Sanem Çelik


Sanem Çelik (Filler ve Çimen’deki Maratoncu Havva Adem. TV seyircisi doğal olarak Aliye olarak biliyor.)


Giovanna Mezzogiorno (Yüreğimdeki Canavar – La Bestia nel Cuore – Don’t Tell’deki Sabina.)

“Sanem Çelik” üzerine 31 yorum

 1. Merhaba Sadi Bey. Umarım sağlığınız iyidir. Kendinize iyi bakın; sizin gibi üstadı bizim sinemacılar zor bulur… 🙂 Benzerlik var ama bizim kızımız daha güzel… Belki Türk gibi düşündüğüm için. 🙂 Selâmlar.

 2. Benzerlik yok andırma var. Bazı bakışlar andırıyor ama Sanem Çelik güzellikte de, oyunculukta da bin basar. Nerede görsem tanırım Sanem’imi. O’nun eşi, benzeri de yoktur. Sanem Çelik, seni çoook seviyorum.

 3. Yeryüzünde Sanem’e benzeyen biri olduğunu zannetmiyorum. Gözleri falanda hiç benzetemedim zaten. Hiç bir göz zümrüt gözlümünkü gibi olamaz…

 4. Selâm. Ben İzmit’den Aşkın İzel. Ben Sanem Çelik’in hayranı ve O’nu kimsenin sevemeyeceği kadar çok seven biri olarak diyorum ki, Sanem Çelik kiiim, Giovanna Mezzogiorno kim?. Bu kadın benim Sanem’imle mukayese bile edilemez. Sanem Çelik’in eşi benzeri yoktur, O bir tanedir. 🙂 Sanem Çelik’in msn adresini bilen varsa lütfen bana bildirsin, yalvarıyorum. askin_gs_1993@hotmail.com

 5. Gerçekten buraya yollanan mailler Sanem’e ulaşıyor mu, bakıyor mu buraya. Bende ona deli gibi ulaşmak istiyorum. Sanem Çelik, ne olur ekranlara dön. Lütfeeen, sizi çok özledik ve çok seviyoruz. Ayrıca Sanem Çelik’in yanında bu bayanın esamesi okunmaz. Sanem Çelik daha güzel ve iyi bir oyuncu. Ferzan Özpetek yanlış yapıyor bu kadınla çalışmakla. 🙂

 6. Selâm Sanem Çelik. Seni çok ama çok seviyorum. Ne olur artık bize özlem yaşatma ve ekranlara biran önce geri dön.

 7. Selâm. Sanem Çelik, ben seni çok seviyorum; ne olur ekrana geri dön. Sen olmadan bu dizilerin hiç tadı yok. Sen olunca diziler daha güzel olur. Seni çok seviyorum Sanem Çelik.

 8. Ben Suzan, Sanem Hanım eğer bu yorumları okuyorsanız lütfen ama lütfen cevap yazınız. İsmimi önceden çok duymuş olabilirsiniz, çünkü sizinle ilgili olan her sayfaya kendimi kaydettim, sırf size ulaşmak için. Lütfen sizin cevabınızı bekliyorum. En büyük hayalim sizinle konuşmak, size ulaşmak. Oyunculuğunuza hayranım ve dileğim büyüyünce sizin gibi harika bir oyuncu olmaktır. Lütfen Sanem Hanım bana cevap yazınız.

 9. Sanem Çelik çok büyük hayranınızım, sizinlede tanıştım zaten. Ne olur ekranlara dönün, konservatuarlı, kaliteli oyuncular çok az. Nurgül Yeşilçay, Hande Ataizi, Başak Köklükaya, bir de siz. Saçlarınızı siyah yada kahverengi yapın ama ekranlara dönün. Hayranlarınıza bunu yapamazsınız. Güzelliğinizin doruğunda ekranlardan kopmayın. Bomba gibi geri dön artık Sanem.

 10. Sanem Çelik artık ortaya çık, meydanı o kadar boş bıraktınki başarısız oyuncuları halk başının tacı yaptı. Seni çok seviyorum, filmini dört gözle bekliyorum. Lütfen beklediğime değsin seni çok seviyorum. Ben İstanbul’dan hayranın Ezo.

 11. Offf çok komiksiniz. Basit mesajlar yazıyorsunuz, boşu boşuna kendinizi yıpratıyorsunuz, buna emin olun. Lütfen arkadaşlar, kendimizi bu kadar küçük duruma düşürmeyelim. 😀 Yarın öbür gün karşılaştınız diyelim, hadi olmaz ya ama oldu diyelim. 😀 Ne diyeceksiniz, “Aaa Sanem Hanım rüyalarımın aşkı, nasılsınız, ben sizin çoook büyük bir hayranınızım, sizi çok seviyorum”mu dediniz diyelim, n’olcek? 😀 Sanem, “Ayyy yine geldi biri” diyecek eminim içinden; tamam size dışından “Çok tatlısın canım, işim var gitmem lâzım” diyecek, n’apcanız? “Ayyy dur, dur bir photo çekeyim” mi? 😀 Çeeek, ne olacak ki? Zaten hayranıysan sende daha bir sürü güzel fotoğrafı vardır. 😀 Her neyse, kardeşlerim size bir önerim var, nasihat diyeyim, oku, okuma ben yazayım. 😀 Siz derslerinize bakın, çöpçü olursanız Sanem size bakmaz. 😀

 12. Burası amacından fazlasıyla sapmış sanırım. Sadi Bey artık Sanem’den hoşlanmayanların mesajına da mı yer veriyorsunuz? Rica ederim üstteki saçma mesajı silin. Seni hiç ilgilendirmez. Ben Sanem Çelik’le tanışmış biri olarak söyleyebilirim ki asla ama asla sizin yazdığınız tarzda davranacak biri değildir. Çok sıcak ve sevenlerini saygıyla dinleyen güzel yüzlü bir sanatçıdır. Hem bu yazılanları bu kadar gereksiz bulduğunuz halde girip, okuyup bir de cevap yazarak asıl komik duruma düşen ve rezil olan sizsiniz. Asıl siz sevdiğiniz oyunculara neler yazıyorsunuz kim bilir? Ayrıca derslerimizi hiç ama hiç merak etmeyin. Master yapan bir avukat olarak çöpçü olma gibi bir ihtimalim yok; siz hiiiç tasa etmeyin. 🙂 Kendi adıma ve buraya yazan birçok Sanem hayranı kişi adına yazıyorum. 🙂 Şu benzerlik konusuna gelince, o oyuncuyla Sanem yıllardır benzetilir de işin garibi o Sanem’e benzetilir. 🙂 Sanem tabi daha ünlü ve başarılı bir oyuncu olduğu için. Her neyse kesinlikle Sanem Çelik çok daha güzel ve başarılı o bayandan.

 13. Acaip benziyor. Son Öpücük filmini izleyince bende Giovanna’yı Sanem Çelik’e çoook benzetmiştim ama göz renkleri işi birazcık bozuyor gibi. 🙂

 14. Arkadaşlar çok hoşsunuz, milliyetçilik herkesin dokularına işlemiş. Neredeyse Türk karpuz kabuğu bu İtalyan kadından güzeldir diyeceksiniz. Sanem Çelik elbette duruşuyla, oyunculuğuyla, fiziğiyle üst sıralarda bir insan ama göz var izan var,, bu Giovanna ateş parçası gibi kadın. Sanem de güzel ama Giovanna, gözlerinde problem olmayan herkesin kimyasını alt üst edecek düzeyde bir afet.

 15. Ayşe Hanım, daha önce tanışmış bir insansanız söyleyin bakalım nasıl becerdiniz bu işi. Ben bu kadar mücadele ederken siz nasıl ulaşabiliyorsunuz, lütfen yardımcı olsanız çok memnun olurum.

 16. Aaa gerçekten çok benziyorlar. Ben bu oyuncunun bir filmini izlemştim Karşı Pencere’ydi sanırım adı. Evet çok benziyorlar ama bu yabancı oyuncu çok soğuk bakıyor. Sanem daha sıcak ve güzel. Bende çoook tanışmak istiyorum Sanem Çelik’le ama Türkiye’ye gelmiyor ki.

 17. Merhaba, ben Azerbaycan’dan Sanem Çelik hayranı. Sizi çok seviyorum, çok güzelsinizzz. Keşke size benzeseydim ama bazen benzetiyorlar, bu da beni mutlu ediyor.

 18. Merhaba Sanem Çelik. Dilerim mesajlarımızı okursun. Resimle Sanem arasında oldukça benzerlik var. Seni çok seviyorum ve bende sana ulaşmak istiyorum. Sen farklıydın ve farklı kalacaksın Sanem.

 19. Merhaba, ben Urfa’dan bir Sanem Çelik hayranıyım. Ben Sanem Çelik’in tüm filmlerini ve dizilerini izlerim. Hiç kaçırmam, bütün bölümlerini hatırlarım. Resimde de Sanem abla Giovanna Mezzogiorno’dan daha güzel. Dilerim bu mesajları okuyorsundur Sanem abla, size ulaşmak istiyorum.

 20. Sanem Çelik gerçekten çok iyi oyuncu. Şeytan ve melek rolünü çok iyi yapıyor. Kara Melek ve Aliye’de kanıtladı bunu ama artık yeni projeyle gelsin. Bazı arkadaşlar abartıyor yorumlarında. “Ona benzemek istiyorum” gibi biraz abartıcı yorum var ama “ben sadece hayranıyım, tapmaya yakın” gibi kelimeler kullanmayalım. Şimdi bana kızacakalar ama ben gerçeği söylüyorum. Sadece Sanem Çelik için değil birçok oyuncuya tapmaya yakın cümlelerde bulunuluyor. Ben sadece hayranıyım, rolünü çok iyi yapıyor. Yeteneği var, eğitimi olmasada yine o eğitimli gibi çok iyi oynardı. Başarılı bir oyuncu, bence gelmeli artık. Amerika’ya yapımcısı yollamış, Erol Avcı. Bu doğru mu, hani yakalanmıştı aşk kaçamağında diyorlar. Bir sonraki projelerinde bence basınla hiç iç içe olmasın. Gerçi olmadı ama çok dikkatli olsun. Artık gelsin, yeter bu ayrılık. Başarılar dilerim.

 21. Sanem Çelik, Türkiye’nin en iyi kadın oyuncularındandan biridir. Her rolün hakkını çok güzel veriyor, söke söke. Hiç kimse Sanem Çelik’in özel hayatına karışamaz, onları ilgilendirmez. İşinde daima başarılı bir kadın. Ben ve annem Sanem Çelik’i çok seviyoruz. Yolu her zaman açık olsun, iyi ve güzel projelerde rol alsın. Yolun açık olsun, yeni diziniz hayırlı olsun. Bu sene ekranların en sevilen ve rekortmen dizisi olacağından eminim.

 22. Sanem Çelik, Türkiye’nin en başarılı kadın oyuncusudur. Her rolün hakkını çok güzel veriyor. Bu yeni dizisi hayırlı olsun. Yine ekranları herkesi kilitleyecek. Hiç kimse oturduğu yerden kalkamayacak, çok güzel bir dizi olacak. Sanem genellikle çok iyi bir yapımcıyla ve çok iyi ve başarılı iyi oyuncularla oynuyor. Dizileri gerçekten çok ama çok güzel. Seni çok seviyoruz Sanem. Yolun açık olsun, sana oyunculuğunda başarılar dilerim. Tüm Türkiye seninle gurur duyuyor.

 23. Ve Sanem Çelik, TMC yapımı olan yönetmenliğini Ömür Atay’ın yapacağı Güldünya adlı dizisiyle çok yakında Star TV ekranlarına dönüyor. Çoook özlemiştik çok. Benzerliğe gelince bence pek benzemiyorlar.

 24. Sanem Çelik’i çok beğeniyorum. Güldünya dizisi kaldırıldığına çok üzüldüm. Onu çok ama çok seviyorum. Keşke burada, yanımda olsaydı. Odamda her tarafta O’nun posterleri var. Sanem Çelik, Türkiye’nin en iyi kadın oyuncularından biri.

 25. Sanem seni seviyorum. Zümrüt gözlüm msn adresini verirsen çok sevinirim. Türkiye’nin en güzel kadını ve en iyi oyuncularından birisin. Kimse senin yerini tutamaz.

 26. Ben Sanem Çelik’i çok seviyorum ve onu çok beğeniyorum. Hayallerimden biri Sanem Çelik’le tanışmak ama bu mümkün değil gibi görünüyor. Ben Sanem Çelik’i herkesten daha çok seviyorum; buna eminim hiç kimse Sanem’i benim sevdiğim kadar sevemez. Bir arkadaşımız yorumunda “Sanem sizi bakmaz”. Belki bakar, belki bakmaz, bunu kimse bilemez ama ben Sanem’in öyle birşey yapacağını sanmıyorum. Lütfen yorum yaparken dikkatli yapalım arkadaşlar. Sanem Çelik, seni çok seviyorum.

 27. Sanem Çelik, seni çok seviyorum. Sen çok tatlısın, çok şekersin. İnan sana her gün yorumlar yazıyorum. Seni en çok ben seviyorum buna inan. Sen bir tanesin. Sanem sen harikasın. Sanem sen süpersin.

 28. Sanem Çelik herkesten, bütün kadınlardan daha güzel, daha tatlı, daha sıcakkanlı, daha sevimlidir bence. Kimseyle kıyaslanamaz. Sanem, Allahım seni nazarlardan korusun. Çok güzelsin. Çok şekersin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir