Tüze Grup Kırıkkale Nokta Sinemaları

Tüze Sinema İşl. A. Ş. Kırıkkale Şubesi, Kırıkkale’de 4 salonlu sinema kompleksi açıyor. “Ovacık Mah, Samsun Bulvarı, No: 124/38, Kırıkkale” adresindeki Makro Alışveriş Merkezi’nde faaliyet gösterecek olan Nokta sinema kompleksine 0318 2188855 no.lu telefondan ve 0318 2184300 no.lu fakstan ulaşılabilecek. Tam 7, öğrenci 6, Çarşamba günleri indirimli 5 YTL bilet fiyatı uygulayacak olan sinemalar 467, 134, 114 ve 138 koltuk kapasiteli. Kırıkkale Nokta Sinemaları’na başarılar diliyoruz.

“Tüze Grup Kırıkkale Nokta Sinemaları” üzerine 7 yorum

  1. Sinemanıza geldik ve filmi koca salonda 6 kişi izledik. Ne acı. Keşke geldiğimizde yer bulamasaydık. Üzülürdük yer bulamadık diye ama olsun en azından sinemaya giden insanlar var diye sevinirdik. Neyse inşallah zamanla herkes sinema salonlarını doldurur.

  2. Bende bir Kırıkkale’li olarak çok sevindim sinemamıza gelmenize ama henüz açılışı bile olmadı. İlerleyen günlerde açılış olacak diye tahmin ediyorum. Açılıştan sonra tıklım tıklım dolması dileğiyle.

  3. Kırıkkale için büyük bir eksiklikti sinemamızın olmaması. Şimdi var ama değişen ne oldu bilinmez. Sinema kültürü ne yazık ki henüz oturmamış Kırıkkale insanının yaşantısına. Ayaklarına kadar gelen bu güzelliğin belkide farkında bile değil bir çok insan. Aslında daha çok şey yazabilirim ama neyse…

  4. Evet ben Kırıkkale’liyim, sinema açıldığında çok sevindim ama daha gidemedim. Allahın izniyle bugün gideceğim. İnşallah tıklım tıklım dolu olur.

  5. Bence Kırıkkale’mize çok büyük ve güzel bir yenilik. Gerçekten çok sevindim ve fırsat buldukça da gidiyorum. İnşallah ileriki günlerde daha çok insan gider.

  6. Kırıkkale’de açılan sinema salonları harika, yalnız havalandrma sistemi biraz eksik, ancak bu da Kırıkkale’ye yetiyor. Diğer yorumcuların da dediği gibi seyirci sayısı az. Umarım kültür Kırıkkale’de de çok ilgi çeker ve hiç bırakmaz. Çok az olan salondaki koltuklar dolup, taşar. Esen kalın.

  7. Bende diğer arkadaşlara katılıyorum. Biz arkadaşla beraber gittik, koca salonda 4 kişi izledik filmi. Ayrıca Kırıkkale’de sinemanın ne olduğunu bilen çok fazla ama nasıl bir yer olduğunu bilen çok az. Demem şu ki Kırıkkale’de sinemasever çok az. Umarım ilerleyen yıllarda daha artar.

Yorumlar kapalı.