Ayda Aksel


Ayda Aksel (Sınav’da İsmail Hacıoğlu’nun annesi Güler. Kaçıklık Diploması ile ödülleri var.)


Serap Aksoy (C Blok, İki Kadın, Hayal Kurma Oyunları, Piano Piano Bacaksız, Değirmen gibi filmleri var. Son zamanlarda Aşka Sürgün TV dizisindeki Ahuzar Azizoğlu karakteriyle hatırlanıyor.)

“Ayda Aksel” üzerine 8 yorum

  1. Sadi Bey, muazzam bir benzetme, ben de hep seyrederken karıştırıyorum.

  2. Ayda Aksel çok iyi bir oyuncu, onu tebrik etmek istiyorum. Hatırla Sevgili dizisinde oğluyla beraber ağlaması çok acıklıydı. Başarılarının devamını dilerim.

  3. Ayda hanım, harika bir oyuncusunuz, sizi tebrik etmek istiyorum. Sınav filminde muhteşemdiniz; sizi ekranlarda daha fazla görmek isteriz.

  4. Ayda Aksel hanım, muhteşemsiniz, bayılıyorum size. Omuzumdaki Melek oyununuz da muhteşem.

  5. Ayda Hanım, muhteşemsiniz. Güzel projelerde yer almanız dilekleriyle.

  6. Harikaaasınız, sizi çoook seviyorum, annem gibisiniz.

  7. Ayda Aksel hanım siz muhteşem bir bayansınız, harika bir oyuncusunuz ve o kadar sevimlisiniz ki beni kendinize bağladınız, hemde hiç çözülmemek üzere. Kimse, hiç bir hayranınız sizi benim kadar sevemez. Siz çok alımlı, çok hoş bir bayansınız. Benim için ailem neyse sizde o’sunuz, hâttâ daha da ilerisi, o kadar muhteşemsiniz ki anlatamıyorum. Dizideki karakteriniz, ses tonunuz, herşey beni size bağladı. Hatırla Sevgili’yi seyrederken annemleri evden kovuyorum, odaklanıp izliyorum. Siz ağladığınız zaman bende ağlıyorum, güldüğünüz zaman bende gülüyorum. Aramızda kalsın sizi herşeyden daha çok seviyorum. Keşke size ulaşabilsem. Bunun için çok gayret gösteriyorum ama olmuyor.

  8. Ayda Hanım sizi çok beğeniyorum. Gerçekten Sınav filminde ve Hatırla Sevgili dizisinde harikaydınız. Hayran kaldım, muhteşemsiniz. Sizi çoook seviyorum, başarılarınızın devamını diliyorum.

Yorumlar kapalı.