Maskeli Beşler Kıbrıs, İlk Vizyon Haftasında Gişede Birinci

2005 ve 2007 yıllarında vizyona giren, hem yurtiçinde hem yurtdışında büyük beğeni kazanarak yaklaşık 2.500.000 kişi tarafından seyredilen Maskeli Beşler İntikam Peşinde ve Maskeli Beşler Irak filmlerinin devam filmi olan Maskeli Beşler Kıbrıs, vizyona girdiği ilk hafta Türkiye’de en çok seyredilen film oldu. Arzu Film & Fida Film işbirliğinde gerçekleştirilen filmi Murat Aslan yönetiyor. Mehmet Ali Erbil, Peker Açıkalın, Şafak Sezer ve Cengiz Küçükayvaz’ın başrollerini paylaştığı film bir haftada 216.148 kişi tarafından izlendi.

 • Basın Bülteni
 • Film hakkında geniş bilgi için tıklayınız.
 • “Maskeli Beşler Kıbrıs, İlk Vizyon Haftasında Gişede Birinci” üzerine 4 yorum

  1. Sevgili Bir Dost,
   Sitemiz gelen bültenleri ve görselleri olduğu gibi yayınlamayı amaç edinmiştir. Çılgın Dersane Kampta filmiyle ilgili gönderilen veya gönderilecek bültenleri de aynen yayınlayabiliriz. İlginize teşekkür ederiz.

  2. Ben filmi izlemek istiyorum. Kıbrıs’a gelmedi ama güzel olduğuna eminim, çünkü Maskeli Beşler’in bütün filmlerini izledim, hepsi de birbirinden güzeldi. Kıbrıs’a gelince arkadaşlarla gideceğim.

  3. Maskeli Beşler’i ilk filmden itibaren seyrediyorum. Maskeli Beşler Kıbrıs’a da bugün gideceğim, onunda diğerleri gibi zevkli geçeceğine inaniyorum.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir