Çemberimde Gül Oya

Çağan Irmak’ın yönettiği ve Selda Alkor, Kenan Bal, Özge Özberk ile Mehmet Ali Nuroğlu’nun oynadığı Çemberimde Gül Oya, Avşar Film yapımı TV dizisi olarak Kanal’D de gösterildi.
Feriha 25 yaşında modern yaşantısı olan bir kızdır. Hayatının kötü gittiği bir dönemde, çalıştığı dergi 1970’li yılların Türkiye’sini anlatan bir yazı dizisi hazırlamaya karar verir ve seyircinin uzun süre nedenini bilmeyeceği bir sebepten küs olduğu annesiyle bu röportajı yapmaya karar verir. 1970’lerin çalkantılı, zorlu ve naif yaşanan günlerine giden nostaljik bir yolculuk ve Feriha’nın ölen babası Mehmet’le annesinin aşk hikâyesi başlar.

Afiş / Soundtrack

“Çemberimde Gül Oya” üzerine 22 yorum

 1. Çemberimde Gül Oya gördüğüm en güzel dizi. Hikâyesi çok güzel ve de o dönemi çoook güzel anlatmış. Oyuncuları süper. Bu güzel dizi için Çağan Irmak’a çoook teşekkür ederim.

 2. Çok kaliteli bir dizi olmuş, her bölümü çok güzel. Kaçıranlar ve bir kez daha izlemek isteyenler için tekrar yayınlanmalı. O dönemi biz gençlere bir kez daha hatırlattıkları için tüm emeği geçenlere tekrar teşekkürler.

 3. Merhaba, benim yaşım 13. Dizi ilk yayınlandığında izlemedim, çünkü ben acıklı dizi sevmem. Sonra yazın tekrarlarını izledim ve şimdide Kanal Max’da tekrar izledim. 80’li yıllarda babamların neler yaşadıklarını, insanların düşünceleri yüzünden nasıl yargılandıklarını ve hiç sorgulanmadan nasıl hapse atıldıklarını, kısacası bana geçmişi gösterdiniz. Size çok teşekkür ederim. Sizi seviyorum, bu dizi benim gözlerimi açtı, size minnettarım.

 4. Selam, ben bu diziyi çok seviyorum. 1000 defa oynasa hiç sıkılmam izlerim. Hele o Çemberimde Gül Oya şarkısı, beni çok ağlattı. Buradan bütün oyunculara sevgimi gönderiyorum. Başta Bahattin abime.

 5. Harika bir dizi. Özellikle Mehmet Ali Nuroğlu çok iyi. Her bölümünde insanı etkileyen birşeyler var mutlaka. Saçmalamadan noktalanan nadir dizilerden biri, belki de tek. Tekrarları bile kendini izletebiliyor, daha ne olsun. Böyle dizilere ihtiyacı var bu ülkenin.

 6. Saçmalamadan tam tadında biten tek dizi diyebilirim. Oyuncular süper ve dönemi anlatışı çok güzel. Bence yazın tekrar verilmeli.

 7. Diziyi çoook beğendik, çok güzeldi. İnşallah tekrar yayınlanır.

 8. Selâm gerçekten mükemmel bir dizi. Hayran kaldım, lütfen tekrarını verin artık. Yeni çıkan dizilerden bıktık, tiksindik. Sizi çok seviyorum. Tekrarını verin; inanın daha onsekizimdeyim ama dizinize hayran kaldım. Teşekkür ederim, tekrar verin.

 9. O yıllar ancak bu kadar güzel anlatılabilir. Çağan Irmak’a yeniden hayran oldum. Aynı zamanda iki güzel oyuncuyu da bu sayede tanımış oldum: Özge Özberk ve Mehmet Ali Nuroğlu. Bu dizi inanılmaz olmuş ve günümüzde biz gençlerin siyasi olaylardan bu kadar uzak olması düşünüldüğünde bence tam yerinde ve harika bir bakış açısı. Bunun için teşekkürler.

 10. Görüp görebileceğim en güzel dizi. Harika dizi sayesinde hiç bilinmedik şeylerin ortaya çıkması süper. Bizim bilmediklerimizi anlatmadıklarını öğrendik. Çok özlüyorum, yine ekranlarda görebilsek süper olurdu.

 11. Harika bir film, konusu da süper. Sabahtan akşama kadar izleyebilirim, hatta tekrar yayınlansa hiç kaçırmadan izlerim. Özge Özberk’e ve özellikle Mehmet Ali Nuroğlu’na aşığım.

 12. Bu dizi süper ama hepsine bakamadım. Yeniden nasıl izleyebilirim, bilen varsa lütfen söylesin.

 13. O dönem ancak bu kadar güzel anlatılabilir. Çok güzel olmuş.

 14. Çemberimde Gül Oya güzel bir diziydi. Oyuncu kadrosu da iyiydi. Dedikleri kadar aşırı süper bir dizi değildi ama güzeldi.

 15. Bence çok güzeldi, ilginçti. Hep izliyordum, çok güzel bir diziydi.

 16. Hayatım boyunca izlediğim en güzel dizi; konusuyla oyuncularıyla ve tadında bırakılmasıyla. Dizi o kadar etkiledi ki bugün hâlâ unutmuyorum. Televızyonda o kadar basit şeylere defalarda ama defalarca yer verilirken bu dizinin tekrarlanmaması beni çok üzüyor. Tekrarlarını da sabah saatlerinde olmasını, güzel bir saatte tekrardan bu diznin verilmesini istiyorum. Dizide emeği geçen herkese ve Çağan Irmak’a çok teşekkür ediyorum.

 17. Bu dizi çok güzel, hikâyesi de öyle, çok beğendim ve bu dizi inşallah tekrar yayınlanır, şarkısıda bir başka güzel.

 18. İyi günler, ben Malataya’dan Mustafa Coşkun. Çemberimde Gül Oya dizisi gerçektten çok harikaydı. İnternetten devamlı seyrediyorum, bıkmadan izliyorum. Birde bu dizini kitabını çıkarmışlar, ben Malatya’da bulamadım. İstanbul’a da gitim, orda da bulamadım. Buradan arkadaşlara sesleniyorum, bu kitabı bulan yada okuyan varsa nereden aldığını bana da bildirmesini rica ederim. Mail adresimden bana ulaşabilirsiniz: orduzu_lu@hotmail.com Teşekkürler, iyi günler.

Yorumlar kapalı.