Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı’nın Oyuncuları İstanbul’u Geziyor

Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı’nın, oyuncuların katılımıyla 07 Ağustos Salı akşamı Kanyon Cinebonus Sinemaları’nda gerçekleşen İstanbul galasına filmin hayranları büyük ilgi gösterdi. Filmde Harry Potter’ın ilk aşkı Cho Chang rolünde oynayan Katie Leung ile yaramaz ikizler Fred ve George Weasley karakterlerini canlandıran Oliver ve James Phelps galanın yorgunluğunu bugün İstanbul’u gezerek atıyorlar. Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı tüm Türkiye’de 10 Ağustos Cuma günü vizyona girecek.

“Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı’nın Oyuncuları İstanbul’u Geziyor” üzerine 25 yorum

 1. Harry Potter’ı çok seviyorum. Çok yakışıklı, filmlerinin hepsini de izledim. Çıkan bütün kitapları var bende. 🙂

 2. Harry Potter’ı çok seviyorum, bütün filmlerini sinemada izledim ve bütün DVD.lerini aldım. Daniel ve Emma’yı çoook seviyoruuum.

 3. Harry Potter’i çok ama çok seviyorum. Bütün filmlerini hiç kaçırmadan sinemada izledim. Ayrıca Ron ve Harmoni’de çok seviyorum. Bütün kitaplarını okudum, DVD.lerine bir daha baktım. Harry Potter’in bütün fimlerinin bilgisayar oyunlarını aldım, sürekli oynuyorum. Kısacası Harry Potter ve arkadaşlarını çok seviyorum.

 4. Çok tatlı, I love you Harry. İnşallah Kayseri’ye gelir. Bende tüm kitapları var ve tüm filmlerine gittim.

 5. Harry çok iyi bir oyuncusun. Kitapta yazılan özellikleri üzerinde taşımayı çok iyi başarıyorsun. Yaşıyormuşsun gibi oynuyorsun. Ölüm Yadigarları’ndaki 19 yıl sonraki halini kimin oynayacağını ve bu oyuncuyla oyunculuğunun nasıl kaynaşacağını çoook merak ediyorum. Ben kayısı cennetinden Rawza.

 6. Bütün oyuncular birbirinden iyi performans sergiliyorlar. Hepsini tebrik ediyorum, başarılar diliyorum. Film zaten muhteşem, oyuncular çok yakışıklı ve güzel. Sabırsızlıkla yeni bölümleri bekliyorum.

 7. Harry Potter’e aşığım. Bir gün onun yanına gitmeyi o kadar çok istiyorum ki, kimselerin tahmin edemeyeceği kadar. Onu kimse benim sevdiğim kadar sevemez.

 8. Bence o kadar abartmayın. Filmlerinde görüldüğü kadar yakışıklı değiller. Bundan emin olun ama yinede performansları iyi.

 9. Ben nedense sevmiyorum ama ilgi uyandıran bir film. Sadece ilk filmini izledim. Başarılı ama ben sevmiyorum.

 10. Daniel sana hayranım, bütün filmlerini izledim, kitaplarını okudum. Sana bayılıyorum ben. Ne kadar karizmatik, sempatik, utangaç ve çok yakışıklısın. Senin yanında olmayı çok isterdim.

 11. “Onu benden fazla sevemezsin” demen çok iddialı. Herhalde DVD.lerini yüz defa o oynuyor diye izleyen, filmine en az 2 kez giden, CD.cilerden büyük poster dilenen, kitaplarının hepsini alıp teker teker 2 defa, bir günde en az 150 sayfa okuyan, her gece onunla hayal kurup herşeyi onu düşünerek yapan, sen değilsindir. Ama inan o kadar seviyorum ki hepsini yaptım, ona karşı olan duygularımı anlatmaya kelimeler kifayetsiz kalıyor, anlatılamaz…

 12. Harry Potter filmlerini çok beğeniyorum, çok güzel. Daniel hayranıyım, çok tatlı, çokda yakışıklı. Onun yanında olmayı çok isterdim.

 13. Ben Harry Potter ve Emma Watson hayranıyım. Bayılıyorum onlara. Bütün filmlerini izledim, hepsi de çok güzeldi. I love you Harry Potter.

 14. Harry Potter’ın kitaplarına ve filmlerine fazlasıyla hayranım. Her şekilde etkileyici ve büyüleyici. Bu yüzden başarılı bir çalışma.

 15. Harry Potter hayranıyım, fakat yukarıda yorum yapan kişilere inanmıyorum. Eğer sadece Harry’yi düşünüyor olsaydınız siz şimdi bilgisayarın başında bu yorumları yazmazdınız ve bunun yerine gider kitaplarını okurdunuz. Bende çok seviyorum. Filmlerini izledim ama kitaplarını okumadım. Harry seni çok seviyorum.

 16. Bu kadar seviyesiz yorum yapılmaz arkadaşlar. Eminim hayranım dediğiniz bu serinin herhangi bir kitabını bile doğru dürüst okumamışsınızdır. Cıvık, saçma yorumlar yapacağınıza biraz doğru düzgün Türkçe yazı yazın.

 17. Ben tüm Harry Potter filmlerini izledim. Ölüm Yadigarları kitabı hariç tüm kitaplarını okudum. Rupert çoook tatlı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir