Sarp Levendoğlu


Sarp Levendoğlu (Emret Komutanım: Şah Mat’daki Levent Üsteğmen.)


Sermiyan Midyat (Polis’deki Nihat. Kırık Kanatlar TV dizisinin Yüzbaşı Şahin’i.)


Sarp Apak (Organize İşler’deki Kemal. Avrupa Yakası adlı TV dizisinin yeni çaycısı Tanrıverdi olarak biliniyor. Reklâm filminde oldukça sempatik.)

“Sarp Levendoğlu” üzerine 72 yorum

 1. Levent Üsteğmenim sen birtanesin. Çok başarılısın, hep böyle devam et, çılgın gençlik seninle.

 2. Seni çoook seviyorum Sarp (Apak), sana bayılıyorum. Seni bir kerecik canlı olarak görmek için neler verirdim. Çok yakışıklı ve aşırı sempatik birisin, mükemmelsin, süpersin. 🙂

 3. Sarp Levendoğlu herkesin söylediği gibi çok yakışıklı ve sempatikliğiyle de çekici. Onu Lise Defteri’nden beri beğeniyorum. Oyunculuğuyla da başarılı bir isim bence. Seni çoook seviyorum Saaarp.

 4. Ben Sarp Levendoğlu’na bayılıyorum. Boyu, fiziği, karizması süper. Birde çok tatlı. Onu çok seviyorum. Senin en büyük hayranınım.

 5. Ben Sarp Levendoğlu’nu çoook seviyorum, çok tatlı. Bir nevi aşık oldum ona. Onu çok seviyorum, aşkım. Ayrıca ona “torpilli” diyenlere: O hiçde torpilli değil. Öyle olsa Yasak Elma’da başrolde oynardı ama aksine basit bir rolde oynuyor. Onu görmek için feda etmeyeceğim şey yoktur. Bir kere bile olsa görmeyi çok ama çok isterdim. Onu çoook seviyorum, aşkııım. 🙂

 6. Alemin kralı, rollerin adamı, yakışıklılıkta kimse senin eline su dökemez. Sarp seni çoook seviyorum, bütün dizi ve filmlerini hiç kaçırmıyorum, büyük keyifle izliyorum. Ben Sarp Levendoğlu’nun hastasıyım, onunla çoook ama çok tanışmak istiyorum. Benim hayatımda sadece iki sanatçı vardır. Onlar da Sarp Levendoğlu ile Barış Akarsu. Sizler için canımı bile veririm, bir dakika bile düşünmeden; söylemek kolay yapmak zor, bu kural benim için geçerli değil Ben onu çoook ama çok seviyorum. Sarp ne olur duy beni. I love you. Seni çok seviyorum. Senden çok istediğim birşey var, lütfen bu dileğimi gerçekleştir. Bir dizi daha yaparsan lütfen başrol oyuncuların adı Simge olsun. Odamın duvarında dev posterin var, duvarımda, dolabımda kocaman Sarp Levendoğlu yazıyor.

 7. Sarp Levendoğlu’nu çok beğeniyorum, karizması yeter. Oyunculuk çok yakışıyor. Nasıl tanışabilirim?

 8. Ben Sarp Levendoğlu’nu çok seviyorum. Çok yakışıklı, onun hayranıyım, onunla konuşmayı çoook isterim. Seni seviyorum.

 9. Kızlar Sarp Levendoğlu hakkında birşey yazmazsanız sevinirim. Çoook seviyorum, aşırı. Onun gibisini görmedim ben. Böyle yakışıklılık olablrmi? Görmeyi gerçekten çok ama çok isterdim. 🙁

 10. Ben Sarp Levendoğlu’nun dizilerinden başka dizi seyretmiyorum. Diğer diziler anlamsız geliyor. Öyle fazla televizyonda izlemiyorum, sadece Sarp abimin dizilerinini izliyorum. İnşallah başarılarını sürdürür. Zeliha’nın gözleri çok güzel olmuş. Sizi çok seviyorum.

 11. Ben sizin hayranınızım, konuşmak istiyorum. Aslen nerelisin? Sarp, sana Levent desem olurmu? Seni çok seviyorum. Sen sempatik bir insansın, seninle msn.de yazışmak istiyorum, adresim: test.ere.3535@ hotmail.com

 12. Bence Sarp Levendoğlu oyunculuğunda da çok başarılı. Star TV.de başlayan yeni dizi Zeliha’nın Gözleri’ne de çok yakıştığını belirtmek isterim. Bence o dizideki polis rölü ona çok uymuş. Tabii oyunculuğu haricinde çok çok yakışıklı olduğunu da belirtmek lâzım. Onu çok beğeniyorum. 🙂

 13. Sarp, seni çok seviyorum. Senin kadar yakışıklı bir erkek düşünemiyorum. Rüyalarıma girip aklımdan çıkmıyorsun. Sarp, senin dizilerinden başka dizi izlemiyorum. Bana e-posta gönderir misin? Dizilerinin devam etmesini istiyorum. Eren

 14. Lise Defteri’ndeki karakterden etkilendim. Onun için Mehmet ve Sarp’ın birbirlerine yakın olduğunu düşünüyorum. Mehmet rolü çok yakışmştı ona. Dizi izlersem sırf onun için izliyorum. Gerçek hayattada o kadar etkilendim ondan, karakteriyle, duruşuyla. Kalbimde teksin, yerin herzaman ayrı Sarp Levendoğlu. 🙂

 15. Sarp Levendoğlu, senin dizilerini kaçırmıyorum ancak Zeliha’nın Gözleri niye 22:30’da? Tamamını izleyemiyorum, tekrarı desen Cumartesi günü 00:30’da başlıyor, 02:00’de bitiyor. Sana platonik olarak aşık olduğumu düşünüyorum, tabi platonik aşk buysa.

 16. Şair aşkı konuşur
  Bilge felsefesini yapar
  Kurgusunu kurmaya çalışır bilim
  Oysa yaşatmaya çoktan çıkmışımdır yola BEN.
  Umarım genç sanatçımızda gittiği yolda başarılı olur, yaptığı işin aşkıyla bize güzel şeyler kazandırır. Sevgilerle.

 17. Selâm Sarp, inşallah okursun. Ben diğerleri gibi “Seni seviyorum” yada “Sana aşığım” demeyeceğim. Sadece gerçek hayatta nasıl bir karakterin olduğunu çok merak ediyorum, hepsi bu. Eğer bunları okuyor olsan muhakkak elinden birşeyler gelir. Başarılar.

 18. Selâm. Sarp, nasılsın; bu yakısıklılık nereden geliyor. Dizide sana bakarken gözlerimden yaş geliyor. Seni çok seviyorum, hayatında başarılar dilerim. Bende oyunculuğu çok seviyorum, bana yazmanı isterim. Ben seni çok seviyorum birtanem, sen herşeye değersin canım. Her istediğin gönlüce olsun. Bu yazdığımı okuyacak mısın? En çok senin boyunu seviyorum, gözlerini gülüşünü seviyorum. Senin dizilerini hiç kaçırmıyorum, Lise Defteri muhteşemdi. Ablamda seni çok beğeniyor. Ben İzmir’den yazıyorum; Allah sana bol paralar kazandırsın canım. Resimlerine baktım bir tane sakıllı resmini bulabildi, muhteşem, bayıldım ona. Zeliha’nın Gözleri bitince başka dizide oyna lütfen, yoksa dayanamam. Seni çok seviyorum.
  Bedenimde bir can var, avuç içi kadar. O canda bir kalp var, dünya kadar. O kalpte bir sevgi var. O sevgide ise bir sen varsın ölümüne kadar… Bulutlara yükledim hasretimi, rüzgârlarla yolladım sevgimi, yağmurlar yağdırdım gözyaşlarımla, küçük melekler gönderdim seni öpmeye. Geldiler mi?

 19. Hatice, bir kere Sarp abinin en büyük hayranı benim, bunu bil 🙂 ama sen ikinci olabilirsin 🙂 Sarp abi bu işte bir eksiklik var. Şu kız meselesi be abi. Bir el at şu mesleye, olmuyor be abi, sevmiyor abi beni. Ayfer senden çok hoşlanıyorum.

 20. Sarp gerçekten çok yakışıklı ve karizmatiksin. Kızlar sana hayran olmakta haklılar. Bana msn adresini verirsen çok sevinirim. Kendine iyi bak, seni çok seviyorum.

 21. Oyunculukta çok başarılı olabilirsiniz ama yakışıklı değilsiniz, çok abartıyorlar. Çok gerçekçiyiz biliyoruz, dizide başarılar diliyoryuz. 😀

 22. Merhabalar, Sarp Bey bilkide bu yazılanları saçma buluyor, belkide okumuyorsunuz ama yazılardan anladığım kadarıyla oldukça yoğun bir hayran kitleniz var. Aslında cevap alamayacağımı bilerek bu mesajı yazmak bana da saçma gelmiyor değil. Yine de sizi oyuncu karakterinde mütalâa ederek belki yanıt alabiliirim diye ümit ediyorum. Yüz kalbin aynasıdır. Güzel bir yüreğiniz olduğuna inanıyorum. Umarım Kayseri’de bir yerlede size dua eden bir insanın varlığından haberdar olursunuz. Umarım hayat sizin için henüz hiç hissedilememiş büyük mutluluklar getirir. Hayırlı ramazanlar diliyorum. Herşey gönlünüzce olsun.

 23. Sayın Sarp Bey feleknaz40@hotmail.com adresimden bana ulaşabiirsiniz. Olaki etrafınızdaki herşeyden bunalır ve bir dosta ihtiyacınız olursa sizin için iyi bir dost olmaya gayret gösteririm. Umarım sizden cevap alabilirim. Bu ümitle msn adresimi burada yayınlama riskini dahi göze alıyorum.

 24. Sizi daha farklı hayal etmiştim, yazdıklarınızı okumadan önce. Gerçekten çok iyisiniz ve çok iyi oynuyorsunuz. Gelecekte sizi daha iyi yerlerde göreceğiz umarım. Önemli olan şimdi değil gelecektir.

 25. Bence bu adam çok yakışıklı biri. Tüm kızlar bu adama hayran. Görmüyor musunuz insan gözlerine baktıkça ondan daha da fazla hoşlanıyor.

 26. Sarp Levendoğlu çok tatlı ama Sarp Apak daha tatlı. Onu çoook seviyorum. Çok yakışıklısın ve çok başarılısın.

 27. Sarp Apak’ın En Cok Seveni Benim. Sana Acayip Hastayım, Odamda Senin Posterlerin Var. Lütfen, Sana Yalavarıyom, Beni msn Adresine Ekle. Sana Hasta Değil Aşığım, Hemde Çok. Seni Seviyorum. Alemin Kralısın. Benimle Dalga Geciyorlar. Sen Kimi Seviyorsun Kızım Haberin Var mı? Diyorlar. Aslında Doğru Söylüyorlar. Sen Kim, Ben Kİm Ama msn adresimi Ekle LÜtFen. SEni ÇOOOK AMA Çok seViyorummM. Birtanesin, Ne Eşin Nede Benzerin VAr. Süpersin, Lütfen Ekle, Lütfen: seker_im.16@hotmail.com

 28. bir istanbul akşamı
  gözlerim alabildiğine sevdalı
  bir istanbul akşamı
  ışıklar boğazın sularıyla öpüşüyor
  bir istanbul akşamı
  içimden çılgınca şeyler geçiyor
  kurallar ötesi biryer söyle
  sevdan içime sığmıyor

  seni benim kadar sevenler sana benim kadar hasret kalsın.

  hayatta ve iş hayatında Allah’ın bütün melekleri seninle olsun başarılar. BARTINLI

  ACİL ALARM: Sarp Levendoğlu’nun kendisine ait bir sitesi varmı, lütfen beni bilgilendirin, bekliyorum.

 29. Sarp Levendoğlu’nu benden fazla kimse sevemeeez. Onun için herşeyi yaparım.

 30. Seni çok seviiiyoooruuummm. Sarp (Levendoğlu) sana aşık oldum. Söyleyecek bir sürü şey var ama çok heyecanlandım. Lütfen siteye msn.ni yazar mısın? En sevdiğim sanatçı Barış Akarsu ve sen.

 31. Levendoğlu, sensiz yaşayamam, aşkım benim. “Seni böyle sevmeseydi kalbim, uçup hep yanına gelir miydi? Olmaz olmaz, seni benim kadar seven olmaz.”

 32. Merhaba. Sarp bende senin hayranlarından biriyim. Çok yakışıklısın, aman nazar değmesin sana. Kızlar hepiniz maşallah deyin. Asker kıyafetleri sana çok yakışıyor, çok güzel taşıyorsun o kıyafeti. Kaşın, gözün her yerin harika. Seni çoook seviyorum. Ben Aysun, bil bakalım nereden?

 33. Levent üsteğmenim çok yakışıklı, aynı zamanda çok başarılısınız. Başarılarınızın devamını diler, sizi kutlarım. Saygılar.

 34. Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
  Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
  Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
  Ve kurduğum en güzel hayal sensin.

  Gül bahçesinde geçse de ömrüm,
  Senin üstüne gül koklamam gülüm!
  Seni koklamak olsa da ölüm,
  İnan uğrunda ölmeye değersin gülüm

  Ne zaman tutsam ellerini,
  Gözlerimin önünden mevsimler geçer.
  Ne zaman gözlerin gözlerime değse
  Samanyolu’ndan bir yıldız düşer…

  Dünya unutursa dönmeyi,
  Rüzgâr unutursa esmeyi,
  Aşıklar unutursa sevmeyi,
  Belki o zaman unuturum seni

  Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine,
  Gözlerin zamansız takılırsa,
  Kulakların zamansız deli gibi çınlarsa
  Bil ki bir yerlerde özlemişsindir

  Sevgilerin en güzeli seni sevmek,
  Özlemlerin en güzeli seni özlemek,
  Ve hayatın tadı sabah kalktığımda,
  Senin varolduğunu bilmek…

  SENSİZ ÖLÜRÜM SARPPP.

 35. Güller hep ellerinde açsın,
  ama dikenleri batmasın.
  Sevda hep seni bulsun,
  ama seni yaralamasın.
  Mutluluk hep yüreğine dolsun,
  ama beni unutturmasın… SARP-GÜLLÜ

 36. Sarp Levendoğlu’na lâf olsun diye yazmıyorum, gerçekten seviyorum. Sende kendimi görüyorum. Sürekli polis rolünü oynaman apayrı güzel. Keşke senin gibi bir komserim olsaydı, pervane olurdum peşinde. 🙂

 37. Sarp harbiden çok iyi oyuncusun. Sana kimse torpilli filân diyemez, böyle düşünenler çok büyük aptallık yapmış olurlar. Sen oyunculuğunu gerçekten hakkını vererek oynuyorsun; oynadığın bütün dizilerde gösterdin herkese bunu. Bende şu an Kültür Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde okuyorum, inşallah gelecekte senin kadar başarılı olurum. Sana başarılar; zaten çok başarılısın.

 38. Sarp Levendoğlu ilk filminiz Lise Defteri’ydi, ben o filmde sizden pek etkilenmedim ama diğer filmlerinizde çok başarılı olmuşsunuz. Oynadığınız bazı karakterler size çok yakışıyor. Başarılarınızın devamını dilerim.

 39. Bende Sarp Levendoğlu’nu seviyorum, hayranıyım ama “aşığım” sözü bana çoook mantıksız geldiği için kullanmıyorum ama Sarp Levendoğlu’nu bende seviyorum. Başarılarının devamını dilerim.

 40. Her dizinde ayrı bir başarı, ayrı bir karizma var. Hele Gece Gündüz dizisindeki tişört üzerine gömlek giymene bayılıyorum, bu kadar mı yakışır. Umarım başarıların hep devam eder.

 41. Bende Sarp Levendoğlu’nu seviyorum, onun hayranıyım, çoook seviyorum kendisini, dizisinde başarılar diliyorum.

 42. Anlatamam O’na olan aşkımı. Filmlerini hiç kaçırmadım ama ona ulaşmak imkânsız. Neden sevdiklerimize kavuşamıyoruz. Bu bir gerçek ki seni çok seviyorum Sarp.

 43. Bana cevap yazmayacağını çok iyi biliyorum. Seni izlerken kalbim çıkacak gibi oluyor. Arkadaşlarım benimle alay ediyorlar, “Sarp sana asla cevap yazmaz” diyorlar ama ben inanıyorum ki sevgim boşuna değil. Keşkeleri çıkardım hayatımdan ama şu bir gerçek ki sen ayrısın bizden. Ben çok kırsal bir kesimden yazıyorum sana, ne olur bir cevap lütfen.

 44. Sarp Levendoğlu sana bayılıyorum. Çok tatlısın, özellikle de Gece Gündüz’deki rolünle beni çok etkiledin. Seni çok seviyorum.

 45. Seni çok seviyorum. En sevdiğim dizin Gece Gündüz’ü kaçırmadan izliyorum. Sen rolünü çoook iyi oynuyorsun. Seni çoook seviyorum.

 46. Selâm, ben Nazlı, Sarp Levendoğlu hayranıyım. Çok iyi bir oyuncusun bence ve Gece Gündüz dizisinin bitmesine çok üzüldüm ama yine de Sarp Levendoğlu’nu çok seviyorum. Ben de Emret Komutanım’dan seyrediyorum seni.

 47. Sarp Levendoğlu’nu çoook seviyorum. Gece Gündüz’ü hiç kaçırmazdım. Sırf Sarp Levendoğlu var diye izliyordum. Dizinin bitmesine de çoook üzüldüm. Hayalim oyuncu olmak. Oyuncu olursam inşallah Sarp Levendoğlu ile birlikte oynarım. Onun gibi boylu ve yakışıklı olurum. Aslanım benim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir