Son Ders: Aşk ve Üniversite

Mustafa Uğur Yağcıoğlu ile Iraz Okumuş’un yönettiği ve Ferhan Şensoy, Ece Uslu, Kaan Urgancıoğlu ile Durul Bazan’ın oynadığı Son Ders: Aşk ve Üniversite, 08 Şubat 2008’de 35 Milim Filmcilik dağıtımıyla Renkler Sanat tarafından vizyona çıkarıldı.
Yurt dışından gelen bir Türk öğretim görevlisi üniversitedeki müfredatla sınırlı kalmaz. Yeni hoca, “İlk dersimiz kimsenin buradan alınacak derse ihtiyacı olmadığı” diye başlar. Ancak öğrencilerin ve özellikle de bir tanesinin onu fark etmesi ile bambaşka bir dünya açılır önlerinde. Saffet Hoca’nın geçmişi ile üniversite öğrencisi Ulaş’ın hayatı garip bir şekilde kesişir.

 • Basın Bülteni
 • Fotoğraflar
 • Web Sitesi
 • Fragman
 • IMDb
 • sadibey.com yazarlarının röportajlarına ve diğer basın bültenlerine haberin devamından üzerlerine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

  sadibey.com Yazarlarının Röportajları

  Gizem Ertürk Yazıyor
  Serdar Akbıyık Yazıyor

  Diğer Basın Bültenleri

  Son Ders Filminin Yönetmen ve Oyuncuları 16 Şubat Cumartesi Günü Capitol Sinemaları’nda
  Gala’ya Son Ders ve Semum Konuk Olacak
  Son Ders Filminin Fragmanı İnternette
  Ön Basın Bülteni 2
  Ön Basın Bülteni 1

 • “Son Ders: Aşk ve Üniversite” üzerine 2 yorum

  1. Ben Son Ders’i izledim. Çok hoş bir film, hastası oldum. Sinema salonu doluydu, ağladık, çok güzel bir film olmuş. Mustafa Uğur Yağcıoğlu’na teşekkür ederiz. Senaryo süper. Tabi yönetmenler M. Uğur Yağcıoğlu ve Iraz Okumuş, oyuncular süper ama Hakan ölmeyecekti, ona çok üzüldük. 🙁

  2. Bizde izledik, gerçekten çok etkilendik. Bir öğrenci olarak 1 ay önce izlediğim filmin etkisinden hâlâ çıkamadım. Hâlâ ders çalışma isteğim var ama Hakan ölmemeliydi. 🙁 Filmde hem aşk, hem okulla ilgili şeyler vardı. Güzeldi, hoştu. Böyle filmler olmalı. Yapımda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

  Bir Cevap Yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir