en güzel bayansın. Seni bir kere görebilmek için canımı veririm. Seni çok seviyorum, seni Bülent’ten bile daha fazla seviyorum. Lütfen beni ara, sana tapan Sinan kardeşin. sinan_seref_67@hotmail.com

 161. Bu dizi harika, muhteşem, süper, tek kelimeyle fevkalâde. Tuba abla çok güzelsiniz. Bu güzellik hiç kimsede yok, Allah kusursuz yaratmış. Sizi o kadar çok seviyorum ki anlatamam. Bülent abi ile çok yakışıyorsunuz. Arkadaşlar Tuba ablanın msn adresini bilenler lütfen yazsınlar.

 162. Herkese selâm. Ben Buket, Tuba Büyüküstün’ün bir numaralı hayranıyım. msn adresini istiyorum. Bülent İnal ile çok yakışıyorlar. Onları çok seviyorum.

 163. Yılmaz’ın oyunculuğuna bayılıyorum, çok güzel oyunculuk yapıyor. Filiz’e söz bile gerekmez, ailece sizi izliyoruz, çok beğeniyoruz. En çok ben hayranıyım evde. Filiz’le Yılmaz normalde de aşk yaşadıkları için bence sorun olmuyordur. O yüzden çok güzel oynuyorsunuz. Başarılarınızın devamı diliyorum. Sizi çok seviyorum.

 164. Bu dizi çok güzel bir dizi; biterse ben Cuma günleri ne izlerim. Ne olur bitmesin. Özellikle Tuba Büyüküstün’e hayranım. Çoook güzel onu çoook seviyorum. Duvar kağıdımda Tuba Büyüküstün’ün resmi var. İnanın ki çoook seviyorum. Diziyi bitirmeyin. Tuba ablacığım bana msn adresini ve cep numaranı verir misin? Ne olur, seni çoook seviyorum, telefonumda neredeyse 100’den fazla resmin var.

 165. Ben hayatta böyle birşey görmedim. Yeter ama nedir bu iki aşığın çektiği? Cem ortadan bir kaybolsun. Gerçek hayatta ve dizide gerçekten birbirlerine çok yakışıyolar: Lütfen Tuba Büyüküstün ve Bülent İnal birleşsin artık. Onları çok ama çoook seviyorum. İkisinede şimdiden mutluluklar. Kendilerine iyi baksınlar, özellikle Bülent İnal artık bizim. Bütün aile Ihlamuralar Altında’kolik oldu. Lütfen mutlu olsunlar artık.

 166. Bu diziyi başladığından beri izliyorum ve çok beğeniyorum ama Cem olmasa dahada güzel olacak. Lütfen Cem’i ortadan kaldırın.

 167. Ben Tuba Büyüküstün’ün hayranlarından biriyim. Bazen düşünüyorumda Allah seni özene bezene yaratmış. Anlatılamayacak kadar güzelsin. Neden Bülent İnal’dan ayrıldın. Siz bir ikilisiniz, ne olur yalvarıyorum barışın. Bülent İnal’a da bayılıyorum. Oda çok yakışıklı. Herşey insanlar için ne olur barışın. Seni çoook seviyorum dünyalar güzeli.

 168. Çok güzel bir dizi, herkese tavsiye ediyorum. Ailem bile izliyor. Diziyi gerçekmiş gibi yapıyorlar. Bence Yılmaz, Cem’e birşeyler yapacak ve Yılmaz’la Filiz mutlu yaşayacak.

 169. Tuba abla seni o kadar çok seviyorumki, yüzündeki o güzelliğe bayılıyorum. Allah senin o güzelliğini hiç almasın. Ailece sizi izliyoruz. Bülent abiyle çok yakışıyorsunuz. Seni çok seviyorum. Başkaları gibi değil, aynı sana benzemek istiyorum. Çok güzelsin. Sen benim hayatımda çok farklısın. Adresini bilsem gelip kapında yatacağım. Ne olur adresini ver, seni çok seviyorum.

 170. Başladığından bittiğine kadar bütün bölümlerini seyrettim. Bu 2 sene içinde Ihlamurlar Altında dizisinin birçok güzel bölümü olduğu gibi bir o kadar da çok üzücü bölümleri vardı. Bu diziyi her seyrettiğimizde bir o kadar sevmiştik ve adeta bir tutku gibi oldu. Dizidekiler sevinince bizde sevindik ve onlar üzülünce bizde üzüldük. Ama dizi bitti artık ve bu yüzden çok üzgünüm, çünkü bu dizi iyice içime yerleşti. Her Cuma akşamı Ihlamurlar Altında var diye seviniyordum, bu yüzden bitmesi beni çok üzdü. Keşke dizi devam edebilseydi ve bende bu diziye hasret kalmak zorunda olmasaydım. Çünkü Tuba (Filiz) ve Bülent (Yılmaz) birbirlerine çok yakışıyorlar. Bu dizinin yönetmenine de çok teşekkür ediyorum, böyle bir diziyi yaptığı için. Keşke devam etseydi Ihlamurlar Altında dizisi. 🙁

 171. Ben Ihlamurlar Altında dizisinin en büyük hayranıyım. Tuba Büyüküstün ve Bülent İnal’ı canımdan çok seviyorum. Ne olur ikisinin imzalı fotoğrafını ya da msn.sini verin.

 172. Bence Ihlamurlar Altında çok güzel bir diziydi ama bitirmeniz iyi olmadı, çok üzüldük.

 173. Bu diziyi çok seviyorum. Gerçekten bu dizi güzel bir dizi. Tuba Büyüküstün’ü seviyorum, Bülent İnal’ı da. Gaziantepliler Ihlamurlar Altında’yı çok seviyor. Bereketli Halil.

 174. Lütfen Tuba abla bana msn adresini ver veya bana bir mesaj at lütfen. Lütfen bizi kendinden mahrum etme. Ihlamurlar Altında’da bitti. Biz ne yaparız sonra.

 175. Selâm, ben Özden. Dizi bitmesin diye çok dua ettim ama bitti. Ben Tuba Büyüküstün’ün hastasıyım. Tuba abla ve Bülent abi, sizleri çok seviyorum.

 176. Ben Ihlamurlar Altında’yı çok seviyorum. Keşke her gün gösterilse ne güzel olur. Ben en çok Tuba Büyüküstün’ü seviyorum. Bence Tuba Büyüküstün’le Bülent İnal çok yakışıyorlar. Onlar biran önce evlensinler.

 177. Bence bu dizi, nasıl öbür dizilerin (Meselâ Fırtına) oynayan bölümleri tekrar yayınlanıyorsa, Ihlamurlar Altındada her gün yayınlansın. Bunu çok istiyorum, eminim benim gibi bunu isteyen birçok arkadaşımız vardır.

 178. Bende arkadaşlar gibi Ihlamurlar Altında’yı çok seviyorum ve hayranıyım ama filmin bitmesine çok üzüldüm biraz daha uzatabilirlerdi ama yine de çok güzel bitti.

 179. Çok güzel bir kızsın. Sade ve duru bir güzelliğin var. Adeta büyülüyorsun, seni yakından görmek isterdim.

 180. Ihlamurlar Altında dizisini geçen yaz izlemeye başladım, çok beğendim. Aşırı güzeldi. Bülent İnal’ın hareketlerini, tipini ve dürüstlüğünü çok beğendim. Filiz ablayı da çok çok beğendim. Beni oldukça etkilediler. Diziyi sonuna kadar destekledim ve sonuna kadar izledim, bitmesine çok üzüldüm.

 181. Bence şimdiye kadar Kanal D’deki en güzel dizi. Dizide en güzel oynayanlar Filiz ve Yılmaz. Dizinin 80. bölümde bitmesine çok üzüldüm. 5 yıl sonrasının gösterilmesi bence olmadı, bana saçma gibi geldi.

 182. Ihlamurlar Altında beni anlatıyor. Bizim hikâyemiz ama bizimki devam ediyor hâlâ. Bitmesine çok üzüldüm; yine böyle bir dizi yayınlanırsa izlerim.

 183. Merhaba, Berlin’den Esra. Sizleri çok beğeniyorum. Yeni bir dizide yine beraber görmek istiyorum.

 184. Seni çok seviyoruz Tuba ablacığım, inşallah Bülent abiylede evlenirsin. Sana hayatın boyunca mutluluklar dileriz. Umarım bu yazıların hepsini okursun. Nida, yani benim msn adresim: nidasataf@hotmail.com, Alihan’ın ise: dr_alihan@hotmail.com Bu yazıyı ikimiz yazdık, senin ailece hayranınız. Seni öpüyoruz ve çoook güzelsin.

 185. Arkadaşlar merhaba, Ihlamurlar Altında çok güzel bir dizi. Filiz’in sesi önceden daha güzeldi ama şimdide güzel. Tuba Büyüküstün çok güzel bir kız ama Elif ölünce dizinin bitmesi lâzım diyor bazı kişiler. Arkadaşlar Elif başrollerin içindeydi ama sadece o değil başrol; Filiz, Yılmaz, Ömer’de başrol ve onlar diziyi devam ettirdiler. Tek kelimeyle süper bir dizi.

 186. Antep’te oturuyorum, 19 yaşındayım. Bir sahnede olsa oynatırsanız sevinirim, n’olur.

 187. Seni çok seviyorum Tuba abla. Çok hoş ve çok tatlısın. İnşallah hep mutlu olsursun. Bu arada bende senin gibi olmaya çalışacağım. Bende senin okuduğun bölümde okuyorum. İnşallah bana bir cevap yazarsın.

 188. Canımsınız, bu dizi niye bitti? Ben her bölümünü merakla beklerken bitti. İnşallah gerçek hayatta evlenirlerde bizide mutlu ederler. Dizinin finalindeki gibi bir yaşamları olur inşallah. Sizi çok seviyorum. Birbirinize hep aşkla bakın.

 189. Ihlamurlar Altında’nın bitmesine çok üzüldüm. Ben o dizinin hayranıydım ama eğer oyuncuları Tuba Büyüküstün ve Bülent İnal olmasaydı o dizi tutmazdı. Gerçekten çok reyting yaptı, tam Türk filmi tadında bir diziydi. Tuba Büyüküstün acayip güzel, bayılıyorum ona. Bülent İnal’ın karakteri tipine çok uymuş ve çok yakışıklı. Bende beraber çekilmiş posterleri var ama birbirlerine çok yakışıyorlardı. Ayrılmalarına çok üzüldüm, inşallah yeniden birleşirler.

 190. Sizi çok seviyorum. Bütün diziyi baştan sona kadar izledim. Yılmaz ile Filiz’i o kadar çoook beğeniyorum ki anlatamam. Filiz ile ablam Feride birbirine çok benziyor. Kim görse “Aynen Filiz’e benziyorsun” diyor. Dizi yayınlandığında siz ağlarken bende hep ağladım. Sizi çoook seviyorum. Hayranınızım, bir tek sizi seviyorum. Bahar Gül.

 191. Ben yine Bahar. Yılmaz gibi bende Yılmaz Güney’i çoook seviyorum. İkinizin tüm dizi ve filmlerinizi kaçırmadan, izledim. Keşke Filiz ile ablam görüşse, sizlerde göreceksiniz nasıl benzerdiklerini. Ablamda Yılmaz’ı çok seviyor. Bahar (Filiz) ***Yılmaz*** +++Bahar+++

 192. Ben Bülent İnal ve Tuba Büyüküstün hayranı birisiyim. Bülent abi, Tuba abla, sizi çok seviyorum. Bilgisayarım sizin resimlerinizle dolu. msn adresiniz varsa lütfen yazın.

 193. Keşke dizi devam etseydi. Tuba Büyüküstün hangi dizide oynarsa o diziyi izleyeceğim. Fanatik hayranıyım.

 194. Rıdvan, Tuba Büyüküstün bu sezon Asi adlı dizide oynayacak, Ekim’de Kanal D’de başlayacak.

 195. Size hastayım. Kısacası bence birbirinize çok yakışıyorsunuz, evlenin. Bence Filiz, siz birtanesiniz, esmer güzeliii.

 196. Biz Sinem ve Hewal kardeşler Tuba Büyüküstün’ü çoook seviyoruz, çoook güzel. Allah özene bezene yaratmış. Azra Akın’dan bile daha güzel. İnşallah yeni bir dizide seni görürüz.

 197. Ben Seren, Tuba abla çoook güzelsin. Yeni bir dizide oynayacakmışsın, Asi adında bir dizi, çok sevindim. Bana msn adresini verir misin, seni çok seviyorum.

 198. Tuğbaaam, ablaaam, bayılıyorum sana ama bu öyle sapıklık derecesinde değil, yanlış anlama n’olur? Hani varya bir kardeş, bir kuzen tadında. Ben Diyarbakır’da 2 yılım boyunca görev yaparken her Cuma akşamı seni izlemeyi bekliyordum. Sırf ailemden birini görebilmek ümidiyle. O kadar yakındın ki artık bana. Senden bir isteğim, eğer uğrarsan bu adrese, bir daha ve okursan mesajı, bana bir imzalı fotoğrafını göndermen. Başka hiç birşey değil! Bir ömür boyu mutlu olman ve yüzünün hiç eskimemesi dileğiyle. Zaten eskimezde. 🙂 Seni seviyorummm.

 199. Tuba Büyüküstün ve Bülent İnal tam evlenecekken yine ayrılmışlar, çoook üzüldüm. İnşallah barışırlar. Tüm aile olarak Tuba ve Bülent’i çok beğeniyorum. Birbirlerine de çoook ama çok yakışıyor. Tuba abla ve Bülent abi, babaannem ikinize de hayran vallahi, sizi gördümü hep ağlıyor. Hani Bülent abi sen ölecektin ya, Allah korusun o bölümde babaannem ve annem çok ağladı, gerçekmiş gibi. Tüm sülaâlemiz size hayran vallahi de billâhi de. Sizi nerede görebiliriz acaba? Sizi çoook ama çoook seviyoruz.

 200. Seni çok seviyorum Tuba abla, oyunculuğunu çok başarılı buluyorum ve daha da iyi yerlere geleceğini umuyorum. Güzelliğin bence tartışılamaz, çünkü çok duru bir güzelliğin var. Kısaca diyorum ki seni beğenmeyen aynaya baksın. 🙂

 201. Ben Ayhan Acar. Diziyi başından beri takip ettim ve beğeniyle izledim. Ben resmen Filiz’e aşık oldum. Geceleri yatarken, sabah kalkarken ve hatta rüyalarımda hep Filiz’i görüyordum. Her zaman içimde bir sevinç vardı. Ben Çankırı’dayım ve Filiz’i yakından görmek için İstanbul’a geldim. Amacıma tam ulaştım derken, yanına doğru hızlı adımlarla ilerlerken arabasına bindi ve gitti, bir daha göremedim. Tam 3 ay takip ettim ama ulaşamadım. Dizi bittiğinde ise içimde bir huzursuzluk vardi, yani tabiri doğru ise eridim, yemin ederim kilo verdim, zayıfladım. Mecburen memleketime gittim ama hâlâ içimde bir kıpırtı var. Ne olur msn adresimi yada telefon numaramı arayın, sadece sesinizi duymak istiyorum. Bir saniyeliğine de olsa, ne olur sabırsızlıkla bekleyeceğim. Asi dizinizde de size başarılar diliyorum. Numaram 0539 4054216. Ne olur arayın, sabırsızlıkla bekliyorum. Size ve çevirdiğiniz filmlere aşık olan Ayhan Acar.

 202. Dizi çok güzeldi, devam etseydi daha da güzel olacaktı. Benim merak ettiğim başka birşey var. Tuğba Büyüküstün ile Bülent İnal gerçek hayatta ayrıldılarmı, bilen varsa lütfen söylesin.

 203. Ben Tuğba Büyüküstün’ü çok başarılı buluyorum ve onu çoook seviyorum. Gözleri çok tatlı, hele güldüğü zaman bir başka oluyor. Tuğba Büyüküstün’ü Asi dizisinde çok başarılı buluyorum. Murat’la birbirlerine çok yakışıyorlar. Dizide Muratı da çok başarılı buluyorum ve ikinizi çok seviyorum. İnşaallah başarılı olursunuz.

 204. Ben Tuba Büyüküstün’ün en büyük hayranıyım, onu çok seviyorum. O benim biricik sevdiğim, onu canımdan daha çok seviyorum. Onu bir görsem bana yeter. Canım Tuba’m, canım Bülent’im, sizi çok seviyorum, sizi görsem dilim tutulur.

 205. Tuba Büyüküstün ve Bülent İnal ayrıldı. Bülent İnal, Hatırla Sevgili’deki kızla birlikte. Canım Tuba’m, hiç şüphen olmasın sen çok daha güzelsin.

 206. Tuba abla, çok seviyorum. Hayatta herşey gönlünce olsun. O kadar tatlısın ki sana bayılıyorum. Seni izlerken çok mutlu oluyorum. Dizide sen gülünce bende gülüyorum, sen ağlayınca bende ağlıyorum. Bülent abiyle çok yakışıyordunuz ama ayrılmışsınız. Senin için herşeyin hayırlısı. Sen dünya güzelisin ve yanlış anlamazsan eğer, sanırım senin üst ön iki dişin yamuk ama bir insana bu kadar yakışır. O bile sana ayrı bir güzellik katıyor. Seni çok seviyorum, sen birtanesin. Bazen evdekiler diziyi izlerken, “Ben erkek olsaydım kaçırırdım Filiz’i” diyorum. Herkes bana gülüyor. Çok fazla konuştum, seni çok seviyorummm. 🙂

 207. Bülent İnal’ı çoook beğeniyorum, çok da iyi oyuncu. Dizinin bütün bölümlerini izledim. Ihlamurlar Altında dizi oyuncularına sonsuz sevgiler.

 208. Ihlamurlar Altında dizisine hayrandım, final bölümünü gördüğüm zaman moralim bozuldu. Sanki o dizide ben oynuyormuşum gibi. Tuğba Büyüküstün ve Bülent İnal hayranıyım. Resimlerinizi şu anda telefonumda taşıyorum, çünkü ben böyle güzel, heyecanlı dizi izlemedim. Ihlamurlar Altında dizisinin oyuncularına saygılar, sevgiler sunarım. Şu anda da Asi’yi izliyorum ve çok da beğeniyorum.

 209. Ben Filiz’i çok seviyorum, birde Elif’i. Bu dizinin son bölümü çok güzeldi. D: Bu dizi niye kalktı, keşke hiç bitmeseydi, bunun için çok üzülüyorum. 🙁

 210. Ihlamurlar Altında dizisini çok seviyorum. Bazen ağlayarak bazende gülerek izliyordum, keşke bitirmeseydiniz. Ben bu dizinin tekrar yayınlanmasini istiyorum. Filizi çok seviyorum, Tuba ablanın msn adresini alabilir miyim? Diziniz bittiği için bende youtube’dan izliyorum. Seni çoook seviyorum Tuba abla, senin için bir slayt yaptım, hocamız çok beğendi, 100 verdi. Fotolarda çok güzel çıkıyorsun. Senin gerçek yüzünü görmeyi çok istiyorum. Umarım dileğim gerçek olur. Seni çok seven Manisa’dan Küboş.

Yorumlar kapalı.