Ustalara Saygı’da Bir Büyük Aktör: Münir Özkul

Beşiktaş Belediyesi Kültür Sanat Platformu tarafından düzenlenen Ustalara Saygı etkinliklerinde üçüncü dönem, 17 Aralık 2007 Pazartesi akşamı gerçekleştirilecek olan Münir Özkul gecesi ile devam ediyor. Münir Özkul’un da bizzat katılacağı gece, saat 20:00’de Melih Cevdet Anday Sahnesi’nde (Akatlar Kültür Merkezi) yapılacak. Filmsan tarafından hazırlatılan Münir Özkul filminin galasının da gerçekleştirileceği etkinlikte, sanatçının çeşitli yönlerini, dostları ve çalışma arkadaşları anlatacaklar. Faruk Şüyün’ün hazırladığı ve yöneteceği geceyi Gülsen Tuncer sunacak.

 • Basın Bülteni
 • Yüksek çözünürlüklü fotoğrafa haberin devamından üzerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  Gülsen Tuncer, Türkan Şoray’la Suna Filminde

 • “Ustalara Saygı’da Bir Büyük Aktör: Münir Özkul” üzerine bir yorum

  1. Gecede söz alacağı duyurulan bazı isimler maalesef türlü bahanelerle gelmemişlerdi. Bazılarını anlamak mümkün ama “çekimlerim dolayısıyle maalesef katılamıyorum” gibi bahaneler insanı gerçekten üzüyor. Bu çekimlerin tarihleri herhalde bellidir ve çekiminiz dolayısıyla geceye katılmayacaksanız önceden söylersiniz, katılacağınız duyurulmaz.
   Rıfat Ilgaz’ın oğlu Aydın Ilgaz konuşmasına Cumhurbaşkanı, Başbakan, Meclis Başkanı, vekiller ve sanatçılara sitem ederek başladı, geceye katılmadıkları için. Fakat programdan haberdar edilip edilmedikleri bile meçhûl bu devlet büyükleri bir yana Beşiktaş Belediye başkanı bile yoktu salonda. Yine de Sırrı Gültekin’in, Erol Günaydın’ın, Ülkü Erakalın’ın orada bulunmasıyla harika bir gece yaşandı kanımca.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir