Bitirim İkili 3

Brett Ratner’in yönettiği ve Jackie Chan, Chris Tucker, Vinnie Jones ile Hiroyuki Sanada’nın oynadığı Bitirim İkili 3 (Rush Hour 3), 05 Ekim 2007’de Medyavizyon Film dağıtımıyla Medyavizyon Film tarafından vizyona çıkarıldı.
Los Angeles polis departmanından Dedektif Carter ve Çinli meslektaşı Müfettiş Lee bu sefer ikisinin de bilmedikleri bir yerde, Paris’teler. Görevleri, büyük çaplı bir suç örgütünü durdurmak ve eski dost Büyükelçi Han’ın kızı Soo Yung’u kurtarmak. Şehri, konuşulan dili ve neyi nerede arayacaklarını bilmiyorlar fakat Paris’te büyük bir mücadeleye girişecekler.

“Bitirim İkili 3” üzerine 5 yorum

  1. Jackie Chan’in bütün filmleri harika. Onu çok çok seviyorum. Tabi Tucker’ı da unutmamak lâzım, o da çok tatlı. Jackie Chan’in bütün filmlerini izledim, hepside çok güzel. Seni seviyorum Jackie.

  2. Süper bir filmdi, hele Chris Tucker süperdi. Diğer bölümlerini büyük bir heyecanla bekliyorum.

  3. Arkadaşlar ben Jackie Chan’in en çok Madalyon filmini çok severim. Harika bir film, ben bayıldım. Bence sizde izleyin, çok harika bir film. Onun yanında da 80 Günde Devr-i Alem’i de çok seviyorum ama en güzeli Madalyon bence.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir