Winx Club: Kayıp Krallığın Sırrı

Iginio Straffi’nin yönettiği ve Iginio Straffi Straffi ile Sean Molyneaux’un senaryosunu yazdığı animasyon film Winx Club: Kayıp Krallığın Sırrı (Winx Club: The Secret Of The Lost Kingdom), 22 Şubat 2008’de Bir Film dağıtımıyla Filma Ltd. tarafından vizyona çıkarıldı.
Kötülerle yapılan savaşta Prenses Bloom’un ailesi ve gezegeni yok edilir. Dünyada kendisini evlât edinen aile tarafından, bir peri olduğunu öğrenene kadar sıradan bir kız olarak büyütülür. Peri güçlerini geliştirmek için gittiği Alfea Peri okulunda kendi gibi peri olan 5 arkadaşı ile Winx Club’ı kurar ve birbirlerine kenetlenerek kötülüğe karşı savaşırlar.

 • Basın Bülteni
 • Fotoğraflar
 • Web Sitesi
 • Fragman
 • IMDb
 • Diğer basın bültenlerine haberin devamından üzerlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Renkli Basın Bülteni

 • “Winx Club: Kayıp Krallığın Sırrı” üzerine 165 yorum

  1. Arkadaşlar gazetede gördüm, bu filmin şarkısını Grup Hepsi söylüyormuş, şarkının adı “Sen bir tanesin”miş, şarkının klibide yakında ekranda olacakmış.

  2. Arkadaşlar, Başak’ın dediği gibi filmin şarkısını Hepsi Grubu söyleyecekmiş; ben Hepsi’yi de Winx’i de çok seviyorum. İki sevdiğim bir arada olacak, çok sevinçliyim.

  3. Bu filmi ve klibi sabırsızlıkla bekliyorum, ikisinide çok seviyorum.

  4. Ben Winx Club’un sinema filmini sabırsızlıkla bekliyorum. 22 Şubat günü mutlaka Winx Club’ün filmine gideceğim, çünkü Bloom’u çoook seviyorum.

  5. Winx’in sinema filmini bende sabırsızlıkla bekliyorum. Feza Sineması’nda gösterilecek mi? Sinemada gösterilirse giderim, olmazsa yasal cd.si çıkınca alırım. Hepsi Grubu’nu da çok seviyorum ama en güzeli benim karakterim % 10 BlOoM

  6. Winx hayranıyım, filmine gitsem dünya benim olur. Onu çok seviyorum, özellikle Bloom’a bayılıyorum. Harikaaa. Zeynep.

  7. Beni bir Winx Club hayranı olarak tanıyın. Ben Winx Club kızlarını güzelliklerine göre şöyle sıraladım: 2. Bloom, 3. Nora, 3. Miusa, 4. Stella, 5. Tecna, 6. Layla.

  8. Arkadaşlar ben Winks ve Hepsi hayranıyım, keşke bir an önce başlasa.

  9. Arkadaşlar ben çok sabırsızım biran önce başlasada yeni bölümleri gelse. Ben Miusa’yı çok seviyorum, müziği de çok seviyorum, o benim bir tanem, bir tanem.

  10. Çok güzel bir film olduğunu düşünüyorum. Çünkü hem Hepsi Grubu var (muhteşem) hemde Winx Clup var ama en çok Hepsi’nin şarkılarını seslendirdiği için izleyeceğim. Bu arada Cemre’yi çoook seviyorum, onun içinde izleyeceğim. 🙂

  11. Ben Winx’i de Hepsi’yi de çok seviyorum. En çok da Stella ile Yasemin’i, o yüzden yaseminstella diyorum kendime herseferinde. 22 Şubat’ı sabırsızlıkla bekliyorum. youtube’den film son kısımlarını izledim. Bloom, annesi ile babasına kavuşuyor. Hadi artık gelsin, Winx’in vizyona girecek filmini de biz kızlar hep birlikte izleriz.

  12. Winx çoook güzel. Ben Stella’yım, neden hiç kimse Tecna’yı beğenmiyor. Bence çok güzel, yeni hali daha da güzel. Bence Hepsi çok güzel seslendirecek. Ben filmi izleyeceğim.

  13. Arkadaşlar bende Powertürk TV.de gördüm, Hepsi’nin Winx için şarkı söylediğini. Miusa’ya aşığım…

  14. Ben Winx Club’u çok seviyorum. 22 Şubat’ta babamla Kayıp Krallığın Sırrı filmine gideceğiz.

  15. Stella, Layla, Bloom, Flora’ya bayılıyorum ama en güzeli Stelle.

  16. Ben de Winx filmini sabırsızlıkla bekliyorum. Bilhassa Miusa’ya bayılıyorum. Geldiği gün gitmek istiyorum.

  17. Ben sinemaya yeğenimle gideceğim. Sizler gibi bende filmi çok merak ediyorum. Bu arada Hepsi’den Eren, Winx’den ise Flora’yı çoook seviyorum. 🙂

  18. Bloom’u ve de Yasemin’i çoook seviyorum. Sinemaya kuzenimle gideceğim. Sizler gibi çoook heyecanlıyız. 🙂

  19. Winx sinema filmini bende izleyeceğim. Dergisinde Hepsi Grubu var, süper. Bloom’u çok seviyorum.

  20. Winx filmini çok seviyorum. 22 Şubat’ın hemen gelmesini istiyorum. Bloom çok güzel, hepsi güzel. Hepsi Grubu kızları seslendirecek. Filme gitmek istiyorum.

  21. Benim adım Beyza, ben 22 Şubat’ta orada olacağım ve Bloom’u çok seviyorum.

  22. Hepsi Grubu filmde iki çeşit şarkı söyleyecekmiş, biri Sen Bir Tanesin, diğeri de Sadece Bir Kız. Sen Bir Tanesin adlı şarkıya şu an bir klip çekiyorlarmış. Winx Clup, Hepsi Grubu’na bir imza günü ayarlayacakmış. 🙂

  23. Yasemin çoook güzel. Aşkım, bebeğim benim. Winx dergisinde Hepsi var. Ben Hepsi Grubu’yla ilgili defter yaptım, şarkıları ve resimleri var, hem de çok. Winx Club’da en güzel Flora bence. Benim Hepsi’de sıralama olarak sevdiklerim Yasemin – Eren – Cemre – Gülçin, ya siz? Sizde bana cevap yazarsanız sevinirim. Ben Winx Club’u seviyorum ama filmine gidecek kadar değil. Asıl Hepsi Grubu’nu seviyorum. En çok da Yasemin’i, Mor Kelebeğim, Mor Çiçeğim benim.

  24. Hepsi Grubu bu filmde Sen Bir Tanesin ve Sadece Bir Kız adlı parçaları seslendirecek. Sen Bir Tanesin adlı parçaya videoklip çekiliyor.

  25. Winx çok güzel, özelliklede Stella ve Tecna, çok seviyorum onları. Onlara kötü sözler söylerseniz hepsi size geçsin.

  26. Ben en çok Stella’yı seviyordum ama artık en güzelleri Bloom. Hepsi’den Eren’i seviyorum.

  27. Ben Hepsi’yi de seviyorum, Winx’i de seviyorum. Çok heyecanlıyım, imza gününe de mutlaka geleceğim, çok mutluyum.

  28. Grup Hepsi’yi çok seviyorum arkadaşlar. Ben İstanbul Taksim’de Eren’i gördüm, hep Taksim’de oluyormuş.

  29. Winx’e bayılıyorum, hele Stella’ya müthiş hayranım. 22 Şubat’ı asla kaçıramam. Bloom’un gezegeni yok ediliyor. Çok heyecanlıyım. Siz, Winx ve Hepsi, onları çok seviyorum.

  30. Ben Winx Club’ü çok seviyorum, özellikle de Stella’yı.

  31. Winx’ten en güzelleri Bloom, Stella ve Layla çok güzel ama benim gibi en modaya düşkün olan tabiki Stella. Hepsi’dende her zaman Eren, çünkü giyimiyle konuşma tarzıyla ve sevdiği yemeklerle benim kopyam.

  32. Grup Hepsi’den Cemre’yi Winx’den de Stella’yı çoook seviyorum.

  33. Grup Hepsi’den en çok Eren’i seviyorum, Winx Club’dan en çok Flora’yı. İnşallah klipte Eren, Flora olur.

  34. Grup Hepsi’ye bayılıyorum, ayrıca Winx Club’a da. Hepsi’de en çok Eren’i beğeniyorum, Winx Club’da ise Layla’yı beğeniyorum.

  35. Winx Club’u çok seviyorum ama Hepsi kızlarından Eren’e bayılıyorum. Eğer ölümsüz olsaydım onun için ölümsüzlükten vaz geçerdim, bunu herkes bilsin. Birde Hepsi kızları imza günü yapacakmış, doğrumu? Nurşen, ben bu siteye yeni geldim, bende Eren’i çok seviyorum, imza günleri ve filmin gösterimi nerede olacak, biliyorsan lütfen cevap yaz.

  36. Kayıp Krallığın Sırrı, 22 Şubat Cuma’ya geliyor ve daha 1 ay var Şubat’a. Bu yüzden 23 Şubat’ı sabırsızlıkla bekliyorum, haftasonu olduğu için.

  37. Arkadaşlar, tavsiyem 22 Şubat’ta gidip Winx Club: Kayıp Krallığın Sırrı adlı filmi izleyin ve ne gördüyseniz bütün detayına kadar yazmayı unutmayın lütfen.

  38. Ben Winx ve Grup Hepsi’nin kızlarını ayırt etmiyorum. Çünkü bütün kızlar birbirinden güzel ve şeker kızlar. Benimle aynı görüşte olanlar lütfen yazsınlar.

  39. Ben Hepsi Grubu’ndan en çok Eren’i seviyorum, Winx’ten de Bloom’u. Hepsi Grubu söyleyecekmiş şarkılarını. Üstelik Winx’in yeni bir dergisi var, büfeden almıştım. Filmin adı Kayıp Krallığın Sırrı, 22 Şubat’ta, öyle yazıyor dergide. Kaçırmam ben bu filmi.

  40. Kesinlikle gitmem gerek. Winx Clup’un dergisini aldım. Bloom süper.

  41. Ben 27.01.2008’de Grup Hepsi’nin konserine gittim, süperdi.

  42. Winx’i çok seviyoruuum. En çokda Stella’yı seviyorum. Hepsi’de de en çok Yasemin’i seviyorum. Hepsi, Bir Kız diye bir şarkı söyleyeceklermiş, Öykü diye bir arkadaşım söyledi, babası sinema yazarı. Hepsi’ye bayılıyorum. 22 Şubat’ta sinemalarda, kaçırmayınnn.

  43. Ben Winx’i çok seviyorum. Onlara hayranım. Kayıp Krallığın Sırrı’nı çok merak ediyorum Flora, Stella, Layla ve Bloom çok güzeller.

  44. Ben Hepsi’yi hiçmi hiç sevmiyorum ama Winx’e bayılıyorum, o yüzden 22 Şubat’ta sinemaya gideceğim. 😀

  45. Ben Hepsi Selena’yı sevmiyorum ama Winx Club’e bayılıyorum ve çok seviyorum. Kayıp Krallığın Sırrı’nı izleyeceğim.

  46. 22 Şubat’ta orada olacağım. Winx’e ve Hepsi’ye bayılıyorum. Onlara buradan çok selâm. Şarkılarılarını daha dinlemeyenler varsa hemen tıklasın, çünkü Hepsi harikaaa. Herkese selam.

  47. 22 Şubat’ta sinemaya gitmek için annemin yakasını bırakmayacağım.

  48. Ben Hepsi ve Winx’i çok seviyorum, bu haberi duyunca çok sevindim, çok mutluyum.

  49. Ben Winx ve Hepsi’yi çoook seviyorum, bu yüzden sinemaya kesinlikle gideceğim. Bu arada ben Yasemin ve Miusa’yı çok seviyorum. 🙂

  50. Sizleri çok seviyorum, inşallah Karabük’e de gelirsiniz.

  51. Ben Gözde. Bloom’u çok seviyorum. Onu seven herkes 22 Şubat’ta gösterilecek sinema filmine gelsin. Tabi diğer kızları sevenlerde.

  52. Şubat ayına girdik, Winx’in filmine gideceğim. Winx’i çoook seviyorum, özellikle de Layla’nın hayranıyım, ayrıca Cemre’yi de çoook seviyorum. Filme hepinizi bekliyorum. 🙂

  53. Evet Şubat ayına girdik. Winx’in filmine gideceğim. Bu yüzden çok mutluyum. Winx Club’tan Bloom ve Miusa’ya bayılıyorum, Hepsi’dende Cemre ve Yasemin’e bayılıyorum. Hepinizi filme bekliyorum.

  54. Bütün Winx hayranlarına selâm. Öncelikle Grup Hepsi’ye ve Flora’ya bayılıyorum. 22 Şubat’ın gelmesini hayranlıkla bekliyorum.

  55. Kayıp Krallığın Sırrı filminin gelmesini merakla bekliyorum.

  56. Ben bu filmle ile ilgili hiç birsey yazmıyorum. Bence Stella çok güzel, Bloom hiç ama hiç güzel değil, ayrıca Hepsi’nin seslendirmesi çok hoşuma gitti.

  57. Ben Bloom’u çoook seviyorum. Sinema filmine gideceğim. Herkes gitsin. Bloom harika.

  58. Arkadaşlar, Winx’in İtalyanca şarkılarını dinlediyseniz bilirsiniz, Sadece Bir Kız adlı şarkı Tu Puoi Credere in te, Sen Bir Tanesin ise Unica olacak. Bu arada Blooom sana bayılıyorum, sen benim aşkımsın, seni Sky’dan bile daha çok seviyorum.

  59. Stella’yı çok seviyorum ve 22 Şubat 2008’de de filmine gideceğim. Benim herşeyim Stella’lı, yani yataktan tut yelpazeye kadar Stellalı yani. Yatağım, yelpazem, kalemim, kalemtraşım, ödev defterim, vb.

  60. Winx’i çok seviyorum, hep Winx Clup’a giriyorum ve Stella’yla Flora’yı çok seviyorum.

  61. Winx Club’ı seviyorum. Hepsi Grubu’nun şarkılarıyla birleşince çok daha güzel oldu.

  62. Ben Winx’e bayılıyorum, özellikle Bloom’a. Bloom ve Stella’yı çok seviyorum, filmi kesinlikle izlemem lâzım.

  63. Merhaba, benim adım Sena Melek, ben Winx gibi olmak isterdim. Çünkü ben çok değerli bir kızım, herkesi sever, sayarım. Herkese iyi günler dilerim.

  64. Ben Winx Club’u çok seviyorum. Bloom seni unutmadım ama şarkıları High School söylemeli, çünkü onların sesi daha güzel.

  65. Vallahi ben bu filme gideceğim, çünkü Winx Club oynuyor. Birde en önemlisi Grup Hepsi’nin seslendirdiği şarkılar varmış, gitmessem ölürüm.

  66. Hepsi Grubu’nu çok seviyorum, Winx Club’ı da çok seviyorum. İyikide bu filmi yapmışlar. Çok heyecanlıyım, keşke Winx’ler gerçek yüzleriyle oynasalar ama ben gerçek yüzlerini gördüm. Güzel olanlar Layla, Flora ve Stella, çirkin olanlar Bloom, Tecna ve Miusa. Onlar iğrençler ama yinede beğendim.

  67. Merhaba arkadaşlar, ben Stella’ya bayılıyorum. Dört tane daha var: Miyusa, Bloom, Flora, Layla. Hepsi’den de Yasemin’e bayılıyorum, zaten ismim Yasemin.

  68. Ben hem Hepsi Grubu’nu hemde Winx’i çoook seviyorum ve filmi sabırsızlıkla bekliyorum ve çoook heyecanlıyım.

  69. Bu film çoook güzel olacak. Bloom, aşkım seni çok seviyorum. Sinemada harika olacaksın, harikasın Winx

  70. Bende Winx Club: Kayıp Krallığın Sırrı filmini sabırsızlıkla bekliyorum, Hepsi’yi çoook seviyorum ve Bloom ile Flora’ya da bayılıyorum, dergisini de aldım, herşeyleri çoook güzel. 🙂

  71. Bloom’u çoook seviyorum, Flora’yı sevmiyorum, aşkım Bloom, I love Bloom and Merve. Aşkııım Bloom.

  72. Siteniz çok güzel. Kayıp Krallığın Sırrı filmine gideceğim.

  73. Siziii çoook seviyoruuum. Stella’yı, Bloom’u, Flora’yı çoook seviyorum.

  74. Winx gerçekten çok güzel ama ben Miusa’ya bayılıyorum, kimse Miusa olamaz, çünkü o benim. Hatta Miusa’yı tanıtan bir msn’em bile var. Miusa’yı öylesine çok seviyorumki yaz yaz anlatamam. Hepsi’den ise Cemre hayranıyım, inanınki sizden daha fazla seviyorum.

  75. Ben en çok Flora’yı seviyorum. 22 Şubat’ı merakla bekliyorum. Site çok güzel, birde Kayıp Krallığın Sırrı’nın çok güzel bir film olacağına inanıyorum.

  76. Siteniz iyi ama biraz daha tanıtılmalı, güzel olmuş. Ben Flora’yı çok seviyorum. Kısacası Bloom, Stella, Flora, Layla, Miusa, Tecna’yı çok seviyorum.

  77. Bloom’u çoook seviyorum, o benim aşkım. Flora’yı da hiç sevmem, bence Bloom, Flora’dan çok güzel. Bloom’u çok seviyorum, o benim aşkııım. Winx’in filmini heyecanla bekliyorum, mutlaka gideceğim. Bütün Winx’lere selâmlar. Öpücüklerimle.

  78. Ben Kayıp Krallığın Sırrı filmini sabırsızlıkla bekliyorum. Şubat sayısını aldığımda hemen içinde filmle ilgili şarkı varmı diye aradım ve Sadece Bir Kız şarkısını buldum. Şarkısının güzel olduğu gibi filminde güzel olmasını diliyorum. Bloom, Stella, Flora, Tecna, Miusa, Layla acaba filmde nasıl çıktılar. Onları çok seviyorum, keşke kahramanlar gerçek olsa.

  79. Ben Winx filmine gideceğim. En çok Bloom’u seviyorum. Benim herşeyim Winx’li, Bloom,lu. Hepsi Grubu’ndan Eren ve Gülçin’i seviyorum.

  80. Site gerçekten çok ama çok güzel. Sizi çokmu çok seviyoruuum.

  81. Bence süper bir film, hem karakterler açısından, hemde Grup Hepsi’nin seslendireceği 2 şarkı olduğu için. Bu arada ben Winx’ten Flora ve Miusa’yı, Trix’ten Stormy, Hepsi Grubu’ndan da Eren ve Gülçin’i çok seviyorum. 🙂

  82. Ben Winx’den Miusa ve Bloom’u seviyorum. Grup Hepsi’yi kimse benden çok sevemez.

  83. Size hayranım Winx Club, size de Hepsi. Size aşığım, sizi görüp, öpüp sarılmak istiyorum. Ben Bloom’u ve Miusa’yı çok seviyorum, hatta Gülçin, Yasemin, Cemre ve Eren’e aşığım, ayrıca onların, yani Hepsi Grubu’nun seslendirdiği her film güzeldir, hatta süper, bununda süper ve güzel olacağını umuyorum. Hepsi Grubu’nu çoook öpüyorum, onlara aşık olduğumu yine söyleyeyim. 🙂

  84. Winx Club’a bayılıyorum, ayrıca Stella’yı seviyorum. Yanımda Zübeyde var.

  85. Winx’e bayılıyorum. Bloom’a hayranım. Elazığ, Sürsürü Mah, Kırgızlar sokakta oturuyoruz. Tofaş’ın karşısı, okulum Evrenpaşa. Brets’e, Selena’ya, Barbi’ye de bayılıyorum, Hepsi’ye de. İnşallah doğum günümde Bloom Elazığ’a, evimize gelir. Doğum günüm Ekim’in 11’inde. Canım Bloom’um, annemin adı Arzu, babamın Levent.

  86. Ben Winx’i çoook seviyorum, özellikle de Stella’yı. Stella’yı sevenlere teşekkür edip, kutluyorum.

  87. Ben Winx’e bayılıyorum, hele Bloom’u, onu çoook seviyorum.

  88. Bende Winx’i çok seviyorum ama daha çok Hepsi’yi seviyorum, o yüzden gideceğim.

  89. Ben Winx Clup: Kayıp Krallığın Sırrı filmine gidemedim ama kitaplarının hepsini aldım. Bu arada filmde en güzel kız bana göre Flora’dır. Bu arada ben Begüm, Keşan’da oturuyorum, 9 yaşındayım, 3 B sınıfına gidiyorum. Herkese iyi günler diliyorum.

  90. Bunu arkadaşıma tavsiye ettim, daha doğrusu kuzenime. İzin verirseniz bu siteyi sık kullanılanlara ekleyeceğim, bu site çok güzel.

  91. Winx’i çoook seviyorum. Kayıp Krallığın Sırrı’nın cd.sini bekliyorum ve Bloom ile Stella’yı çoook seviyorum.

  92. Ben Stella’yı herkesten çok seviyorum. Kalemim, silgim, defter kaplarım, yatağım, saatim, çarşaflarım, yorganlarım, masa üstünde hep Stella var, Stella’nın posterleri dolu. İşte her şeyim Stella’lı. Ben Stella’nın hayranıyım, çok tatlı, çok şeker, çok sevimli. Bu arada filmine gittim ve 10 kitabını da aldım.

  93. Ben Winx Clup: Kayıp Krallığın Sırrı’na gittim, tüm sahneler muhteşemdi ama bence filmin devamı olacak. çünkü sonunda eski üç çağ cadısı Trix’lerin içine girdi. Sky, Bloom’a yüzük taktı ama bence film güzeldi. Hürriyet Gazetesi ile verilen Winx kitaplarının on serisinide aldım.

  94. Ben bu filmi izlemedim ama izlemem gerek. Hepsi Grubu’na çok teşekkür ediyorum. Bu Sensin şarkısı çok çok güzel. Bloom’u çok seviyorum. Bu fimi yapanlara çok çok teşekkürler.

  95. Ben sizi çok seviyorum. Aranızda en güzeliniz Tekna. Tekna seni çok seviyorum. Ablamda Miusa’yı çok seviyor. Winx’lerin gerçek yüzünü gördüm. Ablam, gerçek yüzünü görünce Layla’yı çok sevdi. Eskiden en sevdiğim kişi Stella’ydı ama çok abartı. Ablam bana “Bence sen Tekna ol” dedi ve bende Tekna oldum. Arkadaşım Ceren bana Tekna’nın resmini verdi, ablama da Miusa’yı verdi. Sizi çok seviyorum, şimdilik hoşçakalın.

  96. Ben Winx Club’un hayranıyım ama sadece fragmanını izledim. Bütün kahramanlarına bayılıyorum.

  97. Bence burada herkesten en iyileri Bloom, Flora ve Stella. Sizi çok seviyorum ama Bloom’u daha çok seviyorum.

  98. Ben hep aynı şeyleri diyebilirim ama ben Bloom’u çok seviyorum. Hepsi’den Yasemin’i çok seviyorum. Ayrıca Winx’den Rivın ve Brendi çok yakışıklı.

  99. Winx Club’u, Stella, Bloom, Tekna, Miusaya, Layla, Flora, onları çoook seviyorum.

  100. Bloom’u, Flora’yı, Stella’yı, Miusa’yı, Tecna’yı ve en son Layla’yı çok seviyorum. Kayıp Krallığın Sırrı’nın kitabını okudum, çok güzel. Orada Layla beni gururlandırdı. Winx’i çok seviyorum; diğer filmlerini sabırsızlıkla bekliyorum.

  101. Ben Winx Club’ü seviyorum. Bence her kanalda oynatılmalı. Herkes çok sevinir. Winx Club’de en güzel Flora.

  102. Sevgili Bloom, seni çok seviyorum. Ben sizin aranızda en çok seni seviyorum. Adım Özlem.

  103. Ben Boloom ve Stella’yı çok seviyorum. Winx filmini izlemedim ama filmi izlemem gerekiyor. Sky çok yakışıklı.

  104. Hepsi’den en çok sevdiğim kişi Eren Bakıcı. Lütfen Elazığ’da konser verin.

  105. Ben Winx’den en çok Stella’yı seviyorum. Hepsi’den ise Gülçin’i. Biliyorum Gülçin’i en az seviyorlar çünkü internetten baktım ama ben onu çok seviyorum. Aslında hepsi birbirinden güzel.

  106. Stella, Flora, Bloom, Layla, Tecna, Miusa, sizi çok seviyoruz, hergün izliyoruz. Ben sizin hayranınızım.

  107. Çoook güzel bir site yapmışsınız, hepinizin ellerine sağlık. Yazan Bloom’cu Aslı.

  108. Stella, aşkım Merve hayatında hiçbir zaman ayrımcılık yapma. Doğruları yazmışsın cümlenin sonunda. Ona bakarsan bende Bloom ile Miusa’yı çok seviyorum ama hepsi benim gözümde prenses.

  109. Winx Club: Kayıp Krallığın Sırrı televizyonda ne zaman yayınlanıyor?

  110. Stella’ya bayılıyorum. Aşkım Stella ama öbür kızlarda güzel.

  111. Winx benim canım. Bloom, Flora, Stella, hepsini çoook severiz.

  112. Winx’in bütün eşyaları bizde var. Sizi kıskandırmak için söylemiyoruz. Winx’i çoook seviyoruuuz. Bütün Winx çıkartmaları var. Posterleri, dergileri, dolapları, kısacası her şeyi. Ne söylerseniz var. Bloom ve Flora hayranlarıyız. Öyle çok seviyoz ki odamız Winx dolu.

  113. Winx Clup’ta en en en güzel Bloom. Bloom seni seviyoruuum…

  114. Sizi çok seviyorum. Arkadaşlarım ve ben sizin hayranınızız. Hepinizi seviyorum.

  115. Flora’yı çok seviyorum, ona aşığım. 22 Şubat’ta Winx Club: Kayıp Krallığın Sırrı filmine gittim. Gerçekten çok güzeldi. İzlemek için Olivium’a gittik. Winx’in en güzel kız sıralaması: 1. Flora, 2. Bloom, 3. Stella, 4. Layla, 5. Tecna, 6. Miusa. Ben öyle yaptım. En şeker Pixie sıralaması: 1. Chatta, 2. Locette, 3. Amore, 4. Tune, 5. Piff, 6. Digit. Flora, I love youuu.

  116. Flora’yı çok seviyorum, onun resimleri odamın her yerinde. Muck muck muck.

  117. Bence güzel bir site ama daha fazla resim olması daha iyi olur. Ben Flora’nın hayranıyım, tabi diğerleri de güzel sayılır. Onlarda güzel ama bu da benim seçimim. Sitenize değişikler yaparsınız memnun olurum.

  118. Ben Grup Hepsi’nin aşığıyım. Benim sıralamam: Gülçin, Yasemin, Eren, Cemre’dir. O, Yasemin, Eren, Cemre, Gülçin diyen kızın cevabı…

  119. Winx kızlarının hepsini çok ama çok seviyorum. Umarım ki bütün herkes bu filmi izlemiştir, gerçekten çok güzel bir film. Keşke bende Winx kızı olsaydım. Bütün dergilerini aldım okuyorum, herkese tavsiye ediyorum. Hepsi Grubu da epey bir uğraşmışlar bu şarkı için, onları da unutmamak gerekir.

  120. Winx’den Stella’yla Layla’yı, Hepsi’den Gülçin’le Eren’i seviyorum.

  121. Sevgili Muisa seni çok seviyorum. Senin gibi müzik dinlemeyi çok seviyorum.

  122. Şu ana kadar izlediğim, gerçekten ama gerçekten en güzel filmdi. Grup Hepsi şarkılarıda çok güzeldi.

  123. Arkadaşlar Winx Club’un filmini aradım yok. Sadece Türkçe yok, İngilizce, Almanca vardı. Siz izlemek istiyorsanız sinemaya gidin.

  124. Winx Club’u çok seviyorum ama izleyemiyorum, çünkü artık hiç bir yerde oynamıyor, canım sıkılıyor. Lütfen yeniden gösterime çıkarın, lütfen.

  125. Lütfen Winx Club: Kayıp Krallığın Sırrı filmini bir kez daha oynatın.

  126. Ben eskiden Bloom’u seviyordum. Şimdi hem Miusa, hem Tecna’yı seviyorum. İnşallah Winx filmi vizyondadır. Hâl izleyemedim. Çok üzülüyorum izleyemediğim için. Ne büyük şanssızlık.

  127. Winx, siz benim gördüğüm en güzel grupsunuz, sizi seviyorum. Filminizi sinemalarda bekliyorum.

  128. Ben Stella, Bloom ve Flora’yı seviyorum. Hepsi’den ise Gülçin’i.

  129. Stella ve Bloom’u çok seviyorum. Tüm Kayıp Krallığa bayılıyorum. Hepsi’den ise Yasemin ve Cemre’yi ama en çok Winx’i seviyorum.

  130. Arkadaşlar ben Hepsi’den Yasemin’i seviyordum, hâlâ seviyorum ama tabiki Cemre’nin de hayranıyım. Onların fan sitesine girince onlara ulaşamıyorum. Ayrıca Winx’in filmi tekrar vizyona gelsin lütfen.

  131. Süper çoook sevdim. Ne olur Winx Club: Kayıp Krallığın Sırrı filmini bir daha gösterime çıkarın.

  132. Winx’i çok sevdim. Özellikle de Bloom’u. Kayıp Krallığın Sırrı çok güzel.

  133. Ben sabırsızlıkla bekliyorum. İçlerinde bence en güzeli Flora. Onları çok seviyorum. Bence sizde kaçırmayın.

  134. Arkadaşlar bu siteden birşey beklemeyin, burada sakın vakit kaybetmeyin.

  135. Arkadaşlar ben de buraya yorum yazmaya başladım. Yorum yazmayı çok seviyorum. Bu site çok güzel.

  136. Bu film çok güzel, çok beğendim. Film yapımcılarına teşekkür ederim, başarılar dilerim.

  137. Çok beğendim. Filmi yapana ve üretene sevgiler, saygılar. Herkese başarılar.

  138. Ben Winx Club’ten en çok Stella’yı seviyorum. Bütün eşyalarım Stella’lı. Kalemim, silgim, boya setim, defter kaplıklarım, ödev defterim, nevresimim, saatim, kolyem, tokam, yapbozum, lalem, kutum, kalemliğim, Winx’li şortum ve tişörtüm. Bakın herşeyim Winx’li. Çok şanslıyım. Daha birçok Winx’li eşyam var ama sığmadığı için yazamadım.

  139. Ben Winx’e bayılıyorum. Winx Club’ün en sevdiğim bölümü Kayıp Krallığın Sırrı. Ve en çok sevdiğim Bloom ile Stella. Özellikle Bloom’u çok seviyorum. Kayıp Krallığın Sırrı müthişti, bir daha izlemek isterim. O kadar güzel ki! Harika! Winx Club’ü çoook seviyorum!

  140. Ben de Flora’yı aşkım gibi seviyorum, babamla ben Winx Club: Kayıp Krallığın Sırrı filmini sinemada seyrettik.

  Yorumlar kapalı.