Sözün Bittiği Yer

İsmail Güneş’in yönettiği ve Mehmet Özgür, Yasemin Balık, Volkan Severcan ile Elif Sümbül’ün oynadığı Sözün Bittiği Yer, 04 Mayıs 2007’de Best Line Pictures dağıtımıyla İstanbul Güneşi Yapım tarafından vizyona çıkarıldı.
İstanbul’da okullarda gösteri yaparak hayatını kazanmaya çalışan Turgut, anne şefkatinden mahrum bir şekilde büyüyen oğlunun hayattaki tek varlığıdır. Bir gün gösteri yaparken oğlu Umut’un kan kanserine yakalandığını öğrenir. Paranın gücünü konuşturduğu bu nankör hayata karşı sevgi ve azimle mücadele eden Turgut, oğlunun daha iyi bir hayat sürmesi için son bir fedakârlık yapmak zorundadır.

“Sözün Bittiği Yer” üzerine 5 yorum

  1. Filmin başrolleri gerçekten çok iyi seçilmiş. Çok fazla tanınan yüzlerden seçilmesi bence dezavantaj olurdu. Başarılı bir çalışma olacağını düşünüyorum. Zaten tiyatro kökenli olup da böyle bir dramda başarısız bir tablo çizilebileceğini düşünemezdim. Oynayan ve emeği geçen herkese teşekkürler. Vizyona gireceği günü bekliyoruz. Saygılar.

  2. İsmail Güneş… Helâl sana be hocam. Bizi biz eden ve devam ettiği müddetçe insanız diyebileceğimiz duyguları ve düşünceleri sinema yolu ile bir kez daha bütün imkânsızlıklara, engellemelere ve dar kapasiteli insanlara rağmen bizlere ilettiğin ve hatırlattığın için teşekkür ederim hocam. Biz Malatyalıların dili ile Allah’ına gurban senin…

  3. Gerçekten süper bir film. Başarılarının devamını dilerim. Harika oynamışlar. İşte tiyatro kökenli olmanın faideleri, helâl sana.

Yorumlar kapalı.