Cameron Diaz


Cameron Diaz (Charlie’nin Melekleri – Charlie’s Angels’daki Natalie.)


Meral Kaplan (Sevda Çiçeği adlı TV dizisinde başrolü paylaştığı Gökhan Özen’le sadece arkadaşmış.)


KaDee Strickland (Anaconda 2: Lanetli Orkidenin Peşinde – Anacondas: The Hunt fort he Blood Orchid’deki Sam Rogers.)

“Cameron Diaz” üzerine 24 yorum

 1. Sadi Bey selâm. Benzerlik var ama canlı gördüğümde kararı vermek isterim… Tanıştırma imkânı verdiğinizde seve seve benzerliklerini ya da 5 farklılık nedir bulmacasını cözebilirim. 🙂 Ayrıca süper siteniz var… Elimden gelen bütün desteği vermek isterim… Selâmlar. Volkan.

 2. Ben Merâl’i tanıyorum. Cameron Diaz’a benzemek için estetik yaptırdı ama nedense “Küçükken merdivenlerden düştüğüm için ameliyat oldum, hafızamı kaybettim” falan diye yalanlar uyduruyor. Annesini de tanıyorum, böyle bir olay yok. Hafızasını kaybetmiş falan hepsi yalan. Hâttâ ameliyatını ünlü bir estetik cerrahın sponsorluğu sayesinde bedava yaptırdı. Yakınlarda da göğüslerine silikon yaptırdı ama onu da “apandisit ameliyatı oldum” diye açıkladı. Bir şey daha: Gözlerinde lens vardır, Merâl’in gözlerinin gerçek rengi kahverengidir. Tabi ben onu tanıdıktan bir süre sonra göz rengi açıldıysa bilemem. 🙂 Bu kadar yalana ne gerek var anlamıyorum.

 3. Bence bu kadar estetik yaptırmaya ne gerek var. Hiç benzemiyorlar, çünkü Allahın yarattığı daha güzeldir. Estetik yaptıran yapaydır ve doğal değildir. O yüzden farklılar. Diaz daha güzel bence. Hâttâ elime bir kaş bir göz çizsem Meral’den daha güzel olurum.

 4. Bence Diaz’la alâkası bile yok. Göz var nizam var, bir bakın yani hiç biride birine benzemiyor. Bence Cameron Diaz, Meral Kaplan’dan bin kat daha güzel. Bence Meral’in yüzünde çok boya var.

 5. İkisi de güzel ama Allah var Meral, Cameron’a benziyor, özelliklede gülünce. Bence Meral tatlı bir kız.

 6. Kızı kıskanmayın, “benzemiyor, âlâkası yok” falan demeyin, benziyor. Benzemese Cameron Diaz sayesinde şöhreti yakalayamazdı.

 7. Tıpkısının aynısııı, bu kadar mı benzer? Bence de çoook benziyorlar, kızı görünce Cameron sandım vallahi.

 8. Bence Cameron Diaz çok daha güzel. Beni Meral Kaplan’a benzetiyorlar ama bence yakından ve uzaktan hiç alâkası yok.

 9. Bence Meral çok güzel bir kız; estetik oldu diyorlar ama değilse çok güzel. Oyuncu olarak onu çok beğeniyorum.

 10. Meral Hanım, önceleri sizi hiç sevmemiştim ama artık seviyorum. İyi günler dilerim.

 11. Seni çok beğeniyorum, çok güzelsin, seni beğenmemek elde değil. Sevda Çiçeği’nde oynuyorsun, onuda biliyorum. Rolün çok güzel ve çok da güzel oynuyorsun. Çok güzel olduğunu söyledilermi bilmiyorum ama söylemişlerdir diye düşünüyorum. Seni çok çok öpüyorum.

 12. Seni çok beğeniyorum, çok güzelsin, seni beğenmemek elde değil. Sevda Çiçeği’nde oynuyorsun, onuda biliyorum. Rolün çok güzel ve çok da güzel oynuyorsun. Çok güzel olduğunu söyledilermi bilmiyorum ama söylemişlerdir diye düşünüyorum. Seni çok çok öpüyorum.

 13. Bence benziyorlar, ikiside güzel. Ayrıca beni de sürekli benzetiyorlar Cameron Diaz’a ama bende hiç estetik yok. 🙂

 14. Bence Meral Kaplan biraz benziyor ama şu gerçek ki Cameron Diaz ondan çok çok güzel ve harika bir kadın. Eğer estetik olayı doğru ise o biraz benzerlikde ortadan yok olur. Meral Kaplan asla bir Cameron Diaz olamaz. Cameron Diaz’ı çok seviyorum.

 15. Çok benzerlik var arada, hem ikiside birbirinden güzel. Ama ben Cameron hastasıyım. Bence lens mens, ameliyatlar falan hikâye onlar. Tanıyorum diyende yalan söyler.

 16. Bence ikiside çok güzel. Meral kaplan bir başka, zaten onu çok seviyorum. İnşallah hayatının geri kalan yıllarında mutlu yaşar.

 17. Evet gerçekten ilk çıktığı zamanlar beni çok heyecanlandırmıştı fakat Meral’i tanıdıkça anladım ki çok fark var. Cameron çok tatlı, çok sempatik ve hiç kimse onun kadar güzel gülemez.

 18. Bence Cameron Diaz, Meral Kaplan’ın yabancı versiyonu. Meral Kaplan hem daha güzel hem de daha iyi bir oyuncu.

 19. Her resmi değil ama bazı fotoğraflarda kopya gibiler resmen, sanki Diaz’ın gençliği.

Yorumlar kapalı.