Beyaz Melek Filminin Afişini Sinemaseverler Seçiyor

Mahsun Kırmızıgül’ün senaryosunu yazıp yönettiği iddialı filmi Beyaz Melek’in afişini sinemaseverler belirleyecek. Filmin internet sitesindeki afişlerden tercih edilenin numarası verilen e-posta adresine bildiriliyor.
Ali Sürmeli, Yıldız Kenter, Cezmi Baskın ve Mahsun Kırmızıgül’ün oynadığı Beyaz Melek, 16 Kasım 2007’de sinemalarda gösterime girecek. Film iki insanın birbirine duyduğu aşkı değil, bir grup insanın hayata ve birbirlerine duyduğu aşkı ve sevgiyi anlatıyor. Filmde, doğudan batıya, mekteplisinden köylüsüne, gencinden yaşlısına sevginin her türlü motifi hem duygusal hem de esprili bir dille anlatılıyor.

1 – 2

3 – 4

5 – 6

7 – 8

9 – 10

11 – 12

13 – 14

“Beyaz Melek Filminin Afişini Sinemaseverler Seçiyor” üzerine 6 yorum

  1. Mahsun Kırmızıgül’ü yaptığı filmden ötürü kutluyorum. Vizyona girmesini dört gözle bekliyorum. Fragmanı süper, eminim filmde öyledir. Şimdiden rekor kıracağı belli. Tekrar kutluyorum.

  2. Filmin afişlerinin hepsi güzel, özenle seçilmiş ama bence 13 numaralı afiş daha uygun. Sizce?

  3. Öncelikle ben bir Mahsun Kırmızıgül hayranıyım. Öyle böyle bir hayranlık değil. Mahsun Kırmızıgül’ün yaptığı her iş mükemmeldir. Eminimki buda mükemmel olacaktır. Ona güveniyorum. Olmasada üzülmesin, çünkü bizler onun hayranları olarak her zaman yanındayız. İnşallah tutar, başarılı olur. Filmin rekor kırmasını ve Mahsun Kırmızıgül’ün gündemden günlerce inmemesini istiyorum. Mahsun abi sen her zaman bir numarasın. Çizgini hiç bozma, seni her zaman seveceğiz, ölene kadar. Piyasada imparator olarak geçinen kişilerden değilsin sen. Çünkü sen Türkiye’nin gerçek imparatorusun unutma abi. Başarılarının devamını diliyorum. Yeni albümüde sabırsızlıkla bekliyorum. Saygılarımla. Ziya Kan.

  4. Bence birinci afiş harika, öylece kalsın, hem içinde tüm oyuncuların resmi var. Resmi ilk görenler için güzel bir intiba oluşturur.

  5. Mahsun Kırmızıgül’ü kutluyorum. Filmi bugün izledim ve çok başarılı buldum. Tabi oyuncu kadrosuda son derece başarılı kişilerden oluşuyor. Filmde en çok Kürtçe konuşmalardan ve Kürtçe çalınan ezgiden etkilendim. 2 numaralı afiş çok başarılı bence, tam bir Beyaz Melek. Film özellikle gençler tarafından kesinlikle izlenmeli diye düşünüyorum. Önemli Not: Filmi izlemeye giderken yanınızda mendil götürmeyi unutmayın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir